Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Сьогодні споживання пива настільки збільшилося, що призвело до такої ситуації, коли доводиться говорити про пивний алкоголізм в Києві. Необхідність його лікування викликає недовіру, здається смішним, адже любителі цього напою речі з квартири не виносять, не буянять, на вулицях не валяються. У медицини навіть відсутнє саме поняття про таку хворобу, але вона існує і швидкими темпами поширюється. Зловживання пивом може призводити до погіршення здоров’я і тільки вчасно звернувшись до лікаря можна продовжити нормальне життя.

Лікування пивного алкоголізму в Києві

Чи потрібно лікування пивного алкоголізму в Києві

Хворобливе тяжіння до пива можна помітити не відразу. Спочатку випивається одна пляшка, через деякий час вже дві-три, а далі ще більше. І людина і сама не помічає, коли у неї розвивається залежність від пива. Як привід може бути будь-яка подія – футбол, зустрічі з друзями, свято, проблеми на роботі, в сім’ї або з самореалізацією. Головним при розпиванні пива є те, що воно всіма сприймається як слабоалкогольний, цілком безпечний напій.

Алкоголіки ніколи не визнають факту своєї залежності, тому родичі повинні залучити до надання допомоги професіоналів. Визначити, що потрібно лікування пивного алкоголізму в Києві можна за такими симптомами:

 • щоденне вживання більше одного літра пива;
 • агресія, нервозність в поведінці під час відсутності пива;
 • утворення так званого “пивного” живота;
 • безсоння, головні болі;
 • похмільний синдром;
 • постійна дратівливість;
 • розпивання напою в будь-який час дня.

Переглядаючи по телевізору рекламу пива, яке за твердженням маркетологів не шкодить здоров’ю, люди навіть не замислюються, що в його складі присутній етиловий спирт. Це як раз і викликає звикання до пива за аналогією із залежністю від міцних спиртних напоїв. І в результаті розвивається пивний алкоголізм в Києві.

Кодування пивного алкоголізму Київ

Кодування пивного алкоголізму в Києві здатне допомогти тільки, якщо буде забезпечений комплексний підхід. В першу чергу знадобиться детоксикація, а для закріплення результатів – психологічна реабілітація. Вона допоможе людині проаналізувати своє життя, зрозуміти причини, за якими вона пила, захотіти почати нове життя.

Кодування пивного алкоголізму в Києві може бути таких видів:

 • фармацевтичне. При цьому методі в організм залежного вводять препарат, несумісний зі спиртом. Це призводить до того, що людина не може приймати спиртне. Також з’являється відраза до випивки;
 • гіпноз. Під час цієї техніки пацієнтові на рівні підсвідомості навіюється відраза до алкоголю;
 • комбінована техніка. У цьому випадку використовується психотерапевтичний вплив і прийом препаратів. Це дуже ефективний метод.

Правильне лікування від пивної залежності в Києві

Якщо вчасно не почати правильне лікування від пивної залежності в Києві, можуть з’явитися серйозні проблеми:

 • ураження головного мозку;
 • розвиток некрозу тканин серця;
 • руйнування судин;
 • порушення в роботі гормональної системи;
 • цироз печінки.

Правильне лікування від пивної залежності в Києві має свої нюанси. Так як при цій залежності простежується велика кількість розладів психіки, таких як неврози, депресії, дратівливість, то необхідна активна участь в процесі лікування психологів. Також слід враховувати наявність збоїв в роботі печінки, підшлункової залози, серця, і призначати дієту, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру.

Переставши пити людина здатна повернутися до життя в суспільстві, налагодити стосунки в родині, знайти роботу. Потреба в пиві знижується, йде, з’являються нові цілі, завдання, інтереси, бажання повертатися до алкоголю відсутнє.

Своєчасне лікування пивного алкоголізму в Києві допоможе уникнути розвитку захворювань і зберегти здоров’я.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!