Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії в Рівному тривалий і складний процес, що вимагає допомоги наркологів і постійного спостереження з боку медиків. Залежній людині необхідно переорієнтувати на життя, вільне від психотропних речовин. Знаходження в нашій клініці анонімне.

Запідозривши, що хтось із близьких потребує лікування, але з якихось причин не вирішується вдатися до нього самостійно, не відкладайте, звертайтеся до нас. Наші наркологи проведуть очищення організму, відновлять нормальне функціонування систем організму, підберуть аргументи, які зможуть мотивувати до лікування. Залежний зможе зрозуміти, що тільки такий шлях дозволить повернутися до повноцінного життя, а не зруйнувати його остаточно.

Лікування та реабілітація наркоманії в Рівному

В комфортних умовах клініки ви зможете пройти лікування наркоманії в Рівному і отримати якісну медичну допомогу. Наші лікарі допоможуть вам впоратися з наркотичною залежністю та пов’язаними з нею проблемами психіки.

У нас є якісні препарати, сучасне обладнання, кваліфіковані співробітники та всі необхідні вузькоспеціалізовані фахівці. Лікування наркоманії в Рівному в нашому центрі – гарантія анонімності і того, що ніяка інформація про пацієнта не вийде з центру.

Звернувшись до нас, залежний пройде всі необхідні діагностичні процедури і обстеження. Якщо будуть виявлені які-небудь ускладнення або хронічні захворювання, лікар призначить додаткові обстеження – лабораторні дослідження, електрокардіограму, ультразвукове обстеження і підбере необхідну терапію.

Причины наркотической зависимости

Лікування наркоманії в Рівному

Ми пропонуємо для лікування наркоманії в Рівному перевірені психотерапевтичні методики:

  • арт-терапію;
  • програму 12 кроків;
  • психоаналіз;
  • гештальт-терапію.

Пацієнт інтенсивно працює з психотерапевтом, який допомагає налаштувати його на позбавлення від залежності і проходження лікування. Ізоляція від навколишнього суспільства, неможливість дістати нову дозу, психотерапія і здоровий спосіб життя дають можливість ефективно допомагати людям з залежностями.

Багаторічна практика показала, що зняття ломки без подальшої реабілітації може допомогти тільки на дуже короткий час, рецидив все одно настане. У нас в центрі колишні наркомани отримують комплексне лікування наркоманії в Рівному, індивідуально підібране для кожного пацієнта і повністю анонімне.

Наркологічний центр в Рівному

Пристрасть до наркотиків призводить до багатьох проблем:

  • руйнування здоров’я;
  • проблемам з психікою;
  • втрати роботи, сім’ї;
  • порушень закону.

Людина, приймаючи рішення про реабілітацію і повернення до тверезості, повинна розуміти, що його очікує серйозна і тривала робота над собою, тому що впоратися з наркотичною залежністю дуже непросто.

Лікування наркоманії в Рівному направлено на відновлення психічного здоров’я пацієнта, нормалізацію роботи органів і ведеться по найефективнішим методикам, які дають можливість повністю позбавити людину від залежності.

Лікування наркоманії в Рівному відгуки

Програма допомоги в нашому центрі спрямована на виявлення причин наркоманії та їх усунення. Відповідно, після того, як у пацієнта буде знята ломка, проведена детоксикація і відновлена ​​нормальна робота органів, він зможе перейти до найважливішого, складного і тривалого етапу – психологічної реабілітації.

Обстановка в нашому центрі нагадує домашню та лікування наркоманії в Рівному, як кажуть відгуки, проходить в найсприятливіших умовах. Повноцінне харчування, відсутність побутових проблем, доброзичливе ставлення персоналу, спільні цілі з іншими пацієнтами клініки допомагають досягати дуже високих результатів.

Терапію не можна переривати, так як це може призводити до можливості рецидиву. Крім допомоги самому залежному, ми надаємо психологічну допомогу його близьким, які також мають велику потребу в цьому.

Лікування наркоманії в Рівному за допомогою медикаментів проводять тільки на першому етапі. Далі з колишнім наркоманом працюють психотерапевти, поступово проясняють причини наркозалежності, мотивують до реабілітації і повертають його до здорового життя.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ