Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Понеділок - п'ятниця
9:00 - 18:00
Субота
9:00 - 18:00
Воскресіння
Вихідний
Обідня перерва
13:00 - 14:00
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Не відкладайте на «потім»! Отримайте безкоштовну консультацію фахівця прямо зараз!

Сучасний підхід до лікування наркоманії та алкоголізму в Україні


НРЦ "ПРИВАТ-КЛІНІКА" - це ефективне рішення проблеми алко- і наркозалежності. Більше 10 років досвіду в сфері лікування наркоманії і алкоголізму, десятки відновлених сімей, виключно кваліфіковані фахівці, які знають і люблять свою справу, розробка індивідуальних програм: все це дозволяє нам гарантувати успішне одужання пацієнта.

Наш наркологічний-реабілітаційний центр об'єднує затишну обстановку з професійною медичною і психологічною допомогою. Ми гарантуємо:

  • Комфортні умови проживання в сучасному котеджі;
  • Збалансований раціон і триразове харчування;
  • Цікаве дозвілля;
  • Проведення спортивних заходів;
  • Кваліфіковану медичну і психологічну допомогу.

Звертаючись в нашу клініку, Ви отримуєте оперативну, а головне, ефективну допомогу у вирішенні проблеми наркоманії і алкоголізму.

Основні напрямки наркологічного центру


Пройдіть наше онлайн-тестування для визначення ступеня залежності

Етапи лікування залежності


Кожна людина індивідуальна, і ми це прекрасно розуміємо. Тому, після того, як залежний потрапляє в рамки клініки, він в обов'язковому порядку проходить ретельне медичне обстеження і консультується з фахівцем. Таким чином, з огляду на особливості психічного та фізичного стану клієнта, ми підбираємо індивідуальну програму лікування. В цілому, лікування наркоманії і алкоголізму проходить в кілька етапів.

ДЕТОКСИКАЦІЯ ТА МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ
Організм залежної людини, отруєний отрутою і токсинами хімічних речовин, потребує очищення і відновлення. Саме для цього потрібен перший етап. Крім того, в результаті знімається фізична тяга до речовин - абстинентний синдром (ломка).

РЕАБІЛІТАЦІЯ
Період активної реабілітації - це робота з психологами, психотерапевтами, групові тренінги та індивідуальні консультації з фахівцями. В результаті клієнти вчаться боротися з психологічної тягою до речовини, а також працюють над особистими проблемами, які привели до залежності.

РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ
Заключний етап дозволяє раніше залежній людині навчитися правильно взаємодіяти з суспільством, вибудовувати нормальні соціальні зв'язки, ставити здорові цілі і досягати їх, відновити відносини з сім'єю і близькими.

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

Методи лікування в нашому центрі


Залежність - серйозне захворювання, що зачіпає відразу всі сфери людського життя: духовну, соціальну, психологічну, фізичну. Щоб отримати результат (успішне одужання залежного), потрібен комплексний підхід. Грунтуючись на цьому, Центр лікування алкоголізму і наркоманії "Приват Клініка" проводить цілісне відновлення особистості - повертає духовне і психологічне рівновагу, зміцнює фізичну форму і дає пацієнтові навички взаємодії з сучасним суспільством. Звичайно, остаточне одужання досягається в результаті проходження всіх етапів лікування.

Крім безпосередньої роботи з залежним проводяться також консультації для рідних. Психолог дає практичні рекомендації, які дозволяють всіляко сприяти одужанню їх близької людини. Тільки комплексна реабілітація нарко- алкозалежних здатна повернути людину до нормального, здорового життя і перешкоджати рецидивів.

Переваги та особливості центру


УВАГА ДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ПАЦІЄНТА

Всі люди унікальні, а тому кожному ми підбираємо індивідуальний метод лікування.

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПІВРОБІТНИКІВ

Ми вкрай педантично ставимося до підбору персоналу: штат клініки - це професійні лікарі з багатим досвідом роботи, які, до того ж, люблять свою роботу.

КОМФОРТНІ УМОВИ

Котедж повністю призначений для зручного проживання: обладнаний електронікою, сантехнікою, пацієнтам запропоновано збалансоване харчування і помірні фізичні навантаження.

ГНУЧКІ ЦІНИ І ЗРУЧНА ОПЛАТА

Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам, пропонуючи оптимальну вартість лікування наркоманії і алкоголізму, а також зручні способи оплати.

Не хоче лікуватися?

Дізнайтеся як переконати залежного почати нове життя

Як ми працюємо


ЗНАЙОМСТВО

Отримання заявки та збір первинної інформації про пацієнта

ДЕТОКСИКАЦІЯ

Повне очищення організму від наслідків вживання наркотиків

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Повне відновлення фізичного та психічного здоров'я

РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

Відновлення особистісних якостей і формування тверезого способу життя

Успішно надаємо кваліфіковану допомогу