Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Підшивання від алкоголізму в Києві – операція, при якій лікарем в організм залежного вводиться спеціальний препарат, несумісний зі спиртом і продуктами його розпаду. Застосування цієї процедури сьогодні поширене повсюдно, але все ж необхідно пам’ятати, що повністю звільнити від залежності вона не може. Найголовніше подолати не фізичний, а психологічний потяг до спиртного. Реабілітація – половина успіху.

Підшити від алкоголізму Київ

Підшити від алкоголізму в Києві можна в клініці під місцевим наркозом. На шкірі робиться надріз довжиною близько півтора сантиметрів і в м’яз поміщається таблетка, як правило в районі лопаток або сідниць. Також препарат може вводитися за допомогою ін’єкції у вигляді гелю.

Медикаментозное лечение алкоголизма

Підшивка – це операція, виконувати яку можна тільки в спеціальній клініці. Перед виконанням підшивки людина повинна не менше п’яти днів залишатися тверезою.

Абсолютно неприпустимо проводити операцію в домашніх умовах. Це можливо тільки в операційній, інакше можливі ускладнення і навіть смерть залежного. Крім того, дуже важливо, щоб рішення про підшивку від алкоголізму в Києві було усвідомленим. Треба пам’ятати, що цю операцію насильно не роблять.

Підшивка призводить до таких позитивних ефектів:

 • зниження фізичної тяги до спиртного;
 • можливість застосувати інші технології для лікування в період тверезості;
 • дуже часто відбувається свідоме заперечення алкоголізму навіть після закінчення терміну підшивки.

Для виконання процедури застосовують медикаменти, діюча речовина в яких Дісульфірам. При знаходженні його в організмі і надходженні всередину етилового спирту настає похмілля у важкій формі. При цьому людина може відчувати:

 • загальне погіршення стану;
 • блювоту;
 • нудоту;
 • головний біль;
 • порушення у функціонуванні серцево-судинної системи.

Є різні препарати для того, щоб підшити від алкоголізму в Києві. Термін, на який виконують підшивку, залежить від препарату і дозування. Діюча речовина сприяє зниженню вироблення печінкою кількості ферментів, необхідних для розщеплення етанолу. Це призводить до сильного отруєння після вживання спиртного.

Підшивання від алкоголізму Київ ціна

Ціна на підшивання від алкоголізму в Києві залежить від таких моментів:

 • як давно п’є пацієнт;
 • який препарат застосовується;
 • на який термін виконується процедура;
 • чи буде пацієнт проходити реабілітацію після підшивки.

Таким чином, буде оцінено стан фізичного здоров’я і потреби конкретного пацієнта, і, таким чином, розрахована вартість.

Залежність від алкоголю – серйозна проблема, і підходити до її вирішення необхідно професійно. Навіть після підшивки від алкоголізму в Києві з плином часу колишній алкоголік може, дивлячись на колишніх знайомих, повернутися до спиртного. Для мінімізації такого ризику має бути проведено лікування у психотерапевта.

Лікування алкоголізму в Києві має полягати не тільки в знятті симптомів і підшивці, а й якісної реабілітації. Після виходу зі звичної обстановки людина переживає сильний стрес. І якщо не боротися з ним, то все може закінчиться депресією. Для того, щоб цього уникнути, необхідно пройти весь курс лікування.

Працювати з хворим обов’язково повинні психологи і наркологи, які допомагають в адаптації до життя після того, як людина вирішила зробити підшивання від алкоголізму в Києві. Ціна успіху – нормальне життя.

Якщо близькі люди відчувають проблеми з алкоголем, не відвертайтеся від них. Їм потрібна допомога. У клініці вам буде надана підтримка і компетентна допомога в непростий життєвий період. Для звільнення від алкоголізму застосовуються тільки перевірені, якісні методики, які допомагають подолати ломку, відновити здоров’я і зміцнити психіку.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!