Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

«Приват клініка» – наркологічний центр у Харкові, де на комерційній основі здійснюється лікування алкоголізму, наркоманії та нехімічних залежностей. Наркологічна клініка в Харкові є частиною всеукраїнської мережі. При лікуванні будь-яких видів залежності в Харкові застосовуються ті ж принципи та методи, що в інших філіях.

Послуги наркологічного центру в Харкові

Основні напрямки діяльності НРЦ «Приват клініка»:

 • комплексне лікування алкоголізму в Харкові з подальшою реабілітацією;
 • комплексне лікування наркоманії в Харкові, реабілітація та ресоціалізація хворих;
 • лікування та реабілітація при ігроманії;
 • допомога співзалежним, членам сімей, близьким людей з алкогольною, наркотичною, гральною залежністю.

Також наркологічний реабілітаційний центр надає ряд послуг, які можуть бути як складовими комплексного лікування наркоманії в Харкові, програми лікування алкоголізму, так і самостійними заходами:

 • професійне виведення із запою в Харкові – одна з найбільш затребуваних послуг. У наркологічному центрі Харкова допоможуть перервати запій і уникнути небезпечних проявів абстиненції – больового синдрому, психічних розладів;
 • детоксикація в Харкові є однією зі складових виведення із запою, а також важливою умовою подолання хімічної залежності від наркотиків, алкоголю. Після очищення організму від отрут, що накопичились, полегшення болю, корекції обмінних процесів створюються сприятливі умови для подальшого лікування;
 • медикаментозне, психотерапевтичне, апаратне, комбіноване кодування допомагає утриматися від вживання спиртного або наркотиків на етапі, коли психологічна залежність ще зберігається. Для кодування в наркологічному центрі Харкова застосовують виключно апробовані методики, ефективність і безпека яких доведена, а також сертифіковані в Україні лікарські препарати.

Принципи лікування в наркологічному центрі Харкова

Лікування наркоманії в Харкові, як і лікування алкоголізму, складається з 3 основних етапів.

 1. Власне лікування, надання екстреної допомоги (детоксикація, зняття ломки), корекція порушень.
 2. Реабілітація, відновлення фізичного та психологічного здоров'я, нормалізація функціонування органів і систем, остаточне подолання психологічної залежності.
 3. Ресоціалізація, навчання нормам взаємодії з іншими людьми та суспільством в цілому, підготовка до повернення в сім'ю, суспільство, повноцінного життя за стінами наркологічного центру в Харкові.

Одним з найважливіших принципів лікування алкоголізму в Харкові є індивідуальний підхід. Перед початком лікування проводиться комплексне обстеження, за підсумками якого підбирають оптимальну програму. Сучасні наркологічні клініки давно відмовилися від практики примусового лікування. Наркологічний центр в Харкові здійснює ефективне лікування залежностей на добровільній основі. Перший його етап – мотивація. Фахівці знають, як знайти підхід до тих, хто не вважає себе хворим, відмовляється проходити лікування алкоголізму в Харкові. Після бесіди з психологом пацієнти дають згоду на проходження курсу.

Комплексний підхід – основа успішного лікування залежностей. Його складові:

 • поєднання лікарської терапії, апаратних процедур, психотерапевтичних методик;
 • усунення хімічної та психологічної залежності;
 • робота з тілом, емоційно-вольовою, духовною сферою, свідомістю та підсвідомістю;
 • повний курс терапії, який включає в себе всебічну реабілітацію та ресоціалізацію;
 • створення сприятливої обстановки, крім власне лікування в наркологічному центрі Харкова здійснюється просвітницька діяльність, створюються умови для спілкування з однодумцями, занять за інтересами, захоплюючого відпочинку.

Переваги лікування в наркологічному центрі Харкова

«Приват клініка» – сучасний приватний наркологічний центр Харкова з доступною вартістю та високою якістю послуг. Лікування анонімне, пацієнти можуть не побоюватися небажаного розголосу. У будівлі наркологічного центру Харкова зроблений ремонт, створені комфортні умови проживання. Терапевтичне відділення укомплектоване високотехнологічним медичним обладнанням. Пацієнтів забезпечують якісним збалансованим харчуванням. У штаті працюють лікарі-наркологи, психологи та психотерапевти з профільною освітою та солідним досвідом роботи в даній сфері. Вони регулярно підвищують кваліфікацію, обмінюються досвідом із зарубіжними колегами. Обслуговуючий персонал також проходить ретельний відбір.

У наркологічному центрі Харкова можна пройти лікування різних видів, типів алкоголізму та наркоманії (пивний алкоголізм і залежність від міцного алкоголю, героїнова залежність, залежність від марихуани, сольових наркотиків, спайсів, амфетаміну та інших препаратів). Проводяться сеанси сімейної терапії, тренінги, що сприяє оздоровленню відносин в сім'ї, позбавленню співзалежності. Якщо вас цікавлять умови, ціна лікування, ви хочете отримати консультацію, записатися на прийом, телефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!