Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании Вишнёвое

Лікування наркоманії Вишневе

З проблемою наркотичної залежності може зіткнутися кожен. Вона не обирає своїх жертв за статусом, освітою, кількістю грошей або досягнень.

Наркоманія поглинає кожного, хто приохотився до заборонених речовин, потрапив у вир постійного пошуку синтетичного задоволення.

Лечение наркомании Вишнёвое

Причини виникнення наркоманії

Причини розвитку хвороби ховаються не тільки в поганому вихованні або токсичному оточенні. І навіть генетична схильність рідко грає ключову роль.

Попередниками залежності від наркотиків також є:

 1. Неадекватна самооцінка. Занижена дорівнює невпевненості в собі. Таким людям складно побудувати стосунки, проявляти себе. І за допомогою речовин вони намагаються завоювати своє місце в соціумі. Підвищена – надмірна впевненість. Людина вважає себе кращою, ніж вона є насправді. І, якщо вона стикається з цієї неприємною правдою, їй вкрай складно це пережити. Щоб не показувати цього іншим, вона, знову ж таки, вдається до вживання наркотиків.
 2. Насильство, вчинене над індивідуумом в дитинстві. Причому неважливо, фізичне, психологічне, сексуальне. Наприклад, за статистикою, практично всі наркозалежні переживали в шкільному віці знущання з боку однолітків.
 3. Співзалежність рідних і близьких. Основна причина розвитку хвороби. Складнощі в одужанні виникають через постійне перебування в руйнівних ролях трикутника Карпмана: рятувальник, агресор, жертва. Вони періодично змінюються серед учасників деструктивних відносин. Тобто залежний, як і його сім’я обмінюються ними, що гальмує ефективність терапії.
 4. Відсутність знань про хворобу залежність. Сприйняття її, як шкідливої ​​звички, від якої можна легко позбутися в будь-який момент.
 5. Недостатня кількість любові. Кожна людина має потребу в теплі, прийнятті, розумінні. Коли вона цього не отримує, відчуває самотність, тугу, речовини стають для неї свого роду заміною. Адже їй стає байдуже на нормальні психологічні потреби.
 6. Бунтівне ставлення до суспільства. Небажання слідувати загальноприйнятим правилам.
 7. Бажання виділитися, показати свою неналежність до «сірої маси».
 8. Дитячі травми. Наприклад, неповноцінна сім’я. Або ж вживання батьками на очах у дитини.
 9. Звичайна цікавість. Якщо у людини є схильність до залежності та присутні інші чинники, то вона швидше за все стане наркоманом.

Більш глибинні причини наркоманії визначає психолог в ході терапії залежності. У наркологічному центрі «Приват Клініка» цьому питанню приділяється особлива увага і, як окремий етап лікування, відбувається аналіз минулого і розв’язання глибинних психологічних проблем, які призвели до вживання.

Лечение наркомании Вишнёвое

Як можна вилікувати наркомана?

Лікування наркоманії в Києві, Вишневому, або будь-якому іншому місті – це трудомісткий процес. Вихід з наркотичної залежності не відбувається за один день, тиждень і навіть місяць. Це шлях, довжиною в життя, постійна робота над собою, а також відвідування різних фахівців.

Лікарі державних наркологічних клінік зазвичай пропонують медикаментозні методи позбавлення від наркоманії:

 1. Детоксикацію. Очищення від залишків наркотичних речовин в організмі.
 2. Наркоблокаду препаратом «Налтрексон». Залежний припиняє відчувати ефект наркотиків опійної групи.
 3. Замісна підтримувальна терапія. По суті, заміна одного наркотику іншим.

Лечение наркомании Вишнёвое

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» приділяють увагу не тільки медикаментозній, а й психосоціальній частині лікування. Тут проводяться такі маніпуляції, як діагностування, детоксикація, приймання препаратів для поліпшення стану людини, лікування інших захворювань. А також:

 1. Реабілітація від наркоманії. Після курсу лікування медикаментозним способом, людина часто знову зривається. Тому, що вона вже звикла жити певним чином: мислити, діяти. Для того, щоб змінити її патерни, необхідно мінімум три місяці, щоб організм і свідомість повністю звільнилися від наркотиків, а пів року для появи нових нейронних зв’язків. Які диктують, що тверезе життя краще, ніж вживання. Виконується за допомогою науково підтверджених методів мотиваційного консультування, когнітивно-поведінкової терапії, позитивного підкріплення.
 2. Ресоціалізація залежних. Повернення до наркотиків відбувається також від зіткнення з жорстокою правдою після реабілітаційного процесу, що світ навколо не змінився. Ті, хто вживав, продовжують цим займатися, рідні все ще не до кінця довіряють і так далі. У цей момент залежним необхідна підтримка і допомога в побудові свого майбутнього, що дає їм процес ресоціалізації.
 3. Психологічна робота з рідними та близькими залежних. А саме, позбавлення від співзалежності.
 4. Супровід наркозалежних після реабілітації, ресоціалізації.

Даний комплекс гарантує успішний результат, якщо Ви будете прислухатися і виконувати всі рекомендації наших фахівців.

Якщо Вас цікавить тема «лікування наркоманії Вишневе», звертайтеся за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!