Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании Боярка

Лікування наркоманії Боярка

Наркоманія – це захворювання, яке характеризується:

 1. Безконтрольним потягом вжити психоактивну речовину.
 2. Поступовим руйнуванням усіх сфер життя.
 3. Відсутністю можливості розпізнавати та контролювати свої емоції.
 4. Втратою сенсу життя без вживання.

Для того, щоб її вилікувати необхідна допомога професіоналів. Якщо Ви перебуваєте в Боярці (населений пункт Київської області), у Вас є кілька варіантів звернення за допомогою:

 1. Боярська центральна районна лікарня.
 2. Державні наркодиспансери міста Києва.
 3. Приватні установи. Наприклад, наркологічний центр «Приват Клініка».

У державних установах залежний обов’язково стає на облік. У приватних – лікування анонімне.

Лечение наркомании Боярка

Причини наркозалежності

У суспільстві основною причиною наркотичної залежності вважається неправильне виховання, відсутність «характеру», сили волі. Насправді – це не так. До появи наркоманії призводять такі чинники:

 1. Залежний зазнав насильства в дитячому, підлітковому віці. За статистикою, наприклад, діти, які пережили булінг, стають наркоманами частіше, аніж інші. Те ж саме стосується сексуального, фізичного та іншого психологічного знущання.
 2. Комплекс неповноцінності. Невпевнена у собі людина через відсутність знань вирощує в собі впевненість за допомогою наркотиків. Ефект від їх впливу провокує тимчасову високу самооцінку, відчуття всемогутності.
 3. Невміння справлятися зі стресом. Наш мозок влаштований так, що він шукає можливість все спростити. Якщо людина без досвіду адекватно реагувати на труднощі спробувала наркотичні речовини через будь-який прояв стресу, вона автоматично робить їх вживання способом позбавлення від напруги.
 4. Токсичне оточення. Спілкування з тими, хто вважає наркотизацію нормою рано чи пізно призведе до появи таких переконань в індивіда.
 5. Співзалежні відносини в родині також провокують розвиток наркозалежності.
 6. У підлітковому віці – бажання виділиться, бути крутим, особливим. Бунт проти правил, дорослих, авторитетних особистостей.

Розуміння причин – відмінне підґрунтя для профілактики хвороби, психотерапевтичної роботи.

Лечение наркомании Боярка

Як вилікувати наркомана?

Лікування наркоманії в Києві, Україні зазвичай проводять в державних медичних установах. Методи, які там використовуються допомагають впорається з абстиненцією і поліпшити фізичний стан хворого. Але над найглибиннішою проблемою залежності тут робота практично не ведеться.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» також використовують медикаментозні маніпуляції:

 1. Очищення організму від руйнівних токсичних елементів наркотичних речовин (детоксикація). Допомагає не тільки позбутися від абстинентного синдрому, але і частково налагодити сон, харчування, самопочуття в цілому.
 2. Курс лікування спеціалізованими препаратами. Для того, щоб налагодити роботу всіх внутрішніх органів, нервової системи.
 3. Наркоблокада препаратом «Налтрексон». Використовується при залежності від опійної групи наркотиків. Ліквідує ейфоричний ефект від їх вживання.

Дані процедури допомагають впоратися з початковими наслідками наркоманії, пов’язаними, знову ж таки, з самопочуттям наркомана. Далі наші лікарі обов’язково проводять психотерапевтичну роботу з пацієнтом. Вона охоплює:

 1. Реабілітацію. Комплекс маніпуляцій, спрямованих на те, щоб «відучити» людину вживати наркотики. Їй надають інформацію про наркозалежність, вчать розуміти свої почуття, емоції, жити тверезо.
 2. Ресоціалізацію. Самореалізація залежного. Початок нормального соціального життя.
 3. Корекція співзалежності рідних та близьких. Сім’я залежного не розуміє, як поводитися з хворим. Через це наркоманія може перейти в активну стадію навіть після лікування.

Крім цього наші фахівці супроводжують залежних після завершення курсу лікування.

Лечение наркомании Боярка

Лікування наркоманії в домашніх умовах

Багато залежних розуміють, що наркотики заважають їм жити та з цим треба щось робити. Але не всі готові приділити цьому час. Адже лікування наркоманії – це довгий процес. Наркоман шукає відмовки на цей рахунок. Він відразу згадує про:

 1. Кар’єру.
 2. Дітей.
 3. Чоловіка, дружину.
 4. Те, що потрібно завести сім’ю і так далі.

Під час вживання нічому з цього неможливо приділити увагу. Якщо залежний говорить Вам, що він сам відмовиться від наркотиків, то швидше за все Ви будете спостерігати постійні зриви та порожні обіцянки.

Вилікуватися від наркоманії вдома, без допомоги фахівців, складно через наступне:

 1. Навколо людини дуже багато «свіжих» тригерів: місця, люди, предмети, навіть одяг.
 2. Легко дістати наркотики.
 3. Сім’я залежного ще не до кінця розуміє, як правильно себе з ним поводити.

Лечение наркомании Боярка

Тому, самолікування заборонено. Якщо Ви помітили, що Ваш рідний почав вживати – відразу ж звертайтеся до фахівців в галузі залежності.

Більше інформації на тему «лікування наркоманії Боярка» Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!