Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Однією з найпоширеніших проблем сьогодення є проблема алкоголізму в сім’ї. Постійно вживаючи алкоголь, людина руйнує себе як особистість, руйнує всі зв’язки в суспільстві, з’являються проблеми зі здоров’ям, при цьому страждає не тільки алкоголік, а і його родина.

Мільйони людей по всьому світу  намагаються знайти якісне лікування алкоголізму, Львів не є винятком.

Багато людей помилково вважають, алкоголізм –  це просто погана звичка,  яка може пройти сама по собі. Це абсолютно не так. Лікування алкоголізму у Львові потребує часу і  зусиль.

Чому алкоголік не може зупинитися

Коли людина приймає першу чарку  алкоголю, виникає феномен тяги, вона напивається і відбуваються несподівані, незаплановані речі: скандали в сім’ї, проблеми на роботі, можливі аварії, нанесену шкоду іншим людям. Після запою, після чергової  п’янки алкоголік відверто шкодує про скоєне, він відчуває почуття жалості до себе, страх,  тривогу від того, що він не може контролювати своє життя.

Алкоголік приймає рішення кинути пити, або родичі пропонують кодування від алкоголізму у Львові, або він вибирає сеанс гіпнозу, або якась бабуся  шепче йому щось на вухо і таким чином має позбавити його від алкогольної залежності.

Що відбувається насправді?

Насправді вся  проблема прихована у мисленні алкоголіка. Вперше в цю теорію обговорювали американські психіатри у 35 х роках.

Існує термін ” Одержимість розуму”, який притаманний алкоголікам.

Одержимість розуму або алкогольне мислення проявляється у:

  1. Подавленості духу (коли людина не приймає алкоголь, вона є постійно роздратованою, неспокійною, невдоволеною. Його все не влаштовує: люди не ті, обставини не ті, він сам не той) на цьому фоні мозок видає декілька способів вирішення цієї проблеми, основною є вживання алкоголю.
  2. Одержимість ( постійні, нав’язливі, маніакальні думки про що-небудь) людина не може сама від них відмовитись, мозок людини підкидає ідею про першу чарку  і ця ідея відкидає всі інші доводи  проти вживання алкоголю.
  3. Нездатність зв’язати дію і результат( людина не усвідомлює до чого призведе вживання першої чарки)
  4. Віра в неправду ( людина довіряє особистим думкам, які не відповідають дійсності).

Алкоголік сподівається, що якщо він буде пити лише вино, або він буде пити тільки по святах, то  не буде неприємних наслідків. Правда полягає в тому, що  алергічна реакція буде проявлятися завжди. Тобто алкоголік буде завжди втрачати контроль над випитим. І навіть якщо він захоче покинути випивку, він не зможе. Алкоголік не може вилікувати своє власне мислення. Для того щоб людина навчилась жити нормальним повноцінним життям не приймаючи ту першу чарку алкоголю,  йому необхідно допомогти змінити мислення.  Цього неможливо досягнути з процедурою кодування від алкоголізму Львів.

Мрія кожного алкоголіка –  навчитися пити як усі інші нормальні люди. Але правда в тому, що, якщо ти алкоголік, то це назавжди. І вихід із проблеми один –  навчитися не пити першу чарку.

Як вилікувати алкоголіка у Львові?

Лікування від алкоголізму у Львові стало можливим завдяки психо-соціальній реабілітації. Тільки робота дипломованих психологів, психіатрів, консультантів з хімічної залежності може допомогти позбавитися від поганої звички.

Лікування від алкоголізму Львів проходить в декілька етапів

  1. 1. Детоксикація. Це очищення організму від шкідливих речовин та токсинів. Цей етап достатньо простий і займає відносно невелику кількість часу- від декількох днів до декількох тижнів. В цей період відбувається свиня від абстинентного синдрому (синдром похмілля). Це висока температура, головний біль, розлади шлунку, тремор кінцівок, відсутність апетиту, печінкова недостатність, порушення роботы серцево-судинної системи, нервові розлади, які проявляються у вигляді апатії та депресії.

Така процедура не є основним лікуванням і найчастіше люди, які припиняють лікування на цьому етапі, швидко повертаються до вживання алкоголю. Тому дуже важливим є продовжити лікування від алкоголізму Львів.

  1. Другий етап є основою лікування і включає в себе роботу спеціалістів. У реабілітаційному центрі з пацієнтами цілодобово працюють дипломовані психологи, психотерапевти,  консультанти з хімічної залежності, арт-терапевти. Робота спеціалістів є виключно індивідуальною і виконується враховуючи психічний стан пацієнта, його розумові здібності, психотип  а також наявність чи відсутність бажання лікуватися.

У процесі психосоціальної реабілітації  алкозалежні люди відновлюють втрачені навички до тверезого життя. Відбувається повне переосмислення своєї поведінки і з’являється чітке бажання змінити на краще своє життя. При проходженні курсу реабілітації відбувається чипування на рівні підсвідомості. Людина більше не отримує задоволення від вживання спиртних напоїв.

  1. Підтримка здорової людини у подальшому житті. Випускники нашого реабілітаційного центру мають можливість спілкуватись зі спеціалістами центру на протязі всього подальшого життя. Це є гарантом успіху і надійною опорою в складні часи.

Перед початком лікування необхідно встановити стадію алкоголізму, на якій знаходиться пацієнт.

Перша стадія від 1 до 5 років

“Період рожевих окулярів”. Алкоголь викликає радісні відчуття. Людина п’є не багато, але часто. Надається перевага компаніям та місцям, де передбачається вживання алкоголю.

Друга стадія. Від 1 до 10 років

Зростає толерантність. ( збільшення кількості  алкоголю для досягнення бажаного ефекту ). Спостерігається втрата контролю над випитим.  Часто трапляються провали в пам’яті. З’являється абстинентний синдром (симптоми похмілля). Алкоголізм на цій стадії супроводжується запоями від декількох днів до декількох тижнів. З’являються проблеми в сім’ї та на роботі. Серед друзів майже всі, з ким можна випити.

Найчастіше алкоголіки не бачать зв’язку між випивкою і наявністю проблем у житті. Вони не вважають себе залежними і впевнені, що у будь-який час зможуть зупинитися. Ця стадія характеризується появою психологічних розладів. Без алкоголю людина стає дратівливою, агресивною, злою, замкненою. З’являються різкі зміни настрою, які залежать від наявності алкоголю.

Третя стадія хронічна. Від 5 до 15  років.

Ця стадія характеризується повною розрухою у всіх сферах життя. Існує сильна психологічна і фізична залежність від алкоголю.Толерантність в цей період знижується. Людині достатньо невеликої кількості алкоголю для сп’яніння. Проблеми з нирками і печінкою супроводжуються  хворобами усіх головних систем організму. Людина не живе, а існує. На цій стадії люди часто вже не мають роботи, сім’ї. Їм байдуже де, що і с ким випивати. Частими бувають алкогольні отруєння, що нерідко призводять до летальних випадків. Алкоголік на хронічній стадії майже нічого не їсть, тому гастрит, виразка шлунку і інші кишкові захворювання є нормою для таких хворих.

Гарантії

Ми даємо стовідсоткову гарантію, що при умові дотримання 21 рекомендації  нашого центру,  залежна від алкоголю людина буде тверезою і щасливою.

Весь реабілітаційний процес побудований на освоєнні цих рекомендацій.  Дізнатись більш детальну інформацію з цього приводу Ви можете  дізнатись за допомогою безкоштовної телефонної консультації у нашого спеціаліста.