Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Реабілітаційний центр міста Черкаси дає змогу отримати наркологічну допомогу, звільнитися від серйозного захворювання, повернутись до тверезості. Шкідливі звички впливають на всі життєві аспекти – руйнуються сім’ї, здоров’я, відбувається деградація особистості, люди втрачають роботу, кидають навчання. Самостійно боротися дуже складно, оскільки звикання виникає на психологічному рівні, потрібна взаємодія залежних, близьких, медичних працівників.

Центр лікування залежностей стає гарним виходом, оскільки дозволяє ізолювати індивіда від оточення, з яким відбувалося вживання. Також не можна отримати потрібну речовину, виключається ризик зриву.

реабілітаційний центр черкаси


Які види залежностей ми лікуємо

Наркологічна клініка справляється з різними складними проблемами. Приват Клініка працює з наступним:

 • Наркозалежність
 • Алкоголізм.
 • Тютюнопаління.
 • Ігроманія (Лудоманія).

Терапія індивідуальна, обов’язково включатиме кілька важливих етапів:

 1. Зняття абстинентного синдрому (якщо йдеться про вживання психотропних речовин).
 2. Детоксикація – очищення організму від токсинів.
 3. Кодування. Різними способами вимагають відразу до предмета хворого захоплення.
 4. Реабілітаційна програма. Людей навчають розуміти себе, свої емоції, справлятися із тривожністю, панічними атаками, невпевненістю.
 5. Адаптація, ресоціалізація. Потрібно налагодити контакти з оточуючими, співробітниками, батьками, дітьми, партнерами. Слід навчитися розпізнавати наближення кризи, своєчасно усувати причини, тригери.

Нашими медиками активно впроваджуються у схему одужання такі методики:

 • Програма – 12 кроків.
 • Арт-терапія.
 • Гештальт-аналіз.

Основним є усвідомлення власної проблеми. Спочатку має місце заперечення, агресія стосовно інших, звинувачення тих, хто перебуває поруч. Далі важливо зрозуміти, що самотужки впоратися неможливо. Рідні можуть звернутися до Приват Клініки для проведення мотиваційної бесіди. Її проведуть вдома, після чого буде запропоновано транспортування до стаціонару.


Умови та вартість лікування

При візиті до реабілітаційного центру міста Черкаси ціна має велике значення. Вона може бути низькою. Якщо вам пропонують занизьку, це привід задуматися. Відомі випадки, коли пацієнтів приваблюють на підпільних виробництвах. Найкраще попередньо відвідати медичний заклад, поспілкуватися з персоналом, уточнити моменти, що цікавлять, у адміністрації.

Приват Клініка забезпечує клієнтам такі переваги:

 1. Гарантує анонімність. Багато хто сумнівається, бояться розголошення своєї проблеми, тому не звертаються до лікарів. Ми не ведемо записів, не ставимо на облік, не передаємо відомостей державним диспансерам.
 2. Безпека. Застосовуються якісні препарати, перевірені методики.
 3. Кваліфікація спеціалістів. Наші медики мають необхідну освіту, регулярно проходять додаткове навчання, стежать за найновішими дослідженнями у цій галузі.
 4. Доброзичливі, ввічливі співробітники, команда однодумців, які прямують до спільної мети.
 5. Комфортні умови проживання, повноцінне домашнє харчування.
 6. Комплексний підхід, діагностика, відновлення фізичного здоров’я, фізіотерапія, тренажерний зал.
 7. Повноцінна психотерапевтична програма – опрацювання причин залежності, усунення психотравм, здобуття необхідних навичок спілкування, освоєння нової професії.

Територія стаціонару доглянута, є цілодобова охорона, пацієнти не залишають центр, не перетинаються зі старими знайомими. Надається можливість відвідувати сеанси психолога, групові тренінги, лекції. Також проводяться консультації для співзалежних осіб, які проживають разом з людиною з адикцією. Їм потрібна підтримка, розуміння того, що від правильної поведінки родичів залежить успіх лікування, результат, відсутність рецидивів.

Не варто відкладати. Своєчасне лікарське втручання значно збільшує шанси успіху. Телефонуйте!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ