Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Лечение алкоголизма Борисполь

Лікування алкоголізму Ворзель

Найчастіше виведення із запою вдома здається оптимальним рішенням. Рідні залежних, як і він сам, не надають значення серйозності проблеми. А звернення до клініки здається марною тратою часу та грошей.

Але, не враховується один момент… Запійний алкоголізм має масу нюансів. Навіть те, що різке припинення вживання алкоголю може принести несподівані наслідки:

 • Делірій.
 • Загострення хвороб печінки, шлунково-кишкового тракту.
 • Депресію, думки про самогубство.
 • Порушення сну, апетиту.

Вывод из запоя на дому

Вихід із запою вдома – чим можна допомогти?

Якщо Ви все ж хочете спробувати вивести із запою свою рідну людину без надходження до стаціонару, викличте нарколога додому. Це набагато краще, ніж займатися самолікуванням. Ми теж надаємо дану послугу.

Що робить лікар, який проводить виведення із запою вдома?

 1. З’ясовує, як довго алкоголік приймав алкоголь.
 2. Призначає обстеження, яке допоможе вирішити, чи можна позбутися від запою без клініки.
 3. Підбирає ефективний метод розв’язання проблеми.

Як показує практика, у 85% випадках все-таки необхідна госпіталізація. Але, якщо особа пила до п’яти днів, то цілком можливо, що їй не доведеться проходити інтенсивний курс лікування алкоголізму в наркологічній клініці. Виняток – отруєння неякісним алкоголем, що призводить до смерті без своєчасного втручання.

Якщо Ви не згодні з цим, і все ж наполягаєте на самолікуванні, зрозумійте: те, що радять в інтернеті, або ще де-небудь, не завжди є істиною.

Наприклад, пити багато води, не вживати жирну їжу, відсипатися під час виходу із запоїв… Звісно, на перший погляд – здоровий підхід до проблеми. Але, без роботи фахівців, формування ефективного лікування, це не більше ніж можливість запобігання зневоднення. Але не лікування алкоголіка.

Тому, повертаючись до нашої підтеми, якщо Ви хочете допомогти алкозалежному вдома, обов’язково звертайтеся до нарколога.

Якісне лікування запійного алкоголізму в Ворзелі

Вводячи в пошуковій системі запит «вивести із запою Ворзель», перед Вами розвернутися сотні пропозицій, як зробити це швидко, надійно, ефективно, та ще й без медичних процедур.

Чи варто вірити цьому? Ні. Адже, позбавлення від запоїв, алкогольної залежності, вимагає спостереження лікаря, індивідуального підходу, окрему увагу до кожного випадку.

Наша клініка працює за всіма стандартами й надає необхідний догляд пацієнтові, націлений на його повне одужання. На що ми звертаємо увагу, як справляємося з тими чи іншими ситуаціями?

 1. Чи мотивований хворий і його сім’я на серйозне лікування. Без мотивації зникає сенс займатися лікуванням. Змушуючи алкоголіка, Ви можете тільки на деякий час протримати його у тверезості. Наші фахівці працюють з такими випадками, консультують алкозалежних, їх сім’ї. Як наслідок – до людини приходить розуміння, що це потрібно не Вам, а їй.
 2. Стадія захворювання. Якщо людина практикує запійне пияцтво, у неї вже розвинена як мінімум друга стадія алкоголізму. Кожна з них вимагає окремого процесу лікування. Чим вона серйозніша, тим більше часу та зусиль потрібно на відновлення.
 3. Тип абстинентного синдрому. Алкозалежний може обійтися як легким похміллям, так і небезпечним для себе й оточення делірієм. Інакше кажучи, білою гарячкою – галюцинаціями, агресією, втратою розуму, пам’яті. Наші лікарі, виходячи з цього, визначають найкращу тактику для виходу з ситуації – прокапати від алкоголю, розписати систему приймання заспокійливих препаратів, вітамінів. Іншими словами, проводиться детоксикація.
 4. Наявність інших захворювань, спровокованих алкоголем, або ж присутніх до цього. Паралельно йде робота над їх лікуванням, що допомагає залежному почувати себе краще.
 5. Прояви депресії, думок про смерть. Після припинення вживання, індивідууму здається, що його життя безглузде. Щоб розвіяти створений ним же міф, ми пропонуємо алкоголіку відвідувати психолога вже в клініці.
 6. Як хворий ставиться до продовження терапії. Чи повною мірою він розуміє серйозність алкоголізму. Чи не має ілюзії, що первинного медикаментозного етапу достатньо для повної відмови від алкоголю. Розібратися в цьому йому допомагають психологи, психотерапевти. Так само як і вибрати, чим закріпити результати, досягнуті в клініці: реабілітацією або кодуванням від алкоголізму.

Ми уважно вивчаємо кожен випадок, допомагаємо всім, хто цього потребує. Навіть якщо для оточення алкозалежний здається безнадійним.

Лечение алкоголизма Борисполь

Рішення лікувати запійний алкоголізм в клініці Ворзеля

Є три страхи, пов’язані з лікуванням запійного алкоголізму в клініці:

 1. Не допоможе.
 2. Надто дорого.
 3. Розголос про проблему.

На противагу цьому наведемо Вам три аргументи:

 1. Лікування не допомагає тільки в тому випадку, коли хворий не згоден кинути пити, займатися собою. Як ми вже писали, наші фахівці проводять роботу з алкозалежними, щоб вони самі починали проявляти ініціативу в боротьбі зі своєю недугою.
 2. Якщо порахувати, скільки грошей іде на алкоголь і вирішення пов’язаних з ним проблем, то вартість лікування обійдеться в рази дешевше. Пам’ятайте, лікування – це тимчасове вкладення в майбутнє, а продовження пияцтва може затягнутися аж до кінця життя.
 3. Наша клініка працює анонімно.

Вирішувати, звичайно ж, Вам. Але, чим довше Ви приймаєте рішення почати, тим складніше буде перемогти алкогольну залежність.

Якщо у Вас залишилися питання на тему «вихід із запою», телефонуйте. Консультація безкоштовна.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)