Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Лечение алкоголизма Кичеево

Лікування алкоголізму Кічеєве

Лікування алкоголізму Кічеєве… Такий запит вводять люди, які шукають державну наркологічну клініку в цьому місті. А також, допомогу в лікуванні алкоголізму від медиків вищого рівня.

У даній статті ми торкнемося теми лікувального закладу. А ще, кращого його аналогу.

Лечение алкоголизма Кичеево

Лікування алкоголізму в Кічеєве

Поблизу міста Кічеєве, Ворзелі, знаходиться психоневрологічний диспансер, де є наркологічне відділення. Туди можуть звернутися всі мешканці міста, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності.

Даний медичний заклад, на жаль, набув не дуже хорошої слави в мережі. Більшість пишуть про те, що тут:

 • Персонал зневажливо ставитися до пацієнтів. Б’є дітей.
 • У наймолодших відбирають їжу, яку передають батьки.
 • Неповнолітнім дозволяють курити.
 • Замість ізоляції, алкозалежні можуть вільно пересуватися, дістати спиртне.
 • Харчування складається з дешевих, неякісних продуктів.
 • Умови не відповідають високій ціні перебування у клініці. Від недавнього часу оплата за лікування була введена офіційно. До цього були популярні хабарі.

Звичайно, це лише відгуки взяті з інтернету, і стверджувати, що вони беззастережна істина ми не можемо. Просто ділимося інформацією, котра до нас надійшла. Ну а висновки Ви робитимете самі.

Щодо одужання від залежності, тут воно проходить за стандартною схемою державних лікарень – використовується медикаментозне лікування від алкоголізму:

 • Алкоголіку вводять крапельниці, щоб очистити організм.
 • Хворому призначають препарати, що пригнічують його свідомість, щоб прибрати агресію і нормалізувати нервову систему.
 • Залежний багато відпочиває, спить.
 • Проводяться консультації з психотерапевтом.

У диспансері ставлять на облік. Це однозначно мінус для тих, хто хотів би залишити свою алкозалежність в таємниці від оточення.

медикаментозное лечение от алкоголизма

Лікування в клініці від алкоголізму приватного характеру

Якісну допомогу в лікуванні алкоголізму Ви отримаєте в приватному медичному наркологічно-реабілітаційному центрі Приват Клініка. Чому? Він має ряд переваг перед державними:

 • Дотримується анонімність. Так, хворого супроводжують навіть після лікування. Відстежують його стан. Але, на облік не ставлять. Тобто, він спокійно може почати лікуватися без шкоди для репутації.
 • Враховано всі санітарні норми. В палатах розміщують максимум чотири людини. Кожна має свої душову, туалет, місце для вмивання. Два рази на день проводиться вологе прибирання. Також – періодичне провітрювання.
 • Звертається увага на комфорт пацієнтів. Знову ж, кожна палата оснащена плазмовим телевізором, сучасними, новими меблями, всіма зручностями.
 • Готується тільки свіжа, корисна, натуральна їжа. Центр піклується про те, щоб хворі набиралися сил, отримували максимум від харчових продуктів. Як користі, так і задоволення.
 • Провідним спеціалістом клініки є учень самого Олександра Довженка – Савенко Дмитро Вікторович, нарколог вищої категорії.
 • Робота за ліцензією МОЗ України.

Також, плюсом лікувального закладу є те, що він комплексно підходить до розв’язання проблеми залежності від алкоголю:

 1. Консультується як хворий, так і його рідні на етапі прийняття рішення, самого лікування алкогольної залежності.
 2. При надходженні в стаціонар обов’язково проводиться ретельна діагностика, нормалізація та очищення організму від усього зайвого. А саме, продуктів розпаду алкоголю, токсинів.
 3. Виконується психотерапевтична робота. При необхідності – підготовка до реабілітації, ресоціалізації. Іноді – амбулаторної програми позбавлення від залежності. Або ж кодування, гіпносугестивної терапії, підшивки. Кожен хворий потребує індивідуального підходу.

Весь час перебування в клініці алкозалежний отримує не тільки допомогу, а й людське розуміння, підтримку. Коштом цього його мотивація залишатися тверезим зростає.

Тут працюють з родичами алкоголіків. Щоб, повернувшись додому, вони продовжували утримуватися від п’янких напоїв і покращувати своє існування.

Лечение в клинике от алкоголизма частного характера

Вартість лікування алкоголізму

Камінь спотикання перед початком позбавлення від алкоголізму – ціна. Невже за те, щоб припинити пити потрібно платити?

Так, для нашого менталітету це дивно. Ми звикли вважати, якщо людина вживає алкоголь, вона просто не хоче брати себе в руки. Хоча може це зробити. Звичайно, якщо відноситься до алкоголіків так – не дивно, що вони викликатимуть злість, нерозуміння, презирство…

Мало хто поглиблюється в дану тематику, розуміє, що алкоголізм – це хвороба. Визнана в усьому світі. Яка вимагає окремої спеціальної терапії. Тобто, якщо людина занадто багато п’є, це не просто її бажання забутися, наприклад, а патологія.

Повернемося до питання ціни. Платити за лікування потрібно, так само як і коли Ви платите стоматологу, гастроентерологу або лору. Скільки це буде коштувати? Залежить від стадії хвороби та рівня мотивації. Адже при низькій необхідно посилити вплив на психологічному рівні з боку фахівців. Ну і, ясна річ, чим вище стадія, тим більше роботи доведеться провести.

У таких випадках пам’ятайте, що Ви боретеся за життя Вашого рідного. Робите внесок у його:

 • тверезість;
 • розвиток;
 • майбутнє.

лечение алкоголизма Кичеево

І, повірте, це того варто. Бачити, як близька людина вибралася із вдячністю до Вас будує себе наново.

Більше інформації на тему “лікування алкоголізму Кічеєве” або в Києві Ви можете безкоштовно отримати за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)