Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії Васильків

Проблема залежності від наркотиків може дістатися до кожної сім’ї. Дана хвороба не вибирає людину за статусом, рівнем фінансової забезпеченості, розумових здібностей.

Вона – не тільки результат негативного впливу оточення, токсичного виховання, спадковості. Залежність – хвороба, спровокована величезною кількістю чинників, куди входить:

 1. Пережитий індивідуумом будь-який вид насильства.
 2. Невпевненість, ненависть до себе, неприйняття власної особистості, комплекс неповноцінності.
 3. Закладена в підсвідомості програма саморуйнування. Зазвичай це відбувається тоді, коли мати в період вагітності не бажає народження дитини.
 4. Сильна психологічна травма. Наприклад, смерть близьких, неповна сім’я, невдалі любовні відносини.
 5. Проблеми зі сном (безсоння).
 6. Посттравматичний синдром.
 7. І багато іншого.

Як і будь-яке інше захворювання, воно має симптоми. Основні:

 1. Некерований потяг вжити.
 2. Відсутність контролю.
 3. Абстинентний синдром.
 4. Вживання без видимих ​​на те причин, поодинці.

лечение наркомании Васильков

Як лікувати наркомана?

Займатися лікуванням наркозалежного повинні тільки медичні працівники, фахівці в галузі залежності. Самолікування заборонено, оскільки:

 1. Без знань неможливо провести грамотну медикаментозну, психотерапію.
 2. Застосування самостійно обраних медикаментів може негативно вплинути на фізичний стан хворого.

Лікування наркоманії в Києві (наркологічному центрі «Приват Клініка»), наприклад, проводиться згідно з зазначеними етапами, які найкращим чином впливають на поступовий вихід з небезпечного захворювання:

 1. Первинне консультування як хворого, так і його сім’ї. Спочатку фахівцям необхідно з’ясувати, як будуються відносини в родині. Яким чином сприймає проблему наркоман, його рідні.
 2. Перша медична допомога. Досить часто близькі звертаються по допомогу при передозуванні, абсцесах та інших небезпечних патологіях.
 3. Діагностика організму. Визначення повної клінічної картини залежного. Як стадії наркозалежності, так і наявності інших пошкоджень. Найчастіше вони або вже були до початку вживання і посилилися в його період, або ж з’явилися під час.
 4. Проведення детоксикації. Тільки, якщо відсутні протипоказання: вагітність, лактація, серйозні порушення роботи внутрішніх органів, епілепсія, психічні розлади та інше. Дана процедура допомагає полегшити абстиненцію, поліпшити загальний фізичний стан.
 5. Призначення медикаментозного лікування виходячи з діагнозу. Паралельно з терапією наркозалежності проходить лікування інших хвороб.
 6. Реабілітація. Обов’язковий етап лікування. Відновлення особистості наркомана, а також навчання його життя у тверезості. Відмовившись від нього наркозалежний ризикує зірватися. Адже навіть наукові дослідники говорять про те, що людині необхідно мінімум сто вісімдесят днів, щоб в її мозку утворилися нові нейронні зв’язки. Які підштовхнуть людину на думку, що життя без наркотиків можливе.
 7. Ресоціалізація. Після реабілітаційний період. Допомагає людині реалізуватися у суспільстві. Від пошуку роботи до побудови особистого життя.

лечение наркомании Васильков

Варто звернути увагу на терапію у психолога. Наркоманія невиліковна, але піддається лікуванню. А це означає постійну роботу над собою. Втрачаючи пильність залежний наближає повернення активної фази хвороби.

Паралельно з цим обов’язково надається психологічна допомога сім’ї хворого, виконується корекція співзалежності. Також рідних і близьких готують до повернення наркозалежного додому, консультують, як правильно їм себе з ним поводити.

лечение наркомании Васильков

Клініка лікування наркоманії Київ

Для того, щоб вилікувати від наркоманії, Ви можете звернутися як в державну, так і приватну установу. У Київській області досить велика їх кількість. Але, правильний вибір можна зробити тільки володіючи знаннями всіх переваг та недоліків обох варіантів.

Державні клініки загалом використовують медикаментозні підходи у лікуванні від наркозалежності:

 1. Ліквідація абстинентного синдрому шляхом очищення організму від залишків наркотичних речовин (детоксикації). Проводиться курс спеціальних крапельниць. Виписуються заспокійливі, сорбенти, вітаміни тощо.
 2. Наркоблокада. Приймання препарату «Налтрексон». Він ліквідує ейфорію від вживання опійної групи наркотиків.

Звернення до державного наркодиспансеру – це обов’язкове становлення на облік. Яке не тільки обмежує залежного, а й змушує почуватися набагато гірше у психологічному плані.

В приватних установах, наркологічному центрі «Приват Клініка», лікування анонімне. Тому, побоювання за репутацію та страх розголосу у людини автоматично зникає. А комплексний підхід до проблеми дає надію на краще майбутнє, щастя, про який мріє кожна залежна особа.

лечение наркомании Васильков

Більше інформації на тему «лікування наркоманії Васильків» Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!