Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Вважається, що алкоголізм - просто шкідлива звичка, але, насправді, це захворювання, яке потребує лікування. І чим раніше його почати, тим ефективніше воно буде. Одна з найбільш результативних методик - кодування від алкоголізму в Києві. Метою цього лікування є позбавлення від психологічної та фізичної алкогольної залежності за допомогою впливу медикаментів і психотерапії.

В результаті у пацієнта формується умовний рефлекс, який стає бар'єром до подальшого вживання алкоголю. Для розвитку відторгнення спиртного застосовують психологічне неприйняття і блювотний рефлекс.

Кодування від алкоголю Київ

Кодування від алкоголю в Києві - словосполучення, яке надає магічного ефекту. Люди вважають, що чарівна таблетка або укол миттєво здатні вирішити проблему, позбавити від алкогольної залежності. І всі ці чутки недобросовісні фахівці підтримують для власної вигоди.

Кодирование от алкоголизма Киев

Закодуватися від алкоголю в Києві можна на різний термін, від декількох місяців до 5 років. Зробити це на все життя неможливо, але є можливість повторювати ці процедури. Терміни пацієнт обговорює з лікарем до початку кодування від алкоголю в Києві.

Для успішності процедури повинні дотримуватися такі умови:

 • відмова від алкоголю за три доби перед сеансом;
 • відсутність у пацієнта таких захворювань, при яких можливі судоми;
 • добровільне рішення кодованого про цю процедуру (якщо пацієнт добровільно хоче надати собі допомогу, успішність процедури багаторазово збільшується, а також знижується ризик ускладнень, зумовлених зривом);
 • відсутність захворювань нервової і серцево-судинної системи, нирок, печінки.

Найбільш вживаними при кодуванні від алкоголізму в Києві є такі методи:

 • гіпноз - алкоголіку в процесі сеансу нав'язується думка про непереносимість алкогольних напоїв;
 • психотерапевтичні практики - також формують у пацієнта неприйняття алкоголю на рівні психіки;
 • за допомогою спеціальних препаратів, що вводяться ін'єкційно або у вигляді таблеток, викликається непереносимість спирту після його вживання;
 • вплив на певні точки мозку лазером призводить до зняття алкогольної залежності;
 • подвійне блокування. При цьому методі застосовується поєднання медикаментозного і психотерапевтичного впливу.

У всіх цих методів є свої переваги і недоліки, протипоказання, тому підібрати правильний підхід може тільки лікар.

Кодування від алкоголізму ціна Київ

Якщо уважно ознайомитися з даними статистики, можна відзначити, що кожна третя періодично вживаюча спиртне людина може з часом перетворитися на алкоголіка. Підступність цієї хвороби полягає в тому, що, починаючи більше пити, людина цього не помічає і відмовляється визнавати існування проблеми. Поступово звичка розвивається і все може закінчиться руйнуванням особистості людини.

Слід задуматися, що на кодування від алкоголізму в Києві ціна не настільки висока, в порівнянні з тим, що може дати результат. Адже почати жити без спиртного, це означає отримати можливість зберегти сім'ю, роботу, здоров'я.

Кодування від алкоголізму гіпнозом Київ

Кодування від алкоголізму гіпнозом в Києві дає реальні шанси подолати залежність.

Можна відзначити три головних стадії алкогольної залежності:

 • на першому етапі ще не спостерігається психологічної і фізичної пристрасті до алкоголю. Людина може продовжувати пити кілька днів, а після самостійно зупинитися. У неї ще немає пристрасті до спиртного;
 • друга стадія вже характеризується появою залежності. Починає погіршуватися здоров'я, можуть з'явитися набряки, задишка, розлади психіки;
 • на третій стадії алкоголізму можна спостерігати важкі психічні відхилення, алкоголік не в змозі себе контролювати, не здатний нормально жити і працювати в суспільстві. Також з'являються серйозні порушення в роботі внутрішніх органів.

Дуже важливо не затягувати. Кодування від алкоголізму в Києві здатне допомогти впоратися з хворобою назавжди і отримати можливість жити нормально.