Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Назва послугиВартість, грн.Тривалість
Консультація психологаБезкоштовно2 години
Комплексна реабілітація (наркоманія)від 8000 грн.28 днів
Комплексна реабілітація (алкоголізм)від 7000 грн.28 днів
Виведення із запою (клініка)від 2000 грн.1 доба
Виведення із запою на домувід 2500 грн.1 сеанс
Кодування “Потрійний блок” (клініка)від 7000 грн.1 сеанс
Кодувальний імплант (підшивка)уточнюйтевід 1-2 діб
Кодування за методом “Довженко”від 7000 грн.1 доба
Блокада (клініка)від 6000 грн.1 сеанс
Амбулаторна детоксикація (клініка)від 1600 грн.1 сеанс
Тестування + консультація лікарявід 800 грн.1 сеанс
Детоксикація від наркотиків (клініка)від 2000 грн.1 доба

 

Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті вказані за конкретну послугу. Іноді пацієнтові необхідна комбінація процедур і заходів для полегшення стану або прискорення процесу виведення токсинів з організму. Також, в окремих випадках, можливе залучення запрошених фахівців таких як: отоларинголог, хірург, анестезіолог, геронтолог або інших. Послуги таких фахівців оплачуються окремо.

Залежно від тяжкості стану хворого, лікування в клініці може мати такий розпорядок:

  • Амбулаторне відвідування. Клієнт приходить в приміщення клініки на прийом лікарів, для проходження необхідного обстеження, отримує лікування та консультації. Другу половину дня клієнт залишає стаціонар і ночує вдома. Така форма лікування дозволяє не переривати навчання, робочий режим або іншу важливу для клієнта діяльність. З іншого боку амбулаторне лікування несе в собі певні ризики зриву у хворого.
  • Стаціонарне лікування. Клієнт лягає в стаціонар і проходить весь курс заходів до повного очищення організму і подальшого відновлення психо-соціальної сфери. Мінімальний термін перебування в клініка – 3-5 діб. Стаціонар дає можливість фахівцям гарантовано домогтися тверезості у пацієнта без ймовірності зриву. Також цілодобове спостереження хворого, особисті бесіди з психологом і психотерапевтом при виписці дозволяє надати максимально повне висновок і видати цілеспрямовані рекомендації щодо подальшої соціалізації клієнта поза стінами клініки.
  • Комплексне лікування (від 1 місяця). Комплекс має на увазі під собою поєднання різних видів допомоги, які йдуть одна за одною. У кожному конкретному випадку терапія підбирається індивідуально. У загальному випадку черговість така: 1) Детоксикація (виведення з запою); 2) Психокоррекция, мотиваційний консультування, психотерапія; 3) Курс реабілітації; 4) Кодування на обраний період.