Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Сьогодні дуже добре зарекомендувало себе кодування за методом Довженка в Києві. Суть цієї методики полягає у виключенні ненормальної тяги до алкоголю за допомогою навіювання залежному установки про шкоду алкоголю. Щоб цього домогтися використовують особливу психотерапію.

Після проведення кодування колишній алкоголік сам починає усвідомлювати, що йому необхідне здоров’я. При цьому методі використовується на благо сила навіювання.

Кодирование по методу Довженко Киев

Кодування від алкоголізму Київ Довженко

Кодування за методом Довженка в Києві допомогло багатьом сотням людей подолати алкоголізм. Це лікування ґрунтується на використанні спеціальної стрес-терапії на додаток впливу гіпнозу.

При наданні допомоги за цією методикою в переважній більшості випадків домагаються чудових результатів. Розроблена вона доктором А.Р. Довженко. У своїй школі він навчав наркологів головним принципам стрес-методики. Сьогодні авторська методика часто доповнена і адаптована до потреб сучасного суспільства.

Фундаментом терапевтичних властивостей лікування алкоголізму в Києві по Довженко виступає вплив на емоційні центри мозку хворих. Під час процедури психотерапевтом формується в головному мозку вогнище роздратування, згенероване біологічним інстинктом самозбереження і укріплене прагненням відновити і зберегти свою особистість. Після лікування цей механізм стане головним по відношенню до хворих вогнищ, які викликають бажання випити. Так залежний звільняється від тяги до спиртного і повертається до здорового способу життя.

Клініка Довженко Київ

Кодування від алкоголізму в клініці Довженко в Києві має на увазі індивідуальне ставлення до кожного клієнта. Спочатку проводяться обстеження, щоб виявити і врахувати всі можливі протипоказання:

 • черепно-мозкові травми;
 • хвороби психіки, наприклад, шизофренія;
 • важкі захворювання нирок, печінки, серця;
 • інфекційні захворювання;
 • злоякісні новоутворення.

Після проведення бесіди з наркологом і кодування у пацієнта виробляється міцна відраза до алкоголю, і більше того, самі думки про випивку стають йому огидними.

Кодування за методом Довженка в Києві допомагає позбутися від алкоголізму на певний термін. Період дії кодування обмовляється індивідуально, від одного року до п’яти років. Після лікування ви в будь-який час зможете звернутися до фахівців клініки для консультації або поради.

Клініка Довженко Київ ціна

Кодування від алкоголізму в Києві по Довженко складається з трьох етапів:

 • підготовка;
 • власне, кодування;
 • заключний етап.

Підготовка до сеансу полягає у виконанні чотирьох головних умов:

 • забороняється виконувати кодування насильно, воно повинно проводитися виключно при щирому бажанні пацієнта звільнитися від залежності;
 • повне виключення алкоголю за два тижні до проведення кодування за методом Довженка в Києві (заборонені не тільки алкогольні напої, а й продукти харчування або ліки з вмістом спирту);
 • перед сеансом виключити чай, каву, газовані напої, з’явитися на процедуру на голодний шлунок, а за три дні скасувати прийом психотропних ліків;
 • при проведенні сеансу пацієнт сидить спокійно, не ворушиться і дивиться в очі лікаря.

Пацієнти занурюються в легкий транс, а в цей час нарколог змінює неправильні установки, формує правильну модель поведінки.

На останньому етапі лікування кожен клієнт дає розписку з деякими зобов’язаннями. Так само як обіцянку звернутися до лікаря при появі тяги до алкоголю або після пережитого стресу.

Ціна в клініці Довженко в Києві цілком прийнятна. Метод довів свою ефективність, наші лікарі мають необхідну кваліфікацію і досвід, успішно допомагають пацієнтам справлятися з алкоголізмом.