Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування алкогольної залежності у м. Черкаси – непросте завдання, яке потребує професійного підходу. Важливо не займатися самолікуванням, самостійно складно забезпечити контроль за залежним, обмежити доступ до міцного.

Лікування алкоголізму в місті Черкаси має включати такі етапи:

  1. Очищення організму (детоксикація).
  2. Відновлення нормального функціонування органів.
  3. Мотиваційна розмова.
  4. Кодування.
  5. Реабілітаційні заходи.

Спочатку застосовують краплинне введення адсорбентів, сольових розчинів, вітамінно-мінеральних комплексів, що стабілізують стан. Далі проводиться діагностика, призначаються дієта, фізіотерапевтичні процедури, препарати, що відновлюють діяльність шлунково-кишкової, серцево-судинної системи, мозковий кровообіг.

Після цього пацієнта консультує психотерапевта, йому проводять кодування. Останній, найважливіший етап, реабілітація. Колишній алкоголік навчається брати на себе відповідальність за своє життя, бореться із невпевненістю, депресією, тривожністю.

Лікування алкоголізму Черкаси


Методи лікування алкогольної залежності

Застосовують різноманітні методи лікування алкогольної залежності. Хороші результати показують навіювання необхідних установок за методикою Довженка. Пацієнту вселяють думки про шкоду спиртного, неприпустимість такого способу життя. Додатково застосовується стресотерапія, коли лікар-нарколог гучним голосом розповідає про тяжкі наслідки, якщо людина зірветься.

Стійкою ремісії можна досягти, працюючи з пацієнтом за програмою 12 кроків. Першим кроком стає прийняття своєї хвороби, бажання покінчити з нею, змінити своє життя. Далі людина усвідомлює необхідність сторонньої допомоги, розуміє, що самостійно не впорається. Починається робота із психотерапевтом. Лікар з’ясовує причини зловживання, навчає контролю над своїми думками, емоціями, поведінкою. Це дуже ефективний метод, оскільки завдяки йому хвороба опрацьовується не лише фізично.

Кодування від алкоголю

Кодування від алкоголю у місті Черкаси дозволяє вирішити проблему зловживання. Потрібно звернутися до лікаря, пройти попередній огляд, укласти договір. На консультації визначається термін дії процедури, який може бути продовжений.

Кодування від алкоголю проводять такими способами:

  1. Медикаментозна.
  2. Психотерапевтичний.
  3. Апаратний.
  4. Подвійний блок.

Кожен передбачає вплив на людину з метою викликати огиду до етанолу. Медикаментозний включає введення препаратів, що блокують вироблення необхідних ферментів. Прийнявши етиловий спирт, обличчя відчує запаморочення, головний біль, починається блювання, сильна інтоксикація. Страх стає причиною помірності.

Психотерапевтичний вимагає проходження кількох сеансів, на яких його занурюють у неглибокий транс, впливають на підсвідомість, формують нові цінності, установки. Спосіб дуже надійний, тому що часто люди п’ють через внутрішні психологічні проблеми.

Апаратний впливає на активні точки тіла, пов’язані з мозковими центрами, лазером, теплом. Потрібно 12-15 сеансів, використовується як додатковий.

Подвійний блок – найрезультативніша техніка. Включає вплив медикаментами та психотерапію. Здатний назавжди вилікувати питущого, запобігти зривам.

Закодуватись від алкоголю у місті Черкаси можуть допомогти фахівці Приват Клініки, які володіють усіма перерахованими техніками.

Виведення із запою

Виведення із запою потрібно, коли людина, почавши пити, не може зупинитися. Такий стан може спостерігатись кілька днів, тижнів. Якщо різко перестати давати людині алкоголь, це може викликати психічні порушення.

Виведення із запою в місті Черкаси має здійснюватися досвідченим медиком, найкраще стаціонарно, під медичним контролем. Так лікарі можуть стежити за самопочуттям пацієнта, своєчасно вжити екстрених заходів.


Вартість лікування від алкоголю

Вартість лікування від алкоголю залежить від стадії, стану пацієнта, необхідних маніпуляцій, тривалості терапії. Як показує практика, лікування від алкоголю дає ефект, ціна при цьому включає стаціонарну реабілітацію, психотерапевтичні консультації, проживання, збалансоване харчування. Не відкладайте рішення, звертайтеся до професіоналів Приват-Клініки!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ