Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

За останні десятиріччя наркоманія стала справжньою епідемією. За статистикою Міністерства Охорони Здоров’я  України від наркоманії щороку гине близько  10 тисяч людей.

Важливо зрозуміти, наркоманія – це хвороба. Лікарі та вчені  прирівнюють її до таких захворювань як ВІЛ, СНІД, РАК. Залежність від наркотичних засобів, як будь-яку іншу хворобу необхідно лікувати. Для того щоб розпочати лікування наркоманії у Львові, необхідно зрозуміти на якій стадії захворювання знаходиться людина.

Стадії наркозалежності

Перша стадія “рожеві окуляри”

Це перші кроки до вживання наркотиків. Людина вперше намагається спробувати наркотичні засоби. Вони приносять їй тільки задоволення, радість та ейфорію. Ще немає фізичної залежності, але з’являється психологічна  залежність. На цій стадії родичі  іще не знають про нове захоплення. В цей період немає проблем, пов’язаних із вживанням наркотичних препаратів, а навпаки, з’являється відчуття, що наркотики допомагають стати більш  розкутим, витривалим та працездатним. Ця стадія є дуже небезпечною, тому що людина не відчуває небезпеки, якою загрожує подальше вживання наркотичних засобів.

Друга стадія

Цей період характеризується зростанням толерантності ( це збільшення кількості речовини, яка необхідна для досягнення бажаного результату, зростання дози). Людина все більше і більше починає вживати наркотики. Їй уже не здаються такими цікавими заняття, які раніше приносили радість і задоволення. Тепер все більше з’являється друзів, які вживають наркотики.

На цій стадії з’являються абстинентний синдром (синдром виходу, ломка). Він характеризується різними симптомами, в залежності від класу і  типу  вживаних речовин. Найчастіше це відсутність апетиту, безсоння, розлади шлунку, ломота в тілі, біль у м’язах, головні болі, знервованість, апатія, депресія.

В цей період у наркомана з’являється багато проблем на роботі, у навчанні, в сім’ї, але він жодним чином не пов’язує їх із вживанням психотропних препаратів. Він стає мало часу проводить з тими людьми, хто не вживає наркотики.  Серед друзів з’являються особи з сумнівною репутацією. На цій стадії наркоман бачить свої проблеми, але жодним чином не пов’язує їх із вживанням наркотиків.

Третя стадія

Хронічна

В цей період у наркомана вже  зруйновані всі сфери життя. Є проблеми зі здоров’ям: це часті гепатити групи А, В, С,  проблеми з серцево-судинною системою, порушення роботи нирок і печінки, проблеми із диханням, хронічне безсоння, гнійні процеси в організмі, серйозні порушення роботи нервової системи.

У наркомана зруйновані всі стосунки з родичами та близькими людьми, хто хоче якимось чином урятувати хворого і вказує йому на наявність проблеми. У всіх своїх бідах  залежний звинувачує оточуючих.

Не вживаючи наркотики, людина відчуває сильний біль як фізичний так і психологічний. Щоб не відчувати його, залежна від наркотиків людина  здатна піти на все що завгодно, навіть на скоєння злочину. Частими бувають крадіжки та пограбування.

На цій стадії наркомана  нічого не цікавить. Препарати уже не визивають відчуття радості, немає ейфорії, але все одно залишаеться єдина мета знайти і вжити наркотики. Тому що інакше з’являється нестерпний біль, який неможливо терпіти. В цей період навіть якщо людина хоче зупинитися і більше не вживати наркотики, зробити цього вона не може.

На цій стадії лікування від наркоманії Львів є найбільш успішне. Тому що людина усвідомлює свою проблему і вже досягла свого  “дна”.

Якщо Ваша сім’я стикнулася з такою проблемою як наркоманія, не зволікайте. Неодмінно зателефонуйте консультанту з хімічної залежності і більш детально дізнайтесь про лікування наркозалежних у Львові.

Наркоманія – хвороба душі.

На жаль, як показує статистика на сьогоднішній день, успішність медикаментозного лікування від наркоманії у Львові є дуже низькою. Лише 7 -10% наркозалежних, які проходили лікування у лікарнях, одужують. Інші 93%  повертаються до вживання наркотичних засобів, а деякі продовжують вживання знаходячись у лікарні.

Як же вилікувати наркомана у Львові?

Важливо зрозуміти, що наркоманія це хвороба, яку неможливо лікувати за допомогою “чудо” таблетки.

У  всьому світі лікування наркоманії, Львів не є винятком, базується на психо-соціальній реабілітації.

Дуже багато людей які, намагались позбавитись від захворювання за допомогою медикаментозного лікування, повертаються до старого образу життя. Потерпівши поразку, людина втрачає віру в те, що можливо вилікуватись. Тільки реабілітаційний центр може допомогти розібратися в істинних причинах появи наркотичної залежності і назавжди позбавитись від неї.

Якщо Ви шукаєте спосіб лікування наркоманії Львів, запам’ятайте, подолати згубну залежність неможливо за рахунок вживання таблеток. Медицина допомагає лише пережити ломку, але не лікує депресію, відсутність мети у житті, деградацію особистості. Для вирішення цих питань необхідна реабілітація.

Що таке реабілітація

Лікування наркозалежності Львів –  це складний, багатогранний процес. Реабілітація – це відновлення усіх сфер життєдіяльності людини. Це набуття нових, або відновлення усіх навичок та вмінь, які були притаманні людині до початку вживання наркотиків. Найголовніше  завдання реабілітації – це навчити людину бути гармонійною, цілеспрямованою, впевненою в собі. Метою реабілітації є освоєння людиною навичок тверезого життя.

Першим етапом реабілітації є очищення організму від шкідливих та токсичних речовин. Якщо необхідно, проводиться детоксикація організму. Ми допомагаємо зняти “ломку”. Цей процес  нескладний і достатньо швидкий. Він займає від декількох днів до декількох тижнів. Якщо необхідно, проводиться лікування почок та печінки.

Коли  організм наркозалежного приходить в норму, починається основне лікування.

Другий етап

Психосоціальна реабілітація. Для того щоб позбавитися від проблеми один раз і назавжди, необхідно знайти  корінь проблеми і знешкодити його. У цьому допомагає детальний аналіз вживання наркотиків. Дипломовані психологи, психотерапевти, арт-терапевти, сертифіковані консультанти з хімічної залежності допомагають пацієнту розібратись з причиною вживання наркотичних засобів. Такою може бути  низька або завищена самооцінка, невдоволеність собою, психологічні травми з  з дитинства…

Однією з головних умов лікування наркозалежних Львів є повна відсутність доступу к наркотикам. Реабілітація- це закритий стаціонар. Ми даємо стовідсоткову гарантію що пацієнт не буде мати можливості дістати наркотики. А впевненість у тому, що придбати наркотичні засоби немає можливості,  психологічно допомагає пацієнтам одужувати.

Реабілітація – це психосоціальна адаптація людини в умовах відсутності наркотичних засобів. У випускників нашого реабілітаційного центру з’являється стійке бажання жити тверезо і досягати успіхів в професійному  та особистому житті.

Що робити якщо наркоман не хоче лікуватися

В такому випадку є два варіанти: або чекати чуда, доки наркоман сам усвідомить свою проблему і попросить допомоги, або взяти ініціативу в свої руки  і зважитись на примусове лікування.

Примусове лікування в Україні заборонене! Але в нашому реабілітаційному центрі є команда спеціалістів психологів, які виїжджають до Вас і методом психологічного впливу  умовлять наркозалежного пройти курс реабілітації.  Все можливо, потрібно знати як!
 

Иванов Александр
Подробнее
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!