Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Детоксикація від наркотиків – одна з найважливіших складових лікування наркоманії. В НЦ «Приват клініка», відділення якого діють у Києві та інших містах України, лікування наркозалежних максимально ефективне, а ціни гнучкі. Фахівці вдаються до сучасних методів детоксикації організму від наркотиків і поєднують їх з комплексною реабілітацією.

Що таке детоксикація

Детоксикація – очищення організму від токсичних речовин, їх нейтралізація, яка може бути природною та примусовою. Процес детоксикації від наркотиків доводиться стимулювати штучно, оскільки організм з таким навантаженням не справляється.

При передозуванні, гострих станах необхідна екстрена детоксикація від наркотиків у стаціонарі наркологічної клініки, де є все необхідне обладнання, забезпечений постійний контроль фахівців, можливе проведення негайних реанімаційних заходів.

Планову детоксикацію від наркотиків зазвичай проводять відразу після обстеження та мотивації пацієнта, це один з перших етапів комплексного лікування наркоманії. В результаті детоксикації:

 • кров очищається від наркотичних препаратів і продуктів їх розпаду;
 • усувається хронічна інтоксикація, створюються передумови для відновлення органів і систем, функціонування яких було порушено внаслідок прийому наркотиків;
 • нормалізуються обмінні процеси;
 • полегшується абстинентний синдром.

Кінцевим результатом детоксикації є подолання фізіологічної (хімічної) залежності від наркотиків, організм перебудовується та не потребує чергової дози. Щоб закріпити ефект, після детоксикації від наркотиків необхідний комплекс заходів, спрямованих на подолання психологічної залежності.

Методи детоксикації від наркотиків

Для ефективної детоксикації від наркотиків комбінують фізичні методи (механічне очищення крові) з хімічними (знешкодженням наркотиків та їх метаболітів за допомогою медикаментозних препаратів). Найпоширеніші методи детоксикації:

 • форсований діурез, стимуляція сечовиділення шляхом крапельного введення фізрозчину з діуретиками;
 • ентеросорбція – очищення травної системи за допомогою промивань, клізм з подальшим прийомом сорбентів;
 • апаратна екстракорпоральна детоксикація – фільтрація крові поза тілом, різновидами якої є плазмаферез, гемодіаліз, гемосорбція;
 • УШОД – ультрашвидка опіоїдна детоксикація, очищення опіоїдних рецепторів мозку в стані медикаментозного сну – проводиться виключно при опійній залежності.

Детоксикаційні процедури доповнюються:

 • крапельним введенням загальнозміцнюючих засобів, вітамінних комплексів, гепатопротекторів та інших препаратів для підтримки внутрішніх органів;
 • метаболічною терапією для активізації постачання кисню до клітин, їх захисту від руйнування, відмирання;
 • седативною терапією для захисту нервової системи від наслідків синдрому відміни.

Де пройти детоксикацію від наркотиків в Києві, Україні

Детоксикацію від наркотиків у Києві проводить «Приват клініка». Лікування анонімне, пацієнтам забезпечені комфортні умови, проводиться комплексна реабілітація. Вартість детоксикації залежить від методів, тривалості курсу. Програми детоксикації від наркотиків розробляються в індивідуальному порядку з урахуванням препарату, від якого розвинулася залежність, загального стану пацієнта. Уточнити деталі можна в ході безкоштовної консультації.