Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Реабілітація після алкогольної залежності в Києві – це ряд заходів, спрямованих на повернення колишнього алкоголіка в сім’ю, суспільство і професію. Ці заходи допомагають відновити всі сфери життя залежної людини.

Реабілітаційний центр для алкоголіків Київ

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Києві – спеціальний заклад, в якому у людини є можливість подолати наслідки алкоголізму і навчитися досвіду способу життя без алкоголю.

У нашому центрі застосовуються ефективні і перевірені методики для реабілітації. У цей період у людини розвиваються необхідні міцні навички щодо заперечення бажання прийняти алкоголь. Пройшовши реабілітацію алкоголіків в Києві залежний повертається до повноцінного, здорового життя.

Від якості реабілітації залежить ризик рецидиву в майбутньому. Можна багато раз проводити лікування, але не завершивши його реабілітацією, стійких результатів не отримати. І нове звернення до лікарів – це тільки питання часу.

Багато хто вважає, що реабілітаційний центр для алкоголіків в Києві безкоштовно – це міф. Але таке можливо. Колишні залежні в таких центрах забезпечують собі комфортне проживання і проходять реабілітацію. Не маючи коштів оплатити своє перебування в центрі, реабілітанти по черзі займаються працетерапією і лікуванням. Це також допомагає придбати нові навички та після виходу з центру колишнім залежним легше знайти собі роботу.

У реабілітаційному центрі для алкоголіків в Києві застосовують індивідуальну роботу і заняття в групах, тренінги, лекції, игротерапию, арт-терапію. Разом з психологами пацієнти долають важкі періоди лікування, етапи кризи, запобігають можливості зриву. Фахівці завжди готові підтримати пацієнта, допомогти в якнайшвидшому зціленні.

Реабілітація алкоголіків Київ

Пройшовши реабілітацію алкоголіків в Києві, ви:

 • будете спокійні за здоров’я і майбутнє близької людини;
 • зможете відслідковувати динаміку відновлення;
 • вже на протязі місяця самостійно переконаєтесь в тому, що програма ефективна;
 • повернете повноцінну і здорову людину в сім’ю.

Продовжуючи відтягувати звернення в центр реабілітації алкоголіків в Києві, ви втрачаєте такий дорогоцінний час для відновлення здоров’я алкоголіка. Коли існує така ситуація, як алкоголізм члена сім’ї, єдине правильне рішення – звернутися за допомогою до фахівців.

Реабилитация после алкогольной зависимости Киев

Алкоголізм впливає як на фізичне, так і на психічне здоров’я. Вирішивши почати лікування від нього, багатьом пригадується кодування. Але це не вирішить проблему повністю. Просте зняття абстинентного синдрому не означає, що алкоголізм вилікуваний. Проблема на психологічному рівні як була, так і залишається, і алкоголік все одно повернеться до пляшки.

У реабілітаційному центрі для алкоголіків в Києві застосовується тільки комплексне вирішення проблеми. Починається лікування з детоксикації та заходів відновлення здоров’я. Далі буде робота з психологами, яка сприяє формуванню нових життєвих цінностей і установок.

Ми допоможемо вам навіть якщо до цього ви:

 • безрезультатно проходили лікування алкоголізму;
 • зіткнулися з рецидивом після проходження лікування;
 • марно випробували різні способи для подолання хворобливої тяги до алкоголю;
 • втратили надію на зцілення.

Наш центр має все необхідне для проведення якісного лікування в комплексі. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які володіють усіма сучасними алгоритмами для проведення реабілітації алкоголіків в Києві.

Програма реабілітації включатиме:

 • розвиток осмисленого прагнення до тверезого способу життя;
 • формування позитивних навичок тверезого життя, орієнтацію на заперечення пияцтва;
 • духовний розвиток особистості, яка готова брати на себе відповідальність за своє життя.