Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Реабілітаційний центр у Житомирі – можливість впоратися із серйозною проблемою, яка руйнує життя, здоров’я, сімейні стосунки, кар’єру. Самостійно складно боротися із залежностями – абстинентний синдром, психологічна нестабільність, позиція жертви, коли людина звинувачує оточуючих у своїх невдачах, труднощах, страхах.

Залежним від хімічних речовин неможливо пережити ломку – сучасні формули речовин таким чином впливають на фізичний, психічний стан, що скасування призводить до непереборного бажання вжити їх знову. Ігри дозволяють відчути себе сильніше, могутніше, багатше – все те, чого не вистачає у звичайному житті. Тому таким людям потрібна серйозна психотерапевтична допомога, тривала робота над собою.

Реабілітаційний центр у Житомирі

Лікування залежностей

Лікування залежностей – комплекс заходів щодо усунення патологічного потягу до алкогольних напоїв, куріння, вживання наркотиків, азартних ігор. Приват Клініка проводить його за кілька кроків:

 • попередня консультація, формування добровільного бажання лікуватись;
 • усунення тяги фізично;
 • подолання психічних порушень, опрацювання причин залежності;
 • фіксація результатів, ресоціалізація, адаптація.

Мотивація має дуже велике значення. Допомогти пацієнту, який не розуміє навіщо йому потрібна реабілітація, неможливо. У випадках, коли знайти мотивацію самостійно не вдається, потрібно шукати професійну допомогу у психолога.

Найчастіше потрібне проходження лікування у стаціонарі. Виняток психологічної складової, закріплення ефекту вимагають тривалого, ретельного аналізу, тренінгів, відвідування групових сеансів. У центрі медики мають більше можливостей застосовувати необхідні процедури, контролювати процес. Може знадобитися від трьох місяців до року, залежно від складності випадку.

Умови лікування у центрі реабілітації

Програма, що застосовується наркологами – комплексна, включає детоксикацію, психотерапевтичні сеанси, індивідуальний підхід. Умови лікування у центрі реабілітації – це такі переваги:

 • гарантія анонімності. Пацієнт може не вказувати справжнє ім’я, відомості, діагноз нікуди не передаються;
 • професіоналізм, кваліфікація, доброзичливість лікарів, молодшого медичного персоналу;
 • затишні номери, домашня обстановка, повноцінне дієтичне харчування;
 • використання безпечних лікарських засобів, перевірених ефективних методик.

Програма реабілітації складається з:

 • консультації, огляду у домашніх умовах, проведення мотиваційної бесіди. Людину схиляють до добровільного бажання поїхати до реабілітаційного центру у Житомирі;
 • очищення організму; виведення токсинів. Призначають крапельниці з підібраними в індивідуальному порядку медикаментами, що нейтралізують токсичну дію етанолу, наркотиків. Процедура проводиться під контролем досвідченого лікаря-нарколога;
 • діагностики, відновлення фізичного здоров’я, фізіотерапії, застосування гепатопротекторів, ліків, що позитивно впливають на серце, судини, ендокринну систему, клітини головного мозку. Психотропні препарати, зловживання спиртним негативно впливає організм, руйнує його системи. Тому потрібно обов’язково включати у комплексне лікування заходи, спрямовані на покращення стану залежного;
 • психотерапевтичної реабілітації Психологи застосовують такі методики, як арт-терапія, психоаналіз, програма 12 кроків.

Перебуваючи в клініці, залежний спочатку приймає свою хворобу, визнає той факт, що ніхто не винен і він повинен самостійно починати боротися. Також важливо усвідомлювати, що потрібно прийняти пропоновану допомогу, довіритись фахівцям.

Далі на зустрічах із психотерапевтом аналізується минулий досвід, перебувають проблеми, страхи, з якими людина намагалася боротися, граючи в ігри, вживаючи спиртне, наркотичні засоби. Після лікування пацієнт стає здатним самостійно, без додаткових стимулюючих факторів долати труднощі. Не відкладайте, звертайтесь до Привату Клініку!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ