Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Сьогодні в наркології дуже поширене медикаментозне лікування алкоголізму в Києві. Залежна людина вживає алкогольні напої на протязі довгого часу, у неї відбуваються серйозні зміни на фізіологічному і психологічному рівні. Самостійно впоратися вже неможливо, потрібна допомога наркологів.

Як проходить медикаментозне лікування алкоголізму в Києві

Алкоголізм – дуже серйозна хвороба, що вражає багатьох людей. Для його лікування застосовують різні методи, один з них – медикаментозний. Медикаментозне лікування алкоголізму в Києві дає можливість:

  • відновити організм;
  • провести очистку організму;
  • заповнити потребу організму у вітамінах;
  • повернути в норму баланс і обмінні процеси.

Справитися з алкоголезалежностю дуже непросто, провести лікування своїми силами вдається не всім. Для успіху потрібна допомога близьких, лікарів-наркологів і, звичайно ж, бажання самого алкоголіка. Щоб впоратися з хворобою людина повинна:

  • прийняти той факт, що існує проблема;
  • хотіти кинути пити;
  • звернутися за допомогою в спеціалізовану клініку.

Якщо у вас виникають питання, як проходить медикаментозне лікування алкоголізму в Києві, доктора клініки готові вам роз’яснити весь хід лікування.

Ефективність лікування багато в чому залежить від віри хворого в успіх, його бажання почати здорове життя. Якщо алкоголік проходить примусове лікування під тиском близьких, то дуже часто можуть мати місце рецидиви. Тому наші лікарі активно застосовують методики психотерапії, допомагають відшукати мотивацію і повірити в себе.

Медикаментозное лечение алкоголизма

Завданням лікування крім формування відрази до алкоголю є повернення алкоголіка в суспільство. Алкоголізм призводить до втрати сім’ї, роботи, зниження самооцінки. Тому після медикаментозного лікування алкоголізму в Києві важлива реабілітація, яка допомагає подолати всі ці проблеми.

Етапи медикаментозного лікування від алкоголізму в Києві

Наші лікарі знають, як вмовити алкоголіка погодитися на лікарську допомогу на дому або в клініці. Кожному пацієнту підбирається індивідуальна програма, яка буде враховувати вік, стан здоров’я, стадію алкоголізму.

Етапи медикаментозного лікування від алкоголізму в Києві такі:

  • детокс, блокування дії алкоголю;
  • зняття абстинентного синдрому;
  • терапія, що перешкоджає рецидивам.

До початку лікування буде проведено обстеження організму, під час якого лікар виявить наявність алергії, стан органів. З огляду на ці дані, підбираються препарати для медикаментозного лікування алкоголізму в Києві.

Під час першого етапу застосовують медикаменти, які сприяють очищенню організму від етанолу і продуктів його розпаду. Стан покращується препаратами тіаміну хлориду і глюкози.

Другий етап медикаментозного лікування алкоголізму в Києві (зняття абстиненції) передбачає використання препаратів для запобігання епілептичних припадків, психозів, судом. Дози підбираються виходячи з статі, віку, наявних захворювань, алергій. Застосовуються препарати для стабілізації роботи печінки, зменшення розладів нервової системи. Вони допомагають послабити згубний вплив етанолу, зменшують ризик інсультів і інфарктів.

На третьому етапі застосовується антірецидивна терапія, яка допомагає стабілізувати душевне здоров’я колишнього алкоголіка. Застосовуються препарати для вироблення непереносимості спиртного. Алкоголь навіть в дуже маленьких дозах викликає миттєве погіршення самопочуття, блювоту, головний біль, прискорене серцебиття. Згодом формується негативний умовний рефлекс на алкоголь.

У нас використовуються новітні препарати для медикаментозного лікування алкоголізму в Києві, що допомагають ефективно впоратися з головними проявами алкоголізму і повернутися до здорового життя.