Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Алкоголізм – серйозна проблема, що заподіює безліч незручностей і неприємностей як залежній людині, так і тим, хто її оточує. У більшості випадків складність існуючої проблеми не усвідомлюється людиною, вона категорично відмовляється чути всі прохання близьких про те, що їй необхідно лікування алкоголізму в Києві.

Лікування від алкоголізму Київ

Чим раніше буде розпочато лікування від алкоголізму в місті Київ, тим воно буде ефективніше, і тим менше буде підірване здоров’я. Алкоголь сприяє функціональним розладам органів, відхиленням в психіці. На стадії сильної алкогольної залежності у людини є тільки один інтерес – пляшка спиртного і в такому стані вона здатна на що завгодно, аби дістати цю пляшку.

Людина дуже погано себе почуває, якщо в її крові немає алкоголю, це призводить до тривалих запоїв. Для того, щоб покінчити зі шкідливою звичкою, алкоголіку бракує сили волі.

Для ефективного лікування алкоголізму в Києві необхідно відірвати пацієнта від його колишніх знайомих, з якими він звик пити, а це можна зробити, тільки звернувшись в стаціонар.

Лікування алкоголізму гіпнозом Київ

Лікування алкоголізму гіпнозом в Києві – одна з найбільш результативних методик для вирішення цієї складної проблеми. Це пов’язано з тим, що алкоголізм призводить не тільки до фізичної, а ще й до психологічної залежності. Подолати тягу організму на фізичному рівні можна використовуючи медикаменти, а от з психологічної тягою до випивки так просто не впоратися. Для цього лікування алкоголізму в Києві в стаціонарі проводять за допомогою різних психотерапевтичних методик, одна з яких гіпноз.

Лечение алкоголизма Киев

Використовуючи прикордонний стан між неспанням і сном, в яке спеціальними методиками занурюється алкоголік, нарколог вселяє йому негативне ставлення до алкоголю.

На сьогоднішній день використовується кілька різних прийомів гіпнозу:

 • якірний;
 • регресивний;
 • ейфорогіпноз;
 • класичний;
 • НЛП;
 • еріксонівський;
 • за методом Довженка.

Суть всіх цих методів полягає в тому, що алкоголіку вселяють думку про те, що, вживши спиртне він ставить своє життя під загрозу.

Кваліфікованим наркологом, обов’язково з досвідом в області психотерапії, пацієнт занурюється в гіпнотичний транс. У стані сну і вселяються необхідні кодування. Дія таких установок може тривати до п’яти років.

Лікування від алкоголізму в Києві за допомогою цього методу показало дуже гарні результати. Дотримуючись призначень і рекомендацій лікаря, колишній алкоголік звикає до тверезості і негативно ставиться до спиртного вже після 1-2 років. Це дуже дієвий метод, тому що він впливає на головний фактор алкоголізму – психологічний.

Лікування алкоголізму Київ ціна

Лікування алкогольної залежності в Києві може включати різні програми. Все залежить від стану пацієнта, стажу його алкоголізму. У більшості випадків схема буде така:

 • детоксикація (схема підбирається індивідуально);
 • проведення ентеросорбції – очищення;
 • зняття абстинентного синдрому (ломки);
 • психотерапевтичні методики.

Ціна на лікування алкоголізму в Києві залежить від тривалості перебування людини в клініці, методик, які були застосовані. В деяких випадках може знадобиться інтенсивна терапія.

У Києві лікування алкоголізму можливо провести в стаціонарі. Тут пацієнти розміщуються в комфортних палатах, їм надається триразове харчування, постійний контроль за станом з боку лікарів. Відповідно до рекомендованої методики проводиться інфузійне лікування, пропонуються таблетовані ліки, спрямовані на лікування алкогольної залежності в Києві.

По-справжньому ефективна програма допомоги не може бути швидкою. Вона повинна бути комплексною, повинні обов’язково проводитися медикаментозні і психологічні впливи на пацієнта. Головне, до чого необхідно прагнути, це усунути причину алкоголізму в Києві в свідомості колишнього алкоголіка, тоді одужання обов’язково настане.