Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Одне з важливих завдань сучасності – лікування наркоманії. У 2018 році тільки на офіційному обліку в Україні стояло 72 тисячі пацієнтів з наркотичною залежністю, а число українців, які хоча б раз пробували наркотики, за даними статистики перевищило півмільйона. Кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії надає НРЦ «Приват клініка». В нашому лікувально-реабілітаційному центрі застосовуються найбільш прогресивні та ефективні методи, практикується комплексний підхід. Важливо, що лікування наркоманії анонімне.

Надання першої допомоги

Комплексне лікування від наркоманії починається з консультації, по яку зазвичай звертаються люди, що запідозрили своїх близький у вживанні наркотиків або впевнені в цьому та шукають шляхи вирішення проблеми. Після попередньої консультації організовується обстеження пацієнта в наркологічній клініці або вдома та розробляється програма лікування наркоманії.

Нерідко в клініку звертаються в критичній ситуації – при гострій інтоксикації на тлі передозування або тривалого вживання наркотиків, при розвитку абстинентного синдрому (ломки). У таких випадках потрібна невідкладна допомога. При гострому наркотичному сп’янінні й особливо ознаках передозування показана детоксикація, очищення організму від наркотиків. Може знадобитися промивання шлунку, олужнення плазми, форсування діурезу (сечовиділення), кисневі маски. Один з найбільш ефективних методів – плазмаферез крові (фільтрація плазми).

Одразу ж вживаються заходи для полегшення абстиненції, яка настає після виведення наркотиків з організму. Призначається ряд препаратів, які допомагають стабілізувати роботу всіх органів і систем, зменшують біль, нормалізують водно-сольовий баланс, нейтралізують деякі ферменти або блокують чутливість рецепторів, благотворно впливають на психоемоційний стан.

Оскільки пацієнт потребує постійного контролю стану, а для деяких лікувальних маніпуляцій необхідне спеціалізоване обладнання, цей етап лікування наркоманії краще проводити в стаціонарі.

Комплексне лікування наркоманії

Детоксикація та зняття ломки – це лише перший крок на шляху лікування наркоманії. Навіть якщо організм перебудовується та може нормально функціонувати без прийому наркотиків, психологічна залежність зберігається. Подолати її значно складніше, ніж фізіологічну (хімічну), й саме подолання залежності та формування установки на здоровий спосіб життя є найважливішою складовою лікування наркоманії.

Орієнтовна схема лікування та реабілітації наркозалежних

 1. Робота з пацієнтом психолога, мотиваційні бесіди та консультації. Оскільки примусове лікування наркоманії малоефективне, важливо переконати хворого в його необхідності й отримати добровільну згоду на проходження повного курсу.
 2. Обстеження, діагностика – огляд, опитування, лабораторні методи (токсикологічна іммунохімія).
 3. Курс детоксикаційних процедур, в ході яких організм очищається від наркотиків, продуктів їх розпаду, метаболітів, накопичених токсинів і шлаків.
 4. Купірування синдрому відміни (абстинентного) із застосуванням медикаментозних, фізіотерапевтичних, психотерапевтичних методів.
 5. Комплекс заходів з усунення патологічної тяги до наркотиків (блокування опіатних рецепторів, медикаментозна та апаратна корекція психоемоційних відхилень, різні методи психотерапії).
 6. Реабілітація.

На останніх двох етапах лікування може проводитися амбулаторно, але вкрай важливо виключити контакти пацієнта з колом колишніх приятелів-наркоманів, постачальниками. Надійніше проводити повний курс в клініці лікування від наркоманії, де забезпечені постійний контроль фахівців, невідкладна допомога при погіршенні стану, проводяться заняття в групах підтримки, створена сприятлива психологічна обстановка.

НРЦ “Приват Клініка” проводить ефективне лікування наркотичної залежності

Ряд державних клінік проводить безкоштовне лікування наркоманії, але в них обов’язковим є взяття на облік, що в подальшому перешкоджає повноцінній соціалізації, працевлаштуванню. Крім того, застосовуються найдешевші, малоефективні препарати, детоксикація неповна, схеми лікування наркоманії шаблонні, однакові для всіх пацієнтів, а після його завершення не проводиться реабілітація, що часто призводить до рецидивів.

Вартість лікування наркоманії в приватних клініках, таких як «Приват клініка» з філіями в Києві та ще ряді міст України, виправдана:

 • застосовуються нові методи лікування, найсучасніші та ефективні препарати, а також прогресивні психотерапевтичні методики;
 • лікуються найскладніші форми наркоманії – залежність від спайсів, солей, марихуани, амфетамінова, героїнова, опіумна, метадонова;
 • розробляються індивідуальні схеми лікування;
 • гарантована анонімність;
 • забезпечується профілактика зривів завдяки всебічній реабілітації.

Ефективність лікування наркоманії в нашій клініці підтверджують відгуки пацієнтів. Якщо вас цікавлять умови лікування наркоманії в Києві, ціна, орієнтовні строки, необхідна консультація кваліфікованого фахівця з залежностей, зателефонуйте в наш наркологічний центр або скористайтеся формою зв’язку на сайті.