Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"
працює цілодобово без вихідних
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Не відкладайте на «потім»! Отримайте безкоштовну консультацію фахівця прямо зараз!

Наркологічний центр - Приват клініка


НЦ "ПРИВАТ-КЛІНІКА" - це ефективне рішення проблеми алко- і наркозалежності. Більше 10 років досвіду в сфері лікування наркоманії і алкоголізму, десятки відновлених сімей, виключно кваліфіковані фахівці, які знають і люблять свою справу, розробка індивідуальних програм: все це дозволяє нам гарантувати успішне одужання пацієнта.

Наш наркологічний-реабілітаційний центр об'єднує затишну обстановку з професійною медичною і психологічною допомогою. Ми гарантуємо:

 • Комфортні умови проживання в сучасному котеджі;
 • Збалансований раціон і триразове харчування;
 • Цікаве дозвілля;
 • Проведення спортивних заходів;
 • Кваліфіковану медичну і психологічну допомогу.

Звертаючись в нашу клініку, Ви отримуєте оперативну, а головне, ефективну допомогу у вирішенні проблеми наркоманії і алкоголізму.

Основні напрямки наркологічного центру


Пройдіть наше онлайн-тестування для визначення ступеня залежності

Етапи лікування залежності


Кожна людина індивідуальна, і ми це прекрасно розуміємо. Тому, після того, як залежний потрапляє в рамки клініки, він в обов'язковому порядку проходить ретельне медичне обстеження і консультується з фахівцем. Таким чином, з огляду на особливості психічного та фізичного стану клієнта, ми підбираємо індивідуальну програму лікування. В цілому, лікування наркоманії і алкоголізму проходить в кілька етапів.

ДЕТОКСИКАЦІЯ ТА МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ
Організм залежної людини, отруєний отрутою і токсинами хімічних речовин, потребує очищення і відновлення. Саме для цього потрібен перший етап. Крім того, в результаті знімається фізична тяга до речовин - абстинентний синдром (ломка).

РЕАБІЛІТАЦІЯ
Період активної реабілітації - це робота з психологами, психотерапевтами, групові тренінги та індивідуальні консультації з фахівцями. В результаті клієнти вчаться боротися з психологічної тягою до речовини, а також працюють над особистими проблемами, які привели до залежності.

РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ
Заключний етап дозволяє раніше залежній людині навчитися правильно взаємодіяти з суспільством, вибудовувати нормальні соціальні зв'язки, ставити здорові цілі і досягати їх, відновити відносини з сім'єю і близькими.

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

Методи лікування в нашому центрі в Київі


Залежність - серйозне захворювання, що зачіпає відразу всі сфери людського життя: духовну, соціальну, психологічну, фізичну. Щоб отримати результат (успішне одужання залежного), потрібен комплексний підхід. Грунтуючись на цьому, Центр лікування алкоголізму і наркоманії "Приват Клініка" проводить цілісне відновлення особистості - повертає духовне і психологічне рівновагу, зміцнює фізичну форму і дає пацієнтові навички взаємодії з сучасним суспільством. Звичайно, остаточне одужання досягається в результаті проходження всіх етапів лікування.

Крім безпосередньої роботи з залежним проводяться також консультації для рідних. Психолог дає практичні рекомендації, які дозволяють всіляко сприяти одужанню їх близької людини. Тільки комплексна реабілітація нарко- алкозалежних здатна повернути людину до нормального, здорового життя і перешкоджати рецидивів.

Переваги та особливості клініки


ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПІВРОБІТНИКІВ

Ми вкрай педантично ставимося до підбору персоналу: штат клініки - це професійні лікарі з багатим досвідом роботи, які, до того ж, люблять свою роботу.

КОМФОРТНІ УМОВИ

Клініка повністю призначена для комфортного перебування як в умовах стаціонару, так і для амбулаторного відвідування. Палати розраховані на 1-3 пацієнта.

ГНУЧКІ ЦІНИ І ЗРУЧНА ОПЛАТА

Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам, пропонуючи оптимальну вартість лікування наркоманії, а також зручні способи оплати.

ЛІЦЕНЗІЯ МОЗ УКРАЇНИ

Ми працюємо відповідно до ліцензіЇ МОЗ України, відтак наша клініка відповідає всім європейським стандартам.

Не хоче лікуватися?

Дізнайтеся як переконати залежного почати нове життя

Як ми працюємо


ЗНАЙОМСТВО

Отримання заявки та збір первинної інформації про пацієнта

ДЕТОКСИКАЦІЯ

Повне очищення організму від наслідків вживання наркотиків

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Повне відновлення фізичного та психічного здоров'я

РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

Відновлення особистісних якостей і формування тверезого способу життя

Успішно надаємо кваліфіковану допомогу


Корисні статті


Вывод из запоя Ирпень
Виведення із запою Ірпінь

Виведення із запою Ірпінь“, “алкогольний запій лікування“, “як допомогти алкоголіку”… Все це хвилює кожну сім’ю, яка зіткнулася з адикцією або зловживанням одного з її членів. Спробуємо розібратися, чи можна зробити це в місті Київської області Ірпені. Чи присутні тут необхідні установи для корекції хвороби залежність?

Читати далі

Как бросить кодтерпин?
Як покинути кодтерпін?

Про те, як кинути кодтерпін ходить безліч розмов. Хтось вважає, що достатньо походити на групи Анонімних Наркоманів, інші – просто пройти детоксикацію від наркотиків. Ми схиляємося до того, що це повинен бути комплекс, що містить як медикаментозне лікування, так і подальшу реабілітацію, ресоціалізацію…
Читати далі

Амфетаминовый психоз: симптомы, лечение
Амфетамінний психоз: симптоми, лікування
Амфетамінний психоз – психічний розлад, що виникає, як наслідки амфетамінної залежності, під час вживання й абстинентного синдрому. Залежно від кількості прийняття речовини, він може тривати до трьох років. Але не супроводжує залежного все життя, якщо у нього не було до цього інших психічних захворювань. Цим він відрізняє від звичайного, який без належного лікування присутній у людини постійно.Читати далі
Новини

Виведення із запою Бородянка

Якщо Вам потрібна послуга “виведення з запою Бородянка”, то все, що можна тут знайти – можливість поспілкуватися з приватним наркологом. Наркологічних клінік, необхідних для обриву небезпечного стану, тут немає.

Читати далі

Вывод из запоя Ворзель
Виведення із запою Ворзель

Вихід із тривалого запою у Ворзелі виконує Київська обласна психоневрологічна лікарня №2. Це державна установа, де працює нарколог і, здавалося, може допомогти з проблемою запійного алкоголізму. Але, доведеться ставати на облік.

Читати далі

Вывод из запоя Буча
Виведення із запою Буча

Якщо ви шукаєте варіанти за запитом «виведення із запою Буча», то знайдете приватних наркологів, які можуть приїхати до Вас додому. У місті немає наркологічних клінік. Тому вибір, як допомогти алкоголіку, дуже невеликий.

Читати далі


НЦ «Приват клініка» – ваш союзник у боротьбі з залежностями

«Приват клініка» – сертифікований наркологічний центр Європейського інституту залежностей. Це міжнародна організація, яка займається вивченням і корекцією поведінкових, психоемоційних порушень, пов'язаних з хворобливою пристрастю до психоактивних речовин. В Києві, Україні НЦ «Приват клініка» є одним з провідних медичних закладів даного профілю з доступними цінами та сучасним рівнем обслуговування.

Важливість лікування залежностей

Психоактивні речовини спочатку викликають психологічну залежність. Відчувши ейфорію, загострення почуттів, емоційний підйом, людина прагне знову пережити ці відчуття. Але задоволення стає все менш вираженим і тривалим, а утримання супроводжується неприємними, навіть болісними відчуттями, ненадовго усунути які допомагає чергова доза. Організм перебудовується, алкоголь або наркотик сприймається ним як життєво необхідний продукт, формується фізіологічна залежність, вилікуватися від якої можна тільки в наркологічній клініці.

Людина може не усвідомлювати, що хвора, заперечувати проблему, стверджувати, що може в будь-який момент кинути. Але одного зусилля волі недостатньо, щоб позбутися залежності. Потрібна медикаментозна терапія, детоксикація отруєного організму, а головне – психотерапія, корекційна робота, яка допоможе повернутися до повноцінного життя, відмовитися від вживання алкоголю, наркотиків. Медичний центр лікування алкоголізму та наркоманії «Приват клініка» надає всі ці послуги.

Наші послуги

У наркологічному центрі «Приват клініка» проводиться лікування різного виду залежностей:

 • алкоголізму, в тому числі пивного, жіночого, підліткового;
 • наркоманії, в тому числі героїнової, опіумної, амфетамінової, метадонової залежності, залежності від сольових наркотиків, пристрасті до марихуани.

Також реабілітаційний центр надає допомогу співзалежним членам сімей хворих на наркоманію та алкоголізм. Для співзалежних людей хворий стає центром всесвіту, в прагненні допомогти йому вони жертвують власними інтересами, відмовляються від звичного колись способу життя. Така поведінка близьких тільки посилює проблему, наркозалежна або питуща людина звикає перекладати всю відповідальність за власне життя на інших. У наркологічній клініці створені групи для співзалежних, де їх навчають конструктивній поведінці, проводять анонімне консультування.

Наркологічний центр «Приват клініка» проводить ефективне лікування із застосуванням прогресивних методик. Його складові:

 • розробка мотиваційної схеми, переконання хворих в необхідності лікування;
 • детоксикація, очищення організму від етанолу та продуктів його розпаду, наркотиків, полегшення синдрому відміни (ломки), підтримуюча терапія для відновлення нормального функціонування органів та систем;
 • психотерапевтичне або медикаментозне (підшивка блокаторів) кодування для запобігання рецидивам;
 • комплексна психологічна реабілітація, індивідуальні та групові заняття з психотерапевтом, тренінги, консультації, пошук кореня проблеми та формування нових установок;
 • ресоціалізація – підготовка пацієнта наркологічної клініки до повернення в суспільство.

Наші переваги

Наркологічний центр «Приват клініка» це:

 • прогресивні методики;
 • комплексний підхід, об'єднані зусилля команди фахівців-однодумців;
 • анонімне лікування;
 • уважне та шанобливе ставлення до кожного пацієнта, індивідуальний підхід;
 • комфортні умови, кімнати, не схожі на лікарняні палати, збалансоване харчування, дозовані фізичні навантаження, все необхідне для гігієнічних процедур і захоплюючого корисного дозвілля;
 • доступна вартість, різні форми сплати.

Якщо ви усвідомили, що потрапили в мережі залежності, та маєте намір її позбутися, чи хочете допомогти близькій людині, звертайтеся в наркологічну клініку. Просто зателефонуйте або залиште на сайті заявку на безкоштовну консультацію, в ході якої можна розповісти про свою проблему, уточнити вартість та умови лікування, записатися на прийом.