Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Нарколог в Києві додому від центру «Приват клініка»

Залежнi люди не завжди охоче звертаються за підтримкою. Деякі алкоголіки вважають, що «запій» – це не привід йти до лікаря, а багато наркоманiв не хочуть викликати бригаду лікарів через страх розголосу і засудження. Крім цього, перебуваючи в стані сп’яніння, людина часто не розуміє, що з ним відбувається, і вважає, що краще просто «перечекати».

Насправді, швидка наркологічна допомога в Києві часто є єдиним виходом із ситуації, що дозволяє зберегти здоров’я людини. Також це оптимальний варіант для людей, які не мають можливості або не хочуть транспортувати залежного в стаціонар.

Лікар нарколог додому: анонімно і ефективно

Нарколог додому – це анонімна послуга «Приват клініки». Екстрена допомога нерідко рятує людям життя. Приватного лікаря варто викликати додому в таких випадках.

  • Якщо в процесі реабілітації стався зрив. Лікар допоможе хворому уникнути подальшої деградації і повернення до колишнього способу життя.
  • Відсутність у хворого усвідомлення того, що відбувається. Алкоголіки і наркомани часто применшують небезпеку симптомів що з’явилися. Доктор пояснить пацієнту природу симптомів і дасть зрозуміти, що наркоманія – це не «атрибут красивого життя», а шлях до стрімкої деградації.

Перейти в категорію: Лікування наркоманії

  • Абстиненція, похмілля. У хворих з інтоксикацією іноді трапляються психотичні напади. Саме в цей момент вони найбільше потребують участі медиків. Досвідчений лікар відновить організм і переконає хворого в необхідності подальшого лікування.

Виклик нарколога на будинок: як все відбувається

Дуже часто життя алко- і наркозалежних людей обривається тільки через те, що вони вчасно не звернулися за терміновою медичною допомогою. Зателефонуйте в центр наркології, і до вас додому виїде команда професійних медпрацівників і психіатрів. Вони проведуть первинну діагностику і при необхідності будуть намагатися переконати залежного поїхати в стаціонар для подальшого лікування. Ми надаємо професійну медичну допомогу в трьох напрямках.

  1. Лікар нарколог в Києві: лікування абстиненції, запою і передозування. Спочатку фахівці знімуть похмільний або абстинентний синдром. Вони поставлять хворому крапельницю для усунення больових відчуттів, детоксикації організму і полегшення психоемоційного кризи. Лікар застосовує знеболюючі, снодійні, седативні і вітамінні препарати. Після проведених маніпуляцій пацієнт заспокоїться, розслабиться і зможе заснути.
  2. Експрес-діагностика. Нарколог на дому в Києві проведе огляд і вивчить анамнез. Лікар перевірить, в якому стані знаходиться серцево-судинна система. Це необхідно для того, щоб виявити серйозні порушення і врятувати життя пацієнта.
  3. Психіатр-нарколог в Києві – лікування співзалежних родичів. Проведе консультацію для близьких наркозалежного і пояснить їм, як правильно діяти в подальшому. Псіхіат залишить свої контакти для зв’язку в разі виникнення нових критичних ситуацій.

Одним з наслідків передозування або абстиненції є смерть. Наркотики і алкоголь можуть вбити людину як фізично, так і морально. Токсичні речовини впливають безпосередньо на нервову систему і провокують важку депресію, наслідком якої може стати суїцид.

Людина, що перебуває в наркотичному або алкогольному сп’янінні, може ставати дуже агресивним. Він становить небезпеку і для себе, і для своїх близьких. Не доводьте ситуацію до крайнощів, звертайтеся за швидкою наркологічною допомогою. Наркологический центр «Приват клініка» завжди готова допомогти!