Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Для сучасного суспільства організувати пишне торжество з великою кількістю спиртного або піти з друзями після роботи на кухоль пива є нормою. Цьому дуже сприяють поширена реклама на телебаченні і в інтернеті і прагнення забути про життєві проблеми.

Коли випиває чоловік, це не призводить до загального осуду. У цей же самий час захоплення жінки алкоголем сприяє осуду з боку оточуючих. Про чоловіка-алкоголіка піклується і підтримує його дружина, друзі та родичі. Жінка ж, зіткнувшись з такою проблемою як жіночий алкоголізм в Києві, намагається не афішувати проблему. Від таких жінок відвертаються близькі, засуджують знайомі і колеги.

Женский алкоголизм Киев

Коли необхідне лікування жіночого алкоголізму Київ

Важко уявити, що лікування жіночого алкоголізму в Києві може бути необхідно не проблемним підліткам або особам без певного місця проживання, а турботливим мамам, вірним дружинам або цілком успішним бізнес-вумен. Ця проблема може починатися з невинних коктейлів на вечірках, якими панянки знімають стрес. Але мало хто замислюється про вплив навіть малих доз алкоголю на здоров’я і про те, що це може призвести до залежності.

Алкоголізм у жінок – не просто шкідлива звичка, вона вимагає лікування. Причини у цієї проблеми можуть бути різними:

 • стрес;
 • самотність;
 • важка втрата;
 • нерозуміння родичів;
 • компанії.

Наслідки можуть бути самими жахливими, тому необхідно лікування жіночого алкоголізму в Києві починати якомога раніше.

Розпізнати жіночий алкоголізм можна за такими ознаками:

 • зміни особистості, депресія, перепади настрою, плаксивість;
 • порушення сну;
 • проблеми з пам’яттю;
 • перепади настрою.

Думки жінки, яка страждає на алкоголізм, спрямовані виключно на те, як дістати алкоголь. Спочатку такі жінки намагаються приховувати свою проблему, але пізніше це проходить, вони припиняють ховатися.

Лікування алкоголізму у жінок Київ

Лікування алкоголізму у жінок в Києві передбачає застосування фармацевтичних препаратів і реабілітацію. Гарантією успіху в цьому є формування потрібних установок. Лише жінка, яка бажає вилікуватися, зможе подолати залежність.

На початку шляху лікарем вибираються препарати, що сприяють очищенню організму. Враховуються вік жінки, стан її здоров’я, стадія алкоголізму. Також потрібна допомога психолога. Дуже хороші результати приносять заняття в групах, тут жінки мають можливість поділитися своєю історією і вислухати інших учасниць.

Лікування алкоголізму у жінок в Києві потрібно якнайшвидше. В іншому випадку результати будуть важко піддаватися усуненню. У деяких жінок розвиток алкоголізму відбувається на протязі двох років, але це може відбутися швидше. Життєві негаразди і невдале оточення тільки сприяють цьому.

Лікування хронічного жіночого алкоголізму в Києві

Лікування хронічного жіночого алкоголізму в Києві охоплює такі заходи як усвідомлення існуючої проблеми, профконсультації нарколога, детоксикація, заняття з психологом.

Можна відзначити три стадії розвитку алкоголізму у жінок.

 1. Все частіше виникає бажання випити. Звичка випити має психологічний характер.
 2. Жінка починає йти в запій. У цей час уже можна спостерігати розпивання спиртних напоїв в перебігу декількох днів. На цій стадії розвивається залежність психотерапевтичного характеру. Не маючи можливості прийняти алкоголь, жінка стає дратівливою і нервовою.
 3. На третій стадії розвиваються ураження нирок, печінки і мозку. Репродуктивна система також потрапляє під удар. Виникає дуже виражена психологічна і фізична залежність від алкогольних напоїв. Жінки на останній стадії алкоголізму – це жалюгідні істоти.

Звернувшись до нас для лікування хронічного жіночого алкоголізму в Києві, ви отримаєте якісне лікування, яке підтверджується показниками статистики – наші наркологи допомогли багатьом сотням пацієнтів.