Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Белая Церковь

Лікування алкоголізму Біла Церква

Статистика свідчить, що Україна знаходиться на п’ятому місці, що стосується розвитку алкоголізму у світі. Якщо говорити про дитячий, то тут наша країна – абсолютний лідер.

Тому не дивно, що з огляду на дану ситуацію попит на лікування алкоголізму – величезний. У тому числі в Білій Церкві, та й у Київській області в цілому.

Лікування алкоголізму Біла Церква - 1

Що таке алкоголізм?

Хтось називає алкоголізм поганим вихованням, дехто – розбещеністю, невмінням тримати себе в руках, поганим характером. Але все це – неправильні переконання. Насправді алкоголізм – це офіційно визнане захворювання. Стало воно таким ще в 60-х роках минулого століття.

Його основні симптоми:

 • Заперечення. Як кажуть в народі, алкоголік ніколи не визнає себе таким. І не тому, що він хоче навмисне нашкодити своїм близьким, або ще що-небудь. Відмова бачити наявність своєї хвороби – специфіка будь-якої залежності. Певна захисна реакція, спосіб виправдати свою поведінку не тільки перед оточенням, а й самим собою.
 • Втрата контролю. З часом людина припиняє контролювати кількість випитого. Це дуже легко перевіряється. Наприклад, вона спланувала випити келих вина, а в результаті вийшло, що вжила пляшку, та ще й купа інших спиртних напоїв до того.
 • Відсутність блювотного рефлексу. Простими словами, з часом організм «звикає» до алкоголю і не реагує на нього як на щось токсичне. Навіть великі кількості спиртного не викликають даного симптому алкогольного отруєння.
 • Підвищення толерантності. Спостерігається на перших трьох стадіях. Для того, щоб отримати задоволення від спиртного, хворий кожен раз збільшує порції алкоголю.
 • Зниження толерантності. З’являється на останній стадії алкоголізму. Людина може сп’яніти навіть від однієї чарки спиртного.
 • Втрата пам’яті. Залежний не пам’ятає, що відбувалося в момент сп’яніння.
 • Погіршення якості життя. Це проблеми зі здоров’ям, психологічним станом, відносинами, визначенням правильних пріоритетів, цінностей тощо.

Стадії розвитку алкогольної залежності наступні:

 1. Перша спроба. Людині або подобається ефект від алкоголю, і вона продовжує вживати, або ні. Тоді продовження вживання можливо тільки якщо індивід піддається впливу оточення.
 2. Періодичне вживання. Персона починає випивати, наприклад, кожні вихідні, чекати цього моменту.
 3. Систематичне вживання. Алкоголь перетворюється у постійного супутника хворого. Формується психологічна залежність.
 4. Фізична залежність. Четверта стадія алкозалежності. Хворий у прямому сенсі не може прожити без етанолу жодного дня. Якщо він не вип’є, його самопочуття настільки погіршується, що навіть доходить до білої гарячки. На цій стадії життя алкоголіка повністю зруйноване.

Стадии развития алкогольной зависимости

Як лікувати людину від алкоголізму?

Для того, щоб вилікувати алкоголізм, необхідно звернутися до професіоналів, які підходять до даної проблеми комплексно. А саме:

 1. Можуть надати першу медичну допомогу при необхідності (алкогольне отруєння, гострі ускладнення через вживання, важкі ступені абстиненції, делірій).
 2. Проводять первинну консультацію. Вона потрібна для того, щоб ознайомитися з проблемою хворого, зрозуміти, на якому рівні готовності до лікування він знаходиться, наскільки захищає свою хворобу (заперечення).
 3. Мотивують розпочати лікування алкоголізму.
 4. Здійснюють діагностику. Таким чином проводиться повний анамнез захворювання: стадія, можливі причини, наслідки. За допомогою якого визначається найбільш результативний метод лікування.
 5. Призначають курс медикаментозного лікування. Він складається з детоксикації (якщо відсутні протипоказання), приймання препаратів, які відновлюють фізичний, психологічний, психічний стан, кодування (застосування медикаментів, які блокують ефект від алкоголю, або викликають негативну реакцію організму на нього).
 6. Реабілітують. Даний процес належить більше до нормалізації психологічного стану та набуття навичок боротьби з потягом до спиртного.
 7. Ресоціалізірують. Допомагають хворим стати повноцінними членами суспільства, навчають зберігати тверезість за межами медичного закладу.
 8. Займаються корекцією співзалежної поведінки у рідних та близьких. Оскільки це теж причина розвитку такої патології, як залежність від алкоголю.

Даний підхід використовують фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» у Києві.

Как лечить человека от алкоголизма?

Яку клініку лікування алкоголізму обрати?

Якщо Ви перебуваєте у Білій Церкві, певно Ви шукали, куди можна тут звернутися, щоб допомогти Вашій рідній людині позбутися від алкогольної залежності. У Вас є кілька варіантів:

 1. Звернутися до Білоцерківського психіатрично-наркологічного територіального медичного об’єднання.
 2. Шукати приватні, державні установи в Києві, області, Україні в цілому.
 3. Довіритися фахівцям наркологічного центру «Приват Клініка».

У чому перевага останнього?

 • Анонімність. Залежний не стає на облік. Інформація про нього не поширюється за межі диспансеру.
 • Комплексний, індивідуальний підхід.
 • Прекрасні умови проживання: сучасний ремонт, затишні палати з телевізором і ванною кімнатою, обладнані медичні кабінети, власна кухня.
 • Якісне харчування. Кожному пацієнту складає окреме меню дієтолог.
 • Психологічна підтримка рідних та близьких (безкоштовно).
 • Штат, що складається з кваліфікованих лікарів, психологів, наркологів, консультантів.
 • Тощо.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію на тему «лікування алкоголізму Біла Церква», про наркологічний центр «Приват Клініка», звертайтеся за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ