Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм – хвороба, яка для більшості людей пов’язана з почуттям гострого сорому. Природно, люди хочуть уникнути розголосу, пліток, приховати від всіх свою проблему. Тому лікування алкоголізму в домашніх умовах в Києві – це можливість зберегти репутацію і отримати наркологічну допомогу в звичних умовах.

В першу чергу необхідно викликати нарколога. Вам не варто побоюватися, так як всі дані про пацієнта фіксуються без згадки прізвища, що дає можливість зберегти анонімність. По телефону ви зможете отримати консультацію про процедурах і їх вартості. Після цього бригада в складі лікаря-нарколога та медсестри виїде до вас додому з усіма необхідними препаратами і обладнанням.


Лікування алкоголізму вдома

Запійний стан – складний період як для алкоголіка, так і для всіх його близьких. Неадекватна поведінка, безглузді розмови, неохайний недоглянутий зовнішній вигляд – так проявляється це важкий стан. Одночасно спостерігається алкогольна інтоксикація, яка супроводжується нудотою, блювотою, головним болем, перепадами тиску, аритмією. Це небезпечний стан і його не можна ігнорувати, тому що наслідки можуть бути дуже важкими. Близькі залежної людини повинні якомога швидше викликати нарколога, так як, тривале вживання спиртного може стати причиною цирозу печінки, ниркової недостатності, проблем з серцево-судинною системою.

Звернувшись за такою послугою, як лікування від пияцтва в домашніх умовах, залежний може пройти детоксикацію. Пацієнту буде поставлена ​​крапельниця з абсорбуючими препаратами, вітамінами, лікарськими засобами для нормалізації тиску, серцевої діяльності, нормальної роботи печінки і нирок. Така процедура допоможе швидко впоратися з інтоксикацією і очистити організм.

При цьому може проявитися побічний ефект, до якого призводить алкоголізм, лікування в домашніх умовах і різке очищення організму від токсинів може викликати абстинентний синдром. Лікар-нарколог допоможе впоратися з ним і ефективно полегшити стан.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах в Києві


Лікування алкоголізму в домашніх умовах в Києві

Лікування алкоголізму в домашніх умовах в Києві також показано, якщо потрібно не просто протверезити людини, але і допомогти їй назавжди впоратися з залежністю від алкоголю. У цьому випадку може допомогти кодування, яке проводитися декількома способами:

  • вплив гіпнозом на підсвідомість;
  • внутрішньовенне введення спеціальних препаратів;
  • розміщення капсули з препаратом під шкіру;
  • комбінація двох способів – за допомогою препарату і гіпнотичного впливу.

В результаті з’являється можливість впорається з хворобливою тягою до вживання спиртного. Препарати, які містять дисульфірам або налтрексон допомагають заблокувати переробку етанолу організмом. Тому, якщо колишній алкоголік зірветься і прийме алкоголь, його організм відповість ознаками найсильнішої інтоксикації.

Час впливу пацієнт вибирає сам і його можна використовувати для закріплення результатів за допомогою психотерапевтичних сеансів. Головна умова – протягом 5-7 діб не вживати спиртні напої. Якщо неможливо виконувати цю умову, то нарколог може запропонувати очистити організм за допомогою крапельниці. Лікування алкоголіків в домашніх умовах може бути ефективним, але лікар повинен переконатися, що немає протипоказань до його проведення.

лікування алкоголізму вдома київ


Лікування алкоголізму амбулаторно

Але не можна забувати, що алкоголізм носить не тільки фізичну природу, а й психологічну. Тому лікування алкоголізму в домашніх умовах в Києві має також включати серйозну психотерапевтичну реабілітацію. А подолання ситуації, коли людина п’є протягом декількох днів і не може зупинитися, стане першим кроком до тверезості.

При цьому ви повинні розуміти, що самостійно, за допомогою народних засобів, неможливо провести лікування алкоголізму в домашніх умовах. Це може здатися найкращим і вигідним варіантом, але насправді ситуація тільки погіршиться, а лікування стане більш тривалим і складним.

Для того, щоб впоратися з залежністю від вживання алкогольних напоїв на рівні психіки, психотерапевти можуть запропонувати наступні методики:

  • арт-терапія, яка допомагає на заняттях творчістю висловити свої емоції, страхи, сумніви;
  • гештальт-терапія, що дозволяє знайти джерела своїх психологічних проблем і усунути їх;
  • 12 кроків – програма, що добре зарекомендувала себе, так як спонукає людину змінити своє життя, а також отримувати та ділитися досвідом.

Вчасно проведене лікування алкоголізму вдома допоможе швидше впоратися із залежністю і уникнути стаціонарного лікування.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ