Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Підшивання від алкоголізму Київ

Підшивання від алкоголізму в Києві - операція, при якій лікарем в організм залежного вводиться спеціальний препарат, несумісний зі спиртом і продуктами його розпаду. Застосування цієї процедури сьогодні поширене повсюдно, але все ж необхідно пам'ятати, що повністю звільнити від залежності вона не може. Найголовніше подолати не фізичний, а психологічний потяг до спиртного. Реабілітація - половина успіху.

Підшити від алкоголізму Київ

Підшити від алкоголізму в Києві можна в клініці під місцевим наркозом. На шкірі робиться надріз довжиною близько півтора сантиметрів і в м'яз поміщається таблетка, як правило в районі лопаток або сідниць. Також препарат може вводитися за допомогою ін'єкції у вигляді гелю.

Медикаментозное лечение алкоголизма

Підшивка - це операція, виконувати яку можна тільки в спеціальній клініці. Перед виконанням підшивки людина повинна не менше п'яти днів залишатися тверезою.

Абсолютно неприпустимо проводити операцію в домашніх умовах. Це можливо тільки в операційній, інакше можливі ускладнення і навіть смерть залежного. Крім того, дуже важливо, щоб рішення про підшивку від алкоголізму в Києві було усвідомленим. Треба пам'ятати, що цю операцію насильно не роблять.

Иванов Александр Владимирович
Іванов Олександр Володимирович
Психіатр, сексолог, мануальний терапевт, нарколог, провідний, ТВ-експерт
Отримати консультацію
Попко Анастасия Павловна
Попко Анастасія Павлівна
Лікар-психіатр, нарколог, психотерапевт
Отримати консультацію
Лебедева Валентина Емельяновна
Лебедєва Валентина Омельянівна
Сімейний психолог, консультант по хімічної залежності
Отримати консультацію
Лиман Марина Александровна
Ліман Марина Олександрівна
Головний лікар, лікар-експерт, вища категорія
Отримати консультацію
Cурженко Виталий Михайлович
Cурженко Віталій Михайлович
Аддіктолог, фахівець по роботі з залежною поведінкою
Отримати консультацію

Підшивка призводить до таких позитивних ефектів:

 • зниження фізичної тяги до спиртного;
 • можливість застосувати інші технології для лікування в період тверезості;
 • дуже часто відбувається свідоме заперечення алкоголізму навіть після закінчення терміну підшивки.

Для виконання процедури застосовують медикаменти, діюча речовина в яких Дісульфірам. При знаходженні його в організмі і надходженні всередину етилового спирту настає похмілля у важкій формі. При цьому людина може відчувати:

 • загальне погіршення стану;
 • блювоту;
 • нудоту;
 • головний біль;
 • порушення у функціонуванні серцево-судинної системи.

Є різні препарати для того, щоб підшити від алкоголізму в Києві. Термін, на який виконують підшивку, залежить від препарату і дозування. Діюча речовина сприяє зниженню вироблення печінкою кількості ферментів, необхідних для розщеплення етанолу. Це призводить до сильного отруєння після вживання спиртного.

Підготовка до підшивки від алкоголю в Києві

У випадках, коли для лікування алкоголізму використовується підшивка, для отримання стійких результатів дуже важлива правильна підготовка до підшивки від алкоголю в Києві. До такої підготовки відноситься не тільки вимога утриматися від алкоголю перед процедурою, але і мотивація, нормалізація роботи внутрішніх органів і стабілізація психічного стану.

Наші ціни

Вид допомоги (алкоголізм) Вартість Тривалість
Первинна консультація 800 грн. 1 сеанс
Лікування алкозалежності (амбулаторне) вiд 1800 грн. вiд 1-2 дiб
Лікування алкозалежності от 2500 грн. 1 доба
Лікування алкозалежності (2-місцева палата) 3000 грн. 1 доба
Лікування алкозалежності (VIP-номер) 3500 грн. 1 доба
Виведення із запою на дому от 3000 грн. 1 сеанс
Гіпносугестивна терапія + мед. підтримка от 8000 грн. 1 доба
Кодування методом "Потрійний блок" от 7000 грн. 1 сеанс
Кодувальний імплант в лікуванні алкоголізму уточняйте вiд 1-2 дiб
Розкодування 3000 грн. 1 доба
Кодування за методом "Довженко" 6000 грн. 1 доба
Ін'єкція блокатора "Дісульфірам" на 1 рік 6500 грн. 1 сеанс

Медикаментозна підготовка до підшивці від алкоголю в Києві

Проводячи процедуру підшивки застосовують лікарські препарати, які мають протипоказання до використання. Найчастіше вони пов'язані з печінкою, нирками, серцево-судинною системою і наявними у алкоголіка хронічними захворюваннями.

У ряді випадків алкоголіку може знадобитися спочатку очистити організм, пройти лікування, зняти загострення. Це допоможе уникнути ускладнень при проведенні підшивки.

При підготовці до підшивки від алкоголю в Києві можуть застосовуватися препарати загальнозміцнюючої дії, вітаміни, ноотропи, седативні засоби. Для того, щоб процедура була максимальна ефективна і безпечна, лікарями в клініці буде проведена діагностика, призначені необхідні аналізи і дослідження, проведена бесіда з пацієнтом.

Правильно проведена підготовка до підшивки від алкоголю в Києві допоможе поліпшити самопочуття і прискорить реабілітацію.

Типи вживаного алкоголю в Україні

Статистика вживаних напоїв в Україні, в лідерах - міцні спиртні напої, на другому місці - пиво.

Підшивання від алкоголізму Київ - 7

Психотерапевтична підготовка до підшивки від алкоголю в Києві

Якщо вже сформована стійка залежність від алкоголю, людині буде важко прийняти рішення про необхідність відмовитися від спиртного і почати лікування. Необхідна допомога психотерапевта. Методики вибираються в залежності від тяжкості конкретного випадку, віку, психологічних особливостей особистості алкоголіка.

Можуть застосовуватися такі способи психотерапевтичної підготовки до підшивки від алкоголю в Києві:

 • бесіда з лікарем. У ряді випадків буває досить розмови з лікарем для прийняття правильного рішення. Нарколог пояснить алкоголіку, що може його очікувати, якщо він продовжить вживати алкоголь;
 • групова психотерапія. Така практика дає дуже хороші результати, тому що людина бачить, що інші пацієнти клініки також прагнуть впоратися зі своєю проблемою і це надає йому впевненості;
 • індивідуальна робота з психологом, під час якої виявляються причини, що призвели до алкоголізму і формується стійка мотивація на боротьбу з проблемою.
Є питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

Як відбувається підшивка від алкоголю

Алкоголізмом страждають тисячі людей в усьому світі. Наслідки цієї залежності страшні розвитком важких ускладнень і захворювань. Можуть розвиватися психози, які призводять до самогубств, крадіжки, іншим страшним вчинкам.

Токсичні речовини змінюють особистість людини, руйнують тканини організму. Але вилікуватися можливо. У нашій клініці використовується метод підшивки і новітні ефективні медикаменти, на тривалий період усувають тягу до спиртного. препарати, що застосовуються для цього, впливають на підсвідомість алкоголіка і призводять до відрази до алкоголю. Процедуру проводять в стаціонарі.

Як відбувається підшивка від алкоголю:

 • в першу чергу проводиться виведення з крові і клітин токсинів і продуктів розпаду етанолу;
 • пошивка препаратами дисульфирам, еспераль;
 • кодування за допомогою гіпнозу;
 • тренінги;
 • робота з психотерапевтами;
 • терапія медикаментами;
 • курс реабілітації.

Підшивка від алкоголю може виконуватися такими способами:

 • введення препаратів хірургічним шляхом. Через розріз в шкірі в організм вводять таблетку препарату, зашивають рану, а через 8-10 днів шви знімають. В організмі відбувається розсмоктування ліки, і він починає діяти;
 • використання для введення препаратів у вигляді гелю. Пацієнту робиться внутрішньом'язово укол;
 • внутрішньовенне введення препарату. Такий метод ще називають хімзахистом.

Найбільш ефективно підшивка від алкоголю діє при комплексному лікуванні з проходженням реабілітації після процедури. Таким чином можна швидко і просто впоратися з запоями і умовити людини на лікування та реабілітацію.

Досвід нашої клініки показує, що підшивка допомагає навіть якщо немає повного розуміння для чого вона необхідна. Після стабілізації стану алкоголіка можна переконати в необхідності лікування, що неможливо зробити, поки він знаходиться в запої.

Після проходження лікування у пацієнта змінюється свідомість, у нього з'являється бажання вести тверезе життя, розуміння проблем, що стали причиною алкоголізму і розуміння, як з ними справлятися надалі. Колишній алкоголік вчиться будувати своє життя будучи вільним від алкоголю, знаходячи радості в сімейному житті, роботі, цікавих хобі.

Щоб зрозуміти, як відбувається підшивка від алкоголю, дізнатися, як готуватися до процедури, ви можете, зв'язавшись з нами по телефону.

Дипломи, сертифікати, ліцензії

Підшивання від алкоголізму Київ ціна

Ціна на підшивання від алкоголізму в Києві залежить від таких моментів:

 • як давно п'є пацієнт;
 • який препарат застосовується;
 • на який термін виконується процедура;
 • чи буде пацієнт проходити реабілітацію після підшивки.

Таким чином, буде оцінено стан фізичного здоров'я і потреби конкретного пацієнта, і, таким чином, розрахована вартість.

Залежність від алкоголю - серйозна проблема, і підходити до її вирішення необхідно професійно. Навіть після підшивки від алкоголізму в Києві з плином часу колишній алкоголік може, дивлячись на колишніх знайомих, повернутися до спиртного. Для мінімізації такого ризику має бути проведено лікування у психотерапевта.

Лікування алкоголізму в Києві має полягати не тільки в знятті симптомів і підшивці, а й якісної реабілітації. Після виходу зі звичної обстановки людина переживає сильний стрес. І якщо не боротися з ним, то все може закінчиться депресією. Для того, щоб цього уникнути, необхідно пройти весь курс лікування.

Працювати з хворим обов'язково повинні психологи і наркологи, які допомагають в адаптації до життя після того, як людина вирішила зробити підшивання від алкоголізму в Києві. Ціна успіху - нормальне життя.

Якщо близькі люди відчувають проблеми з алкоголем, не відвертайтеся від них. Їм потрібна допомога. У клініці вам буде надана підтримка і компетентна допомога в непростий життєвий період. Для звільнення від алкоголізму застосовуються тільки перевірені, якісні методики, які допомагають подолати ломку, відновити здоров'я і зміцнити психіку.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ