Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Сьогодні кодування від алкоголізму в Рівному вважається найбільш ефективною і швидкою методикою допомоги при алкоголізмі. Саме завдяки високій результативності її вибирають бажаючі скоріше позбутися від залежності пацієнти і призначають наркологи. Якщо ви або близька вам людина зіткнулися з проблемою і потребуєте в лікуванні від алкоголізму, ми пропонуємо вам свій досвід і навички в наданні такої допомоги.

Ми надаємо професійну допомогу за доступною ціною, фахівцями з великим досвідом роботи в наркології і з застосуванням в роботі самих іноваційних методик. Такий шлях допомагає позбавити від проблеми навіть тих людей, які вже втратили надію.

Кодування від алкоголізму в Рівному в стаціонарі і вдома

Ми відстежуємо всі новітні і результативні методики, розроблені кращими наркологами по всьому світу, для кодування від алкоголізму в Рівному. Тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам різні методи кодування. Але рішення про те, який саме метод буде ефективний для конкретного пацієнта, приймає нарколог після огляду і проведення діагностики.

Найбільш ефективними і тому найпоширенішими способами позбавлення від алкоголізму можна вважати такі:

 • кодування від алкоголізму в Рівному за допомогою медикаментів. Цей метод передбачає введення різних препаратів, які викликають неприйняття організмом етилового спирту. Досвід показує, що цей спосіб дає можливість усунути залежність за один раз, що і пояснює його популярність серед пацієнтів;
 • кодування з використанням психотерапевтичного впливу на підсвідомість алкоголіка. За допомогою цього методу алкоголіка вдається перепрограмувати на нове життя, в якій не буде алкоголю.

Ми можемо провести кодування від алкоголізму в Рівному на дому у пацієнта, абсолютно анонімно, що в більшості випадків стає початком руху до життя без спиртного. Ми прагнемо надати допомогу співвітчизникам в оздоровленні, тому намагаємося зробити ціни доступними.

Как лечить запойный алкоголизм?

Кодування від алкоголізму в Рівному

Проводячи кодування від алкоголізму в Рівному, ви позбудетеся від поганої звички постійно вживати алкоголь і руйнувати таким чином своє життя. Процедуру проводитиме нарколог, який має не менше п’яти років досвіду роботи в сфері наркології, що гарантує найвищу результативність сеансу. Не тягніть, не чекайте, поки алкоголізм перейде в останню стадію, коли надання допомоги буде найважчим.

Все лікування буде складатися з таких послідовних етапів:

 • очищення організму від продуктів розпаду етилового спирту, зняття абстиненції, детоксикація;
 • психотерапевтична робота з пацієнтом, мотивація;
 • кодування від алкоголізму в Рівному, гіпнотичний вплив, формування негативної реакції організму на вплив алкоголю;
 • реабілітація, соціальна адаптація, відновлення відносин з родичами, пошук або відновлення на роботі.

Останній етап, як правило, найбільш тривалий за часом, який вимагає участі близьких родичів в процесі.

Кодування від алкоголізму в Рівному послуги центру

Звернувшись в наш центр, ви отримаєте наступні послуги:

 • комплексна діагностика, консультування та моніторинг стану лікарем-наркологом;
 • індивідуальна програма лікування з використанням новітніх препаратів і методів лікування;
 • консультування вузькими спеціалістами – неврологом, фізіотерапевтом, психотерапевтом;
 • інструментальні та лабораторні дослідження;
 • фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масажі;
 • комфортабельні умови проживання.

Всі процедури з кодування від алкоголізму в Рівному призначаються відповідно до рекомендацій міністерства охорони здоров’я і проводяться на найвищому рівні. Нарколог попередить пацієнта про можливі негативні наслідки при порушенні режиму тверезості після проведення кодування.

Який би вид кодування ви не вибрали, після проходження процедури ми рекомендуємо проходження реабілітації, яка допоможе закріпити результати.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ