Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Сергій

Хочу подякувати всьому колективу за позбавлення від цього «божевілля». Я вже не знав що мені робити, перепробував масу клінік, центрів. Тут я нарешті отримав допомогу! Алкоголь мене зруйнував повністю і якби не Ви, мене б уже не було в живих 100%.

Сергій Володимирович

Поклав батька на лікування в цю клініку і вже не сподівався на позитивний результат, тому що багато лікарень було за плечима. Але по всій видимості є різниця в професійному підході лікарів і самих організацій. Зараз ми з батьком проводимо час тверезо! Дуже велика подяка Вам за це!

Василий

Очень помогли мне понять проблему с алкоголем и найти решение. Я давно понял что без посторонней помощи мне не обойтись и не ошибся при выборе клиники. Здесь реально профессиональная помощь!

Олександр Іванович

Хочу подякувати всьому колективу за позбавлення від цього «божевілля». Я вже не знав що мені робити, перепробував масу клінік, центрів. Тут я нарешті отримав допомогу! Алкоголь мене зруйнував повністю і якби не Ви, мене б уже не було в живих 100%.

Людмила

Добрий день. Дуже швидко і професійно вивели із запою чоловіка! У мене вже не залишалося надії. Порадили перспективне лікування і тепер ми рухаємося в напрямку повної відмови від алкоголю. Спасибі клініці за надію і допомогу!

Анонім

Добрий день. Я дуже страждав від запоїв. Дуже довго не міг оговтатися від них. Тут мене швидко поставили на ноги і найголовніше дали можливість не повертатися до них. Вже майже півроку без запоїв! Це диво! Такого у мене ніколи не було ...

Ольга

Я думала що вживання алкоголю - це просто погана звичка і я зможу з нею впоратися самотужки. Але в приват клініці мені допомогли зрозуміти що це не просто згубна звичка, а сама справжня хвороба яку можна вилікувати. Мені допомогли з вирішенням моєї проблеми і зараз я вільна людина! Окрема подяка Олександру Іванову, спасибі всім хто допоміг мені впоратися з моїм захворюванням!

Максим

Дякую за надану допомогу! Без Вас я б не впорався. Я щиро вірив що наркоманів колишніх не буває, але зараз розумію що вже більше року не вживаю наркотики і ця ілюзія більше не актуальна для мене. Спасибі клініці, подяку персоналу, спасибі батькам які допомогли мені з цим впоратися!

Вероніка Ламаскіна

Хочу подякувати Вашу клініку за швидку і якісну допомогу! Жіночий алкоголізм - це горе з яким поодинці не впоратися нікому. Я вже втратила будь-яку надію, але ви мені її повернули! Спасибі лікарям, дякувати Богу!

Сергій Віталійович

Хочу висловити величезну подяку і залишити позитивний відгук. У мого сина були великі проблеми з наркотиками, ми перепробували купу дорогих клінік і реабілітаційних центрів. Результат був не тривалий і нестабільний. Син постійно повертався до наркоти. Але після лікування в цій клініці ми забули що таке безсонні ночі! Вже 9 місяців без наркотиків!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!