Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Медична допомога в лікуванні наркоманії

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема надання ефективної, своєчасної і кваліфікованої медичної допомоги при лікуванні наркотичної залежності. Найкращого результату досягають люди, які паралельно з чисто медичними методами застосовують психосоціальні методи лікування.

Медицинская помощь в лечении наркомании

У клініці НЦ “ПРИВАТ КЛІНІКА” Вам нададуть послуги професійного консультування з досвідченим психологом, психотерапевтом і психіатром. Консультації профільних фахівців при лікуванні наркоманії допомагають залежним краще розібратися в собі і зрозуміти справжні причини свого вживання і зривів в минулому.

Далі наші лікарі запропонують хворому пройти процедуру лікування за однією з перевірених методик:

 • детоксикація від наркотиків;
 • УБОД (ультра швидка опіоїдна детоксикація);
 • детоксикація від наркотиків на дому;
 • гіпносугестивна терапія (гіпнотерапія, кодування гіпнозом);
 • наркоблокада – укол “Налтрексон” на 3 місяці;
 • наркоблокада – укол “Налтрексон” на 6 місяців;
 • наркоблокада – укол “Налтрексон” на 12 місяців;
 • підшивка “Налтрексон” (кодуючий імплант).

Таким чином, залежний раз і назавжди зможе позбутися страшного і підступного ворога наркотичної залежності.

Лікування від наркоманії Київ

Лікування від наркоманії в Києві сьогодні включає такі основні кроки:

 • допомога при абстинентному синдромі;
 • детоксикація організму від наркотиків;
 • лікування для відновлення здоров’я, підірваного наркотиками;
 • курс реабілітаційних заходів.

Наркоцентр в Києві проводить весь комплекс заходів, надає будь-яку необхідну допомогу наркоманам і їх близьким.

Під час залежності у наркоманів руйнуються всі життєві цінності, втрачається сенс життя. Всі інтереси пов’язані тільки з тим, як отримати дозу. Наркозалежний стає безвідповідальним, брехливим, бездушним. Але, все ж таки, позитивні риси характеру не зникли, вони можуть бути відновлені при лікуванні наркозалежності в Києві.

Реабілітаційний центр для наркоманів Київ

Дуже часто причиною наркоманії стає бажання втекти, сховатися від проблем. Не справляючись зі складнощами, слабшає особистість людини, таким чином виникає сприятлива обстановка для формування наркоманії.

Реабилитационный центр для наркоманов Киев

Реабілітаційний центр для наркоманів в Києві пропонує допомогу в розумінні того, що наркотики – це не вихід із проблемних ситуацій. Кожному пацієнту підбирається своя програма, яка буде враховувати особливості перебігу хвороби як на фізичному, так і на соціальному і психологічному рівнях. Такий підхід дає можливість всебічно і глобально переналаштувати внутрішній світ людини.

Реабілітація наркоманів в Києві найбільш складний і тривалий період в лікуванні наркозалежності. Для успіху програми необхідно забезпечити ізоляцію від згубних контактів. Колишній наркозалежний повинен заново знайти життєві цілі, цінності, змінити психіку. Також в цей час проводиться робота по ліквідації причин, що призвели до залежності.

Лікування наркоманії Київ ціни

У всіх залежних людей є шанс повернутися до нормального життя. При лікуванні наркоманії в Києві ціни у нас відрізняються реальністю і демократичністю. Наші фахівці завжди готові відгукнутися на прохання про допомогу. Якщо є необхідність, виїдуть до вас додому, допоможуть з трансфером.

Перебуваючи в наркологічному центрі в Києві колишній наркозалежний навчиться:

 • долати тривоги і страхи;
 • нести відповідальність за свої дії;
 • піклуватися і любити своїх близьких, вчитися приймати людей з усіма їх слабкостями і недоліками;
 • знаходити вихід у всіх ситуаціях в житті;
 • вибудовувати продуктивні і здорові відносини з оточуючими.

Вартість лікування наркоманії в Києві буде залежати від послуг, що надаються – виїзд додому, мотивація, доставка в реабілітаційний центр для наркоманів.

Групи анонімних наркоманів Київ

Групи анонімних наркоманів в Києві – один з підрозділів світового об’єднання тих, хто раніше був наркоманом, але зміг впоратися з хворобою, або ще тільки мріє стати на шлях тверезості. Відвідування таких груп анонімне та безкоштовне. Тут все ґрунтується на принципі добровільного суспільного устрою. Більш досвідчені учасники таких зустрічей добровільно їх організовують, відвідують пацієнтів наркоцентрів Києва, беруть шефство над новенькими. Ця відповідальність не дозволяє зірватися.

Группы анонимных наркоманов Киев

На зустрічах відбувається обмін досвідом подолання наркозалежності. Це спільнота людей, яких об’єднує одна спільна біда, долучитися до якого може кожен залежний. Все, що для цього потрібно – це готовність звільнитися від наркотиків.

Як показує досвід, якщо відвідувати ці збори регулярно, то лікування від наркоманії в Києві буде особливо ефективним, такі люди знаходять свою дорогу в житті і не зриваються.