Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Фастов

Лікування алкоголізму Фастів

Послуги одужання від алкогольної залежності в Фастові пропонує центральна районна лікарня. Її спеціалізація – медикаментозне лікування алкоголізму.

А саме, детоксикація, виведення із запою та кодування. Умовою для початку терапії є становлення на облік. Це заважає в декотрих моментах, пов’язаних з документами, вільним переміщенням, працевлаштуванням. Тому, більшість алкоголіків так і не звертаються за допомогою.

Лікарі наркологічного центру «Приват Клініка» дотримують анонімність. До того ж використовують комплексний підхід до проблеми. Тобто, крім застосування медикаментів, займаються реабілітацією, ресоціалізацією залежних, а також повноцінною психотерапевтичною роботою з їх рідними та близькими, що стосується співзалежності, труднощів прийняття хвороби алкоголіка.

Лечение алкоголизма Фастов

Алкоголізм – невиліковна хвороба

Помилково вважати, що алкогольна залежність – розбещеність, погане виховання, відсутність сили волі. Таке ставлення лише посилює проблему Вашого рідного. Адже в такому разі всі Ваші зусилля будуть спрямовані на ті якості, які жодним чином не допоможуть позбутися від патології.

Алкоголізм – важке захворювання, що вимагає серйозного підходу лікарів різного профілю, у тому числі психологів, психотерапевтів. Як і будь-яке інше, його визначають за деякими симптомами:

 1. Ретроградна амнезія. Тобто, людина частково або повністю втрачає пам’ять у період алкогольного сп’яніння.
 2. Втрата контролю. Залежному складно сказати собі «стоп».
 3. Випивання на самоті.
 4. Абстинентний синдром (похмілля).
 5. Відсутність блювотного рефлексу навіть після великої кількості випитого.

На дані ознаки варто звернути увагу, але щоб дізнатися точний діагноз, необхідно звернутися до фахівців.

Специфіка алкоголізму полягає в тому, що:

 1. Він невиліковний, але лікувати його можна. Навіть залишатися тверезим до кінця життя, якщо слідувати рекомендаціям професіоналів.
 2. Алкоголіки рідко визнають свою проблему. Тому, персонал наркологічного центру «Приват Клініка» обов’язково займається мотиваційним консультуванням та кризовою інтервенцією. Щоб донести до хворого, що у нього є дана патологія.

Принципы эффективного лечения алкозависимости

Принципи ефективного лікування алкозалежності

У наркологічному центрі «Приват Клініка» використовується певний алгоритм лікування алкоголізму, який приносить максимальний результат. Він складається з:

 1. Первинної консультації хворого і його рідних. Вкрай важливо зрозуміти, на якому рівні мотивації знаходиться залежний, які у нього стосунки з близькими, чи є у нього розуміння, що він може бути хворим.
 2. Мотивації на лікування. Як ми вже згадували, обов’язковим елементом підготовки до лікування є мотиваційне консультування, кризова інтервенція.
 3. Діагностики (обстеження організму). Необхідна для того, щоб виявити всі нюанси, пов’язані з фізичним станом хворого. Також, допомагає визначити стадію алкоголізму.
 4. Детоксикації від алкоголю. Відновлення організму після періоду алкоголізації. Курс крапельниць, заспокійливих, сорбентів, вітамінів, які допомагають поліпшити самопочуття алкоголіка. А також, безболісно позбутися від похмілля.
 5. Кодування від алкоголізму. Процедура медикаментозного, психологічного характеру, яка спрямована на формування страху, відрази, байдужості до алкоголю.
 6. Реабілітації та ресоціалізації. Процеси, що допомагають алкозалежним повернуться до нормального життя після вживання, зберігати тверезість.
 7. Терапією співзалежності, головної причини виникнення алкоголізму.

Важливо дотримуватися таких принципів лікування, щоб допомогти людині з мінімальним дискомфортом пережити відмову від спиртних напоїв.

Возможно ли лечение алкоголизма на дому?

Чи можливе лікування алкоголізму вдома?

Оскільки не завжди є можливість приїхати до медичного закладу, наркологічний центр «Приват Клініка» пропонує послуги виведення із запою, детоксикація, кодування від алкоголізму в домашніх умовах. Дані процедури можливі, якщо залежний знаходиться на ранніх стадіях алкозалежності. Чим важчий стан хворого, тим складніше надати йому професійну допомогу вдома.

Сам процес лікування необхідно проводити за межами звичного середовища життєдіяльності алкоголіка. Йому буде заважати сконцентруватися на своєму одужанні безліч факторів:

 1. Легкий доступ до спиртного.
 2. Друзі, котрі вживають.
 3. Осуд з боку оточення.
 4. Співзалежність рідних та близьких.
 5. Середовище, яке нагадує про алкоголь.

До того ж якщо відсутнє цілодобове спостереження фахівців, складно детально вивчити прояви хвороби, що не дасть сформувати максимально ефективну терапію для конкретної людини.

кодирование от алкоголизма в домашних условиях

Якщо Ви запідозрили алкоголізм у свого рідного, не займайтеся самолікуванням. Звернення до професіоналів допоможе не тільки врятувати, але і налагодити життя залежного в майбутньому.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!