Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Боярка

Лікування алкоголізму Боярка

Між прийнятною кількістю алкоголю і проблемою залежністю – тонка грань. Не всі, хто періодично вживає – алкоголіки. Але часта алкоголізація може до цього призвести. І тоді вже «лікування алкоголізму Боярка» буде запитом номер один у сім’ї хворого.

Симптоми алкогольної залежності

Перш за все варто відзначити, що алкоголізм – це не яка-небудь шкідлива звичка, а хвороба. Її характеризують п’ять основних симптомів:

 1. Наявність алкогольної абстиненції (похмілля). Людина почувається недобре після кожного вживання. Іноді доходить до того, що вона намагається ліквідувати погане самопочуття черговою дозою спиртного. На останніх стадіях це стає необхідністю. Оскільки інакше розвивається таке психоневрологічне відхилення, як делірій (біла гарячка).
 2. Зростає толерантність. Чим далі, тим більша кількість алкоголю потрібна для настання сп’яніння. Зникає блювотний рефлекс. Пізніше толерантність може знову знизитися (особливість алкозалежності).
 3. Індивідуум п’є наодинці. Йому не потрібна компанія, вагомі причини. Ним керує бажання.
 4. Відбувається повна втрата контролю над кількістю випитого. Навіть якщо людина обіцяє вжити небагато, вона все одно напивається, п’є «до останнього»
 5. Виникає ретроградна амнезія. Коли алкоголік забуває про все, що він робив, говорив, де був в момент сп’яніння.

Дані ознаки алкозалежності – індикатори для того, щоб звернутися до фахівців. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, діагностикою. Без знань про природу залежності Ви тільки нашкодити людині.

Лікування алкоголізму Боярка - 1

Як лікувати алкоголіка без його відома?

Досить часто до нас звертаються з проханням розповісти про способи лікування алкозалежності без відома хворого. Доходило навіть до того, що рідні та близькі, бажаючи припинити приймання алкоголю в алкоголіка, застосовували екстремальні заходи – підмішували препарат «Дісульфірам» у їжу та напої алкозалежного.

Даний метод нерозумний, оскільки медикамент внаслідок, простими словами, блокування захисного механізму від продуктів розпаду етанолу в організмі провокує сильне отруєння, яке супроводжується:

 • Дихальною недостатністю.
 • Серцево-судинним колапсом.
 • Порушенням нормального ритму серця.
 • Стенокардією.

Іноді:

 • Інфарктом міокарда.
 • Неврологічними розладами.
 • Набряком мозку.
 • Пригніченням свідомості.
 • Комою.

Через такі маніпуляції залежний може померти. Або, залишитися інвалідом.

Те ж саме стосується різних езотеричних практик. Ходінь до знахарів, ворожок, екстрасенсів. Вони не дають результату. Індивідууму, через відсутність професійної допомоги, буде ставати тільки гірше. Адже чим більше прогресує алкоголізм, тим інтенсивніше руйнується його життя у всіх аспектах.

Якщо Вас цікавить лікування алкоголізму народними засобами, то поспішаємо Вам повідомити, що воно не зробить персону вільною від спиртного. На перших стадіях алкогольної залежності такий спосіб може трохи поліпшити фізичний стан, але не більше.

Головна умова результативного одужання – бажання залежного. Тому, краще зайнятися його мотивацією, а не намагатися змусити його кинути пити зазначеними вище методами.

Лечение алкоголизма Боярка

Ефективне лікування від алкоголізму

Ефективним лікуванням від алкогольної залежності можна назвати те, що охоплює комплекс медикаментозних та психотерапевтичних процедур. Таких як:

 1. Первинне мотиваційне консультування. Більшість алкоголіків не бажають лікуватися. Взагалі не бачать своєї проблеми. Вважають, що всі навколо неправі. Мотиваційне консультування – це ведення активного діалогу, можливість для людини самій зробити вірні висновки, добровільно погодитися на лікування.
 2. Обстеження організму. Лікар повинен розуміти, в якому стані знаходиться здоров’я пацієнта, а також рівень критичності алкогольної залежності. Наскільки вона поглинула хворого, якої шкоди завдала.
 3. Детоксикація після алкоголю. Курс крапельниць, вітамінів, заспокійливих, сорбентів. Потрібна для того, щоб позбутися від абстиненції, запобігти білу гарячку, поліпшити самопочуття алкоголіка. Проводити її чи ні вирішує лікар. Має ряд протипоказань.
 4. Медикаментозна терапія. Часто необхідна для нормалізації сну, роботи нервової системи, внутрішніх органів, паралельного лікування інших захворювань. Майже всі алкозалежні страждають патологіями печінки, нирок, серця тощо. Оскільки, надмірна кількість спиртного досить швидко руйнує організм.
 5. Кодування від алкоголізму. Впровадження неприязні, страху до алкоголю за допомогою медикаментів, психологічного впливу. Необов’язково (за бажанням хворого).
 6. Психосоціальна реабілітація. Відновлення можливості жити тверезо.
 7. Повноцінна реалізація в суспільстві.
 8. Психологічна допомога рідним і близьким.

Лікування алкоголізму Боярка - 3

Методики використовуються в наркологічному центрі «Приват Клініка». Лікування тут анонімне. З переваг варто також відзначити кваліфікований персонал, прекрасні умови проживання, якісне харчування, індивідуальний підхід до терапії кожного пацієнта.

Лікарі Боярської центральної районної лікарні сфокусовані загалом на медикаментозних способах лікування алкоголізму. Також, тут кожен хворий обов’язково стає на облік. Що заважає йому почувати себе вільно.

Більше інформації на тему «лікування алкоголізму Боярка» можна отримати звернувшись за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ