Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании в Броворах - НРЦ «Приват-Клиника»

Лікування наркоманії Буча

Коли Ви помічаєте у свого рідного «перші ознаки наркомана», важливо чітко розуміти, що це? Справжня небезпека? Або можливо Ваше упереджене ставлення, як реакція на те, що людина почала діяти не за Вашим сценарієм? А можливо щось трапилося? У нього почалася якась криза?

Щоб дізнатися, що конкретно відбувається, необхідно добре знатися у темі «ознаки наркоманії», не на рівні «прочитав де-небудь». А також, бути на зв’язку з наркологами, фахівцями області залежностей.

Лечение наркомании Бровары

Наркоманія – це хвороба

Найважливіше, що потрібно для себе усвідомити, наркотична залежність – це смертельне захворювання, що руйнує всі сфери життя людини: біологічну, психологічну, соціальну, духовну.

 1. Людина втрачає своє здоров’я. Стає слабкою, хворобливою. Псується якість її зовнішнього вигляду. Розкришені зуби, сірий колір шкіри, скелетоподібна худорлявість, передчасне старіння – сумні реалії кількох років вживання психоактивних речовин.
 2. Наркозалежний стає емоційно нестабільним. Йому складно впоратися зі своїми почуттями. Через це він постійно змінює свої погляди, імпульсивний, схильний вигадувати те, чого немає. Індивідуум легко піддається впливу, втрачає індивідуальність, стає одержимим.
 3. Спілкування у наркомана будується складно. Наркотик відбирає можливість відчувати себе впевнено. Крім цього, до нього втрачається довіра. Почавши вживати наркотичні речовини, персона припиняє звертати увагу на мораль, правила, устрої суспільства.
 4. Всі захоплення та хобі наркозалежного зводяться до пошуку речовини. Його більше не цікавить кіно, книги, спорт… Будь-яке дозвілля, діяльність, що не пов’язана з наркотиками.

Тобто, йде трансформація поведінкових процесів та мислення. У тому числі через те, що змінюється структура мозку.

Наркомания – это болезнь

Зовнішні ознаки наркомана

Перше питання, яке ми чуємо від рідних залежних – як розпізнати наркомана за зовнішнім виглядом? Адже, саме це може сигналізувати про проблему. Тому, ми вважаємо, що ця тема заслуговує особливої уваги.

Отже, зовнішні ознаки наркотичної залежності:

 1. Неприродно розширені, звужені зіниці, які не реагують на світло.
 2. Затьмарений або скляний погляд.
 3. Сірий відтінок шкіри.
 4. Надмірна блідість обличчя.
 5. Запалі очі, яскраво виражені вилиці.
 6. Скелетоподібна худорлявість. Іноді – набряки.
 7. Червоні білки очей. Тільки в тих випадках, коли людина курить марихуану.
 8. Стан сп’яніння без запаху спиртних напоїв.
 9. Перевага темного кольору одягу.
 10. Носіння довгих рукавів навіть коли на вулиці тепло й такий одяг не доречний.
 11. Сліди від уколів на тілі.
 12. Зіпсовані зуби.
 13. Ламкі, пересушені нігті, волосся.
 14. Неохайність.

Ознаки наркоманії – як швидко виявити та лікувати у Бучі

Звичайно, цього недостатньо, щоб назвати людину наркоманом. Але, дані аспекти в комплексі повинні Вас насторожити та напоумити негайно звернутися до лікаря.

Також, Ви можете звернути увагу на наступне:

 • Різка зміна кола спілкування. Залежний уникає друзів, знайомих. Все частіше проводить час з новими, дивними товаришами. Він відмовляється пояснювати Вам що-небудь, ділитися тим, що відбувається в його житті.
 • Недоречна реакція. Наркоман безпричинно сміється, або навпаки – проявляє агресію. Може дратуватися на прості побутові домашні питання, зауваження з Вашого боку. Ті, які раніше не викликали навіть десяту частину теперішніх емоцій.
 • Збитий режим сну. Людина не спить вночі, кілька діб підряд. Після чого відсипається вдень, або, знову ж таки, протягом кількох діб.
 • Порушення апетиту. Вона або не їсть взагалі, або змітає половину холодильника.
 • Зникнення цінних речей, грошей з дому. Причому спочатку це можуть бути якісь «дрібниці», які легко загубити. Наприклад, дрібна золота сережка, тоненький ланцюжок, випадково залишена на видному місці купюра…
 • Збита координація рухів. Незграбні, занадто повільні або швидкі, вони миттєво впадає в очі…

как распознать наркомана по внешнему виду

Лікування наркоманії в наркологічній клініці Буча

Для того, щоб визначити, чи хвора людина, необхідно звернутися до професіоналів у наркологічну клініку. Найчастіше, самостійна «діагностика» наркотичної залежності пов’язана зі звичайною підозрілістю рідних і близьких. Але, якщо все-таки лікар підтвердив Ваші побоювання – негайно починайте лікування.

Наша клініка пропонує високоякісний спектр послуг позбавлення від наркоманії. Ми працюємо за ліцензією Міністерства охорони здоров’я України №574/0/14-19, постійно вдосконалюємо та підвищуємо ефективність нашої програми.

Як проходить лікування?

 1. Консультація рідних. Аналізується атмосфера в сім’ї, коригується їх поведінка, а також спостерігаються результати – як у підсумку поводить себе залежний. Чи починає проявляти ініціативу з приводу лікування.
 2. Бесіди з самим наркозалежним. Зазвичай це займає час… Психолог і нарколог працюють над тим, щоб підштовхнути наркомана до самостійно прийнятого рішення лікуватися.
 3. Визначення стадії хвороби, а також виявлення інших захворювань за допомогою детальної діагностики. Сюди входить пакет аналізів, а також огляд лікарів того чи іншого профілю.
 4. Очищення організму від наркотичних речовин, якщо відсутні протипоказання. Наприклад, детоксикація заборонена при вагітності, алергії на медикаменти, ішемічної хвороби серця, незворотних порушеннях печінки та нирок.
 5. Курс лікування супутніх недуг, знову ж таки.
 6. Амбулаторна, стаціонарна реабілітація, пізніше – ресоціалізація. Залежно від рівня ураження залежністю.

Лечение наркомании в наркологической клинике

Звертаючись до нас, Ви даруєте своєму рідному шанс на нове, вільне від наркотиків, щасливе життя!

Більше інформації на тему «ознаки наркоманії – я швидко виявити та лікувати», Ви можете дізнатися, отримавши від нас анонімну безкоштовну консультацію за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!