Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
лечение наркомании Борисполь

Лікування наркоманії Бориспіль

Для того, щоб вилікувати наркоманію повністю, необхідно звернутися в установу, яка займається комплексною терапією залежності. Тобто, застосовує не тільки медикаментозне лікування, а й інші, високоефективні методи:

 1. Реабілітацію залежних від наркотиків.
 2. Адаптацію у суспільстві.
 3. Супровід після закінчення лікування.
 4. Повноцінну психотерапевтичну роботу з рідними та близькими наркозалежних.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» використовують дані підходи. Тому, можуть гарантувати стовідсотковий результат, якщо Ви будете дотримуватися всіх їх рекомендацій.

У Бориспільській центральній районній лікарні лікарі сфокусовані на медикаментозній частині лікування. Також, тут необхідно ставати на облік, що обмежує можливості наркоманів, котрі одужують:

 1. Переїзд в інше місто.
 2. Влаштування на певні посади.
 3. Отримання деяких документів (водійське посвідчення, наприклад).

Це негативно впливає на хворих. Оскільки вони відчувають себе обмеженими, бояться, що їх проблема може стати відома стороннім.

У нашій клініці лікування анонімне, тому пацієнти не стикаються зі схожими проблемами.

Что такое наркомания?

Що таке наркоманія?

Наркоманія сприймається нашим суспільством по-різному. Деякі засуджують людей з даною патологією, інші ставляться зі співчуттям і розумінням, що наркозалежним необхідна повноцінна допомога.

Наркозалежність – серйозне захворювання. Воно невиліковне та супроводжуватиме людину все її життя. До того ж якщо не займатися терапією воно прогресує. Що може призвести до повторного вживання навіть тих, хто живе тверезо тривалий проміжок часу.

Причиною наркоманії є не тільки спадковість і токсичне оточення. Доведено, що прямі фактори формування хвороби:

 1. Насильство, яке людина пережила в дитячому, підлітковому віці. Причому неважливо чи то психологічне, або фізичне і навіть сексуальне. Воно травмує, призводить до того, що особа намагається заглушити біль психоактивними речовинами.
 2. Низька самооцінка. Комплекс неповноцінності. Знову ж таки, за допомогою вживання індивідуум намагається приховати дані проблеми.
 3. Низький рівень стресостійкості. Складність в боротьбі з труднощами, перенапруження змушує залежного розслаблятися за допомогою наркотиків.

Таких причин дуже багато. Визначити їх можна за допомогою ретельної роботи психотерапевта. Що допоможе в майбутньому підібрати ефективну терапію.

Симптомы наркомании

Симптоми наркоманії:

 1. Відсутність контролю над кількістю спожитих наркотиків.
 2. Абстинентний синдром.
 3. Погіршення стану здоров’я, організму в цілому: блідне шкіра, псуються зуби, періодично підвищується артеріальний тиск, різко знижується вага та інше.
 4. Апатія, якщо відсутня наркотична речовина.

Знову ж, визначити, чи варто звертати увагу на ті чи інші ознаки може тільки лікар.

Медикаментозное лечение наркомании

Як вилікувати наркоманію?

Як уже згадувалося вище, для ефективної боротьби з наркотичною залежністю необхідний комплексний підхід. Він складається з декількох етапів:

 1. Медикаментозне лікування наркоманії.
 2. Психосоціальний реабілітаційний період.

Через те, що наркотики негативно впливають на організм, допомога лікарів – обов’язкова.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» займаються:

 1. Комплексним обстеженням хворого на наркоманію. Що допомагає з’ясувати ступінь ушкоджень у зв’язку з наркотичною залежністю. А також діагностувати інші захворювання, виявити протипоказання до процедур, застосування тих чи інших препаратів, алергію, стадію наркоманії.
 2. Детоксикацією. Очищенням організму від продуктів розпаду наркотичних речовин. Необхідна в переважній більшості випадків. Особливо після вживання опійної групи наркотиків. Але, протипоказана при вагітності, лактації, епілепсії, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
 3. Відновленням організму. Сюди входить нормалізація сну, режиму дня, харчування. Всього, що пов’язано з нормальною життєдіяльністю. Лікар призначає препарати, вітаміни, крапельниці для того, щоб поліпшити стан хворого.
 4. Наркоблокадою. Призначенням медикаментів («Налтрексон»), які ліквідують ейфоричні відчуття у зв’язку з вживанням.
 5. Реабілітацією. Корекцією залежного мислення, поведінки. А також, навчанням тверезого життя, відновленням психологічного стану, роботою над травмами, які призвели до наркотизації тощо.
 6. Ресоціалізацією. Допомогою реалізуватися в суспільстві.
 7. Супроводом після лікування, роботою над співзалежністю рідних та близьких.

лечение наркомании Борисполь

Більше інформації на тему «лікування наркоманії Бориспіль» можна отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!