Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм – важкий стан, який руйнує життя не тільки самого алкоголіка, а також його найближчого оточення. Ми не залишимо вас наодинці з проблемою, а запропонуємо лікування алкоголізму в Рівному. Наші фахівці готові в будь-який час виїхати до вас додому для надання екстреної допомоги і пропозиції реабілітації амбулаторно або в стаціонарі.

Дуже залежні, навіть розуміючи свою проблему, не наважуються звернутися за допомогою, так як побоюються розголосу. Ми надаємо допомогу конфіденційно, це допомагає уникнути додаткового стресу, з якого дуже часто і починається алкоголізм. Алкоголіку доведеться відмовитися від сформованих звичок, перебудувати все своє життя, змінити звичне коло спілкування. Ми допоможемо пройти цей шлях якомога безболісніше.

Лікування та реабілітація алкоголізму в Рівному

Наш центр може запропонувати наступні послуги:

 • медикаментозну підтримку;
 • соціальну реабілітацію;
 • психологічну корекцію;
 • кодування.

До більшості залежностей призводять психологічні проблеми, бажання сховатися від реальності, невміння долати стреси. Тому лікування алкоголізму в Рівному користується дуже великим попитом, хоча багато алкоголіків і не хочуть добровільно звертатися за професійною допомогою. В цьому випадку близьким необхідно не сподіватися на те, що самолікування допоможе уникнути проблем, а звернутися в наш центр.

Лечение алкоголизма в Ровно

Лікування алкоголізму в Рівному

Для своїх клієнтів для якісного лікування алкоголізму в Рівному ми пропонуємо:

 • допомога медиків різного профілю, які володіють найсучаснішими лікарськими методиками і мають різносторонній досвід допомоги пацієнтам у найкритичніших ситуаціях;
 • сучасний центр, обладнаний всім необхідним для лікування, ефективні медикаменти, комфортабельні номери, де створена найсприятливіша обстановка;
 • спеціальний транспорт для перевезення в клініку важких пацієнтів. В автомобілях є необхідні медикаменти та апаратура для можливості надати екстрену допомогу;
 • терміновий виїзд після виклику, індивідуальне призначення лікування алкоголізму в Рівному, цілодобовий контроль за станом пацієнта;
 • гарантовану анонімність.

Щоб лікування алкоголізму в Рівному було максимально ефективним, залежний повинен мати бажання побороти свою хворобу. У більшості випадків хороших результатів можна досягти тільки об’єднавши зусилля наркологів і психотерапевтів. Це пов’язано з тим, що алкоголізм – це не тільки фізична залежність, а й психологічна.

Лікування алкоголізму в Рівному відгуки

Якщо ви зіткнулися з кризовою ситуацією, необхідно якомога швидше звернутися до нарколога для лікування алкоголізму в Рівному. Відгуки свідчать, що перша допомога, надана вдома, допомагає перейти до подальшого лікування і зробити його максимально результативним. Наші фахівці після виклику можуть провести в домашніх умовах наступне:

 • перервати запій;
 • полегшити протікання похмільного синдрому;
 • очистити організм;
 • стабілізувати психіку;
 • закодувати від алкоголізму.

Для того, щоб підібрати найбільш підходяще лікування алкоголізму в Рівному наші медики проведуть огляд, експрес-діагностику, з’ясують все про наявні хронічні захворювання і складуть план подальшого відновлення і оздоровлення.

Крім того, допомога також може надаватися близьким алкоголіка для відновлення нормальної психологічної ситуації в родині. Це також благотворно відбивається на стані психіки залежної людини.

Зіткнувшись з алкоголізмом в своїй сім’ї, не чекайте дива. Ця хвороба не піде сама, її необхідно лікувати. Тільки якщо лікування алкоголізму в Рівному проводитимуть фахівці, можна повернути фізичне і психічне здоров’я. Ми забезпечимо вам можливість проходити реабілітацію в комфортних умовах в клініці або у вас вдома. Рішення про можливість домашнього лікування прийме нарколог після огляду.

У нашому центрі вам буде гарантовано якісне лікування, конфіденційність і доброзичливе ставлення персоналу. Детальніше дізнатися про всі послуги, етапи і вартость лікування ви можете за телефоном або на нашому сайті. Звернутися до наших консультантів можна в будь-який час, вони працюють для вас і з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!