Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Назва послуги Вартість, грн. Тривалість
Консультація психолога Безкоштовно 2 години
Комплексна реабілітація (наркоманія) від 8000 грн. 28 днів
Комплексна реабілітація (алкоголізм) від 7000 грн. 28 днів
Виведення із запою (клініка) від 2000 грн. 1 доба
Виведення із запою на дому від 2500 грн. 1 сеанс
Кодування “Потрійний блок” (клініка) від 7000 грн. 1 сеанс
Кодувальний імплант (підшивка) уточнюйте від 1-2 діб
Кодування за методом “Довженко” від 7000 грн. 1 доба
Блокада (клініка) від 6000 грн. 1 сеанс
Амбулаторна детоксикація (клініка) від 1600 грн. 1 сеанс
Тестування + консультація лікаря від 800 грн. 1 сеанс
Детоксикація від наркотиків (клініка) від 2000 грн. 1 доба

Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті вказані за конкретну послугу. Іноді пацієнтові необхідна комбінація процедур і заходів для полегшення стану або прискорення процесу виведення токсинів з організму. Також, в окремих випадках, можливе залучення запрошених фахівців таких як: отоларинголог, хірург, анестезіолог, геронтолог або інших. Послуги таких фахівців оплачуються окремо.

Залежно від тяжкості стану хворого, лікування в клініці може мати такий розпорядок:

  • Амбулаторне відвідування. Клієнт приходить в приміщення клініки на прийом лікарів, для проходження необхідного обстеження, отримує лікування та консультації. Другу половину дня клієнт залишає стаціонар і ночує вдома. Така форма лікування дозволяє не переривати навчання, робочий режим або іншу важливу для клієнта діяльність. З іншого боку амбулаторне лікування несе в собі певні ризики зриву у хворого.
  • Стаціонарне лікування. Клієнт лягає в стаціонар і проходить весь курс заходів до повного очищення організму і подальшого відновлення психо-соціальної сфери. Мінімальний термін перебування в клініка – 3-5 діб. Стаціонар дає можливість фахівцям гарантовано домогтися тверезості у пацієнта без ймовірності зриву. Також цілодобове спостереження хворого, особисті бесіди з психологом і психотерапевтом при виписці дозволяє надати максимально повне висновок і видати цілеспрямовані рекомендації щодо подальшої соціалізації клієнта поза стінами клініки.
  • Комплексне лікування (від 1 місяця). Комплекс має на увазі під собою поєднання різних видів допомоги, які йдуть одна за одною. У кожному конкретному випадку терапія підбирається індивідуально. У загальному випадку черговість така: 1) Детоксикація (виведення з запою); 2) Психокоррекция, мотиваційний консультування, психотерапія; 3) Курс реабілітації; 4) Кодування на обраний період.