Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм є серйозною медичною проблемою, а не звичайною шкідливою звичкою. Тому лікування алкоголізму в Маріуполі має дуже велике значення для збереження здоров’я, душевної рівноваги, запобігання деградації особистості. Спочатку людина може почати вживати алкоголь за компанію, для того, щоб стати більш комунікабельними, розслабитися після напруженого робочого дня. Поступово вона починає втягуватися, не може веселитися з друзями, якщо не вип’є, ввечері не може заснути без келиха вина. Далі настає стадія, при якій людина потребує пляшки пива вранці, інакше неможливо прийти в себе і почати новий день.

Також розвивається одна дуже шкідлива якість – толерантність до алкоголю, тобто організм втрачає дуже важливий механізм захисту, який допомагає уникнути отруєння надмірною кількістю алкоголю в тканинах і крові організму. Якщо людина, не зловживає спиртним, вип’є зайвого, то вона відчує себе дуже погано – у неї відбудеться стрибок тиску, почастішає серцебиття, дуже сильно починає боліти голова, з’являється нудота і дуже сильна блювота. Алкоголік ж може пити кілька днів поспіль, навіть тиждень і нічого подібного не відчує. Це призводить до того, що відбувається отруєння організму етанолом або алкогольна інтоксикація. Така людина потребує термінової наркологічної допомоги, медикаментозного лікування, психотерапевтичної допомоги. Тільки своєчасне лікування для алкоголіків дозволить уникнути остаточного руйнування людського життя.

Лікування алкоголізму в Маріуполі


Лікування алкогольної залежності в Маріуполі

Перше, що необхідно зробити, починаючи лікування алкоголізму в Маріуполі, це очищення організму і крові від залишків етанолу. Цю процедуру можна проводити в клініці або вдома у пацієнта. Необхідні для проведення процедури препарати, дозування та обсяг вводяться лікарських засобів призначає лікар-нарколог в залежності від регулярності вживання спиртного, стажу алкоголізму, супутніх захворювань, стану алкоголіка на момент проведення детоксикаційних заходів.

Доцільніше починати лікування алкогольної залежності в стаціонарі, так як тут у людини не буде можливості піддатися скороминучій слабкості і зірватися. Залежні від алкоголю люди дуже винахідливі в частині облаштування схованок, можуть ховати спиртне в найнесподіваніших місцях. Тому навіть якщо близькі візьмуть відпустку і будуть цілодобово знаходитися вдома, ймовірність того, що людина знову зап’є, дуже висока.

У клініці у алкоголіка не буде можливості дістати спиртне і тому лікування для алкоголіків буде максимально ефективним. Для проведення детоксикації застосовують різні медикаментозні засоби, такі як судинорозширювальні, знеболюючі, снодійні, адсорбуючі препарати, антидепресанти, вітаміни. Також можуть вводитися лікарські засоби для запобігання гіпертонічного кризу, інфаркту, ниркової недостатності, цирозу печінки, відмирання клітин підшлункової залози.

Цей етап необхідно проходити під контролем лікаря-нарколога, оскільки можливі ускладнення. В цілому ж рішення про те, де проходити детоксикацію – вдома або в клініці, приймає лікар виходячи з тяжкості стану алкоголіка. Йому може знадобитися медична допомога, яку неможливо надати будинку. Основною метою даного етапу є відновлення організму і життєвих сил людини.

Лікування від алкоголізму ціна в Маріуполі


Лікування від алкоголізму ціна в Маріуполі

Далі лікування від алкоголізму Маріуполь передбачає медикаментозне лікування, що дозволяє запобігти тяги до спиртного на фізичному рівні. Людині вводять певні препарати, які перешкоджають засвоєнню алкоголю, що призведе до дуже поганого самопочуття в тому, випадку, якщо людина вип’є навіть трохи спиртного. Також можуть застосовуватися препарати іншої дії, що блокують ділянки в головному мозку, що відповідають за отримання задоволення від спиртного. В результаті втрачається сенс розпивання алкогольних напоїв, так як людина нічого не відчуває.

Після стабілізації фізичного стану починаються психотерапевтичні сеанси, що дозволяють впоратися з комплексами, невпевненістю в собі, страхами, депресіями, тобто факторами, що приводить до алкоголізму. Консультації психотерапевта допомагають поліпшити настрій, бажання шукати радість в повсякденних життєвих радощах, а не в чарці спиртного, мінімізують ймовірність зривів. Колишній алкоголік виходить на новий рівень, а фахівці клініки, які проводять лікування алкоголізму в Маріуполі, допомагають йому повернутися до звичайної тверезого життя.

Дуже часто перешкодою до лікування стає небажання оприлюднювати свою проблему. Але анонімне лікування алкоголізму стає виходом із цієї ситуації. Для послуги лікування алкоголізму, ціни будуть залежати від тяжкості стану та тривалості лікування.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ