Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
кодирование от алкоголизма Вишнёвое

Кодування від алкоголізму Вишневе

Один із популярних методів лікування алкоголізму – кодування. Дана процедура передбачає виникнення у пацієнта страху, відрази до алкоголізації.

Винайшов кодування від алкоголю Олександр Довженко у вісімдесятих роках. На той час процедура означала використання гіпнозу та шокової терапії.

кодирование от алкоголизма Вишнёвое

Сучасні методи кодування від алкоголізму

Розвиток в області наркології спричинив появу різних способів кодування.

Одне з найпопулярніших на сьогодні – медикаментозне. Його перевага – моментальний результат при, на перший погляд, досить невеликій вартості.

Процедура проводиться наступним чином:

 1. Лікар ставить діагноз. Визначає стадію алкогольної залежності, наявність тих чи інших захворювань.
 2. Ведеться розмова з залежним про те, чи згоден він на процедуру. Якщо відповідь «так», йому розповідають про всі деталі маніпуляції. А також допомагають визначити, який метод краще обрати, правильно підготуватися до кодування. Обов’язково підписується письмова угода.
 3. Очищається організм від алкоголю. Інакше, може піти реакція на його залишки з боку препаратів з вмістом дисульфіраму, наприклад. Що призведе до серйозних ускладнень, аж до реанімації хворого. Взагалі перед кодуванням заборонена алкоголізація протягом двох тижнів. Зазвичай весь цей час людина знаходиться в стаціонарі.
 4. Проводиться безпосередньо саме кодування.

Основні використовувані методики:

 1. Використання препарату «Дисульфірам» і його аналогів. Він викликає, як ми вже згадували, негативну реакцію на етиловий спирт. Оскільки блокує ферменти, які відповідають за ліквідацію токсичної дії спирту. В результаті вживши навіть малу кількість алкоголю, людина буде відчувати сильний вплив отруєння, яке можливо ліквідувати тільки за допомогою лікаря.
 2. Приймання медикаменту «Налтрексон». Прибирає сильний ейфоричний ефект від алкоголю. Але не гарантує повне припинення вживання. Найчастіше залежні поступово знижують дозу спиртних напоїв, але не обов’язково відмовляються від них повністю.

кодирование от алкоголизма Вишнёвое

Психологічне кодування – теж доволі використовуваний метод. Має на увазі:

 1. Кодування від алкоголізму за методом Довженка. За допомогою гіпнозу людині навіюється страх, відраза до вживання. У неї з’являється стійке переконання, «якщо я вип’ю, я помру». І дійсно, при прийманні алкоголю, індивідуум відчуває дискомфорт на фізичному рівні. У деяких випадках спостерігалося навіть серйозні судомні розлади. Але діє цей спосіб не на всіх. Персона з низьким рівнем сугестивності не відчуває ефект кодування і продовжує алкоголізацію.
 2. Психологічне якоріння. Ведеться робота над руйнуванням глибинних переконань хворого у тому, що його життя нікчемне та нецікаве без алкоголю. Формування нових. Таких, які підтверджують той факт, що жити тверезо набагато краще.
 3. Самогіпноз. В такому випадку робота ведеться не тільки з боку лікаря. У процесі безпосередньо бере участь і сам хворий. Тобто, тут вже ведеться ретельна праця над собою.

Порівняно недавно з’явився метод кодування лазерним променем. Він впливає на активні точки мозку, тіла, що відповідають за отримання почуття задоволення від етилового спирту і блокує їх. Тобто, прийнявши алкоголь, алкозалежний нічого не відчуватиме.

Протипоказання до всіх методик практично однакові:

 • Вагітність.
 • Період годування груддю.
 • Епілепсія.
 • Абстиненція.
 • Сп’яніння.
 • Розлади психіки.
 • Черепно-мозкова травма.
 • Похилий вік (від шістдесяти років).
 • Небажання хворого здійснювати маніпуляцію.

кодирование от алкоголизма Вишнёвое

Як підготуватися до кодування?

Перед проведенням кодування необхідно підготувати пацієнта. Як ми вже згадували, бажано утримуватися від алкоголю протягом двох тижнів. Це вкрай складно зробити в домашніх умовах, тому лікарі рекомендують весь цей час знаходиться в стаціонарі.

Причини, за якими не бажано протягом даного періоду перебувати вдома:

 • Доступ до покупки алкоголю.
 • Відсутність професіоналів поруч, які допоможуть впоратися з потягом до спиртного.
 • Співзалежна атмосфера в сім’ї.
 • Алкоголізоване оточення. Навіть при відсутності грошей, залежний може дістати випивку з його допомогою.

Крім утримання, алкоголік повинен бути, знову ж таки:

 1. Попереджений про можливі побічні ефекти.
 2. Обстежений на предмет протипоказань.
 3. Детально проінформований про перебіг процедури, поведінку після її проведення.

кодирование от алкоголизма Вишнёвое

Що робити після кодування?

Часто після кодування від алкоголю у пацієнтів з’являється агресія, депресія, складність в розпізнаванні емоцій, втрата власної ідентифікації, почуття, що їм постійно чогось не вистачає. Так відбувається тому, що вони не звикли перебувати у тверезому стані. Алкоголіки в період тверезості надмірно реагують на подразники, бажають знову сховатися від світу за допомогою алкоголю. Як наслідок, вони часто звертаються в наркологічні диспансери для того, щоб зняти код від алкоголізму.

Щоб цього не відбувалося та алкозалежні обирали тверезе життя, наркологічний центр «Приват Клініка» проводить не тільки медикаментозне лікування алкоголізму, куди також входить кодування, а й реабілітацію, ресоціалізацію, корекцію співзалежної поведінки.

Установа знаходиться поруч з Вишневим у Києві. Фахівці центру забезпечують анонімність, займаються транспортуванням хворих, а ще надають допомогу залежним 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Більше інформації на тему «кодування від алкоголізму Вишневе» Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ