Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

«Приват клініка» – наркологічний центр у Харкові, де на комерційній основі здійснюється лікування алкоголізму, наркоманії та нехімічних залежностей. Наркологічна клініка в Харкові є частиною всеукраїнської мережі. При лікуванні будь-яких видів залежності в Харкові застосовуються ті ж принципи та методи, що в інших філіях.

Послуги наркологічного центру в Харкові

Основні напрямки діяльності НРЦ «Приват клініка»:

 • комплексне лікування алкоголізму в Харкові з подальшою реабілітацією;
 • комплексне лікування наркоманії в Харкові, реабілітація та ресоціалізація хворих;
 • лікування та реабілітація при ігроманії;
 • допомога співзалежним, членам сімей, близьким людей з алкогольною, наркотичною, гральною залежністю.

Також наркологічний реабілітаційний центр надає ряд послуг, які можуть бути як складовими комплексного лікування наркоманії в Харкові, програми лікування алкоголізму, так і самостійними заходами:

 • професійне виведення із запою в Харкові – одна з найбільш затребуваних послуг. У наркологічному центрі Харкова допоможуть перервати запій і уникнути небезпечних проявів абстиненції – больового синдрому, психічних розладів;
 • детоксикація в Харкові є однією зі складових виведення із запою, а також важливою умовою подолання хімічної залежності від наркотиків, алкоголю. Після очищення організму від отрут, що накопичились, полегшення болю, корекції обмінних процесів створюються сприятливі умови для подальшого лікування;
 • медикаментозне, психотерапевтичне, апаратне, комбіноване кодування допомагає утриматися від вживання спиртного або наркотиків на етапі, коли психологічна залежність ще зберігається. Для кодування в наркологічному центрі Харкова застосовують виключно апробовані методики, ефективність і безпека яких доведена, а також сертифіковані в Україні лікарські препарати.

Принципи лікування в наркологічному центрі Харкова

Лікування наркоманії в Харкові, як і лікування алкоголізму, складається з 3 основних етапів.

 1. Власне лікування, надання екстреної допомоги (детоксикація, зняття ломки), корекція порушень.
 2. Реабілітація, відновлення фізичного та психологічного здоров’я, нормалізація функціонування органів і систем, остаточне подолання психологічної залежності.
 3. Ресоціалізація, навчання нормам взаємодії з іншими людьми та суспільством в цілому, підготовка до повернення в сім’ю, суспільство, повноцінного життя за стінами наркологічного центру в Харкові.

Одним з найважливіших принципів лікування алкоголізму в Харкові є індивідуальний підхід. Перед початком лікування проводиться комплексне обстеження, за підсумками якого підбирають оптимальну програму. Сучасні наркологічні клініки давно відмовилися від практики примусового лікування. Наркологічний центр в Харкові здійснює ефективне лікування залежностей на добровільній основі. Перший його етап – мотивація. Фахівці знають, як знайти підхід до тих, хто не вважає себе хворим, відмовляється проходити лікування алкоголізму в Харкові. Після бесіди з психологом пацієнти дають згоду на проходження курсу.

Комплексний підхід – основа успішного лікування залежностей. Його складові:

 • поєднання лікарської терапії, апаратних процедур, психотерапевтичних методик;
 • усунення хімічної та психологічної залежності;
 • робота з тілом, емоційно-вольовою, духовною сферою, свідомістю та підсвідомістю;
 • повний курс терапії, який включає в себе всебічну реабілітацію та ресоціалізацію;
 • створення сприятливої обстановки, крім власне лікування в наркологічному центрі Харкова здійснюється просвітницька діяльність, створюються умови для спілкування з однодумцями, занять за інтересами, захоплюючого відпочинку.

Переваги лікування в наркологічному центрі Харкова

«Приват клініка» – сучасний приватний наркологічний центр Харкова з доступною вартістю та високою якістю послуг. Лікування анонімне, пацієнти можуть не побоюватися небажаного розголосу. У будівлі наркологічного центру Харкова зроблений ремонт, створені комфортні умови проживання. Терапевтичне відділення укомплектоване високотехнологічним медичним обладнанням. Пацієнтів забезпечують якісним збалансованим харчуванням. У штаті працюють лікарі-наркологи, психологи та психотерапевти з профільною освітою та солідним досвідом роботи в даній сфері. Вони регулярно підвищують кваліфікацію, обмінюються досвідом із зарубіжними колегами. Обслуговуючий персонал також проходить ретельний відбір.

У наркологічному центрі Харкова можна пройти лікування різних видів, типів алкоголізму та наркоманії (пивний алкоголізм і залежність від міцного алкоголю, героїнова залежність, залежність від марихуани, сольових наркотиків, спайсів, амфетаміну та інших препаратів). Проводяться сеанси сімейної терапії, тренінги, що сприяє оздоровленню відносин в сім’ї, позбавленню співзалежності. Якщо вас цікавлять умови, ціна лікування, ви хочете отримати консультацію, записатися на прийом, телефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.