Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
лечение алкоголизма Васильков

Лікування алкоголізму Васильків

Вживати алкоголь – можна сказати традиція в багатьох країнах. З дитинства ми спостерігаємо, як дорослі п’ють спиртне на свята, для зняття стресу, і починаємо теж вважати це за норму.

Тому, коли мова йде про лікування алкоголізму, складно зрозуміти ту тонку грань, де допустима норма випитого перетворюється у важку ступінь залежності. Сам же алкоголік ніколи нікому не зізнається, що у нього проблеми. І тільки фахівці можуть допомогти йому усвідомити наявність алкогольної залежності.

Васильківська центральна районна лікарня оснащена психіатричним кабінетом, лікар якого приймає такого роду хворих. Але, алкоголік, після діагностування алкоголізму, повинен стати на облік.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» проводять лікування анонімно. А також використовують комплекс науково підтверджених методів боротьби з алкогольною залежністю.

лечение алкоголизма Васильков

Причини виникнення алкогольної залежності

Майже кожна людина у своєму житті куштувала алкоголь. Але далеко не всі стають залежними від нього. На це впливає безліч факторів, куди відноситься:

 1. Генетична схильність. Якщо в родині персони є алкоголіки, то вона швидше за все теж почне безконтрольно вживати спиртне, в разі появи в її житті обставин, що впливають на розвиток хвороби.
 2. Низька стресостійкість. Індивіди, які не вміють справлятися з життєвими труднощами, частіше вдаються до періодичної алкоголізації, ніж ті, яким притаманна дана навичка.
 3. Комплекс неповноцінності. Невпевненість і ненависть до себе призводить до автоматичної програми свідомості на саморуйнування. Куди входить, власне, вживання напоїв, що містять етиловий спирт.
 4. Відсутність підтримки, самотність. Через це людина стає більш вразливою. І якщо не знаходить її серед оточення, то починає шукати в психоактивних речовинах.
 5. Дитячі травми, в тому числі насильство. Алкозалежний на підсвідомому рівні намагається захистити себе від цього, тому при відсутності інших інструментів захисту, продовжує пити.
 6. Смерть близьких, розставання з коханою, втрата друзів.
 7. Нездатність реалізувати себе, розчарування в собі, житті.
 8. Співзалежні відносини. Постійна зміна ролей агресора, рятувальника, жертви серед членів сім’ї.

Дані життєві обставини не обов’язково служать стовідсотковою гарантією появи алкоголізму. Але, разом вони найімовірніше дадуть саме такий результат.

Протягом терапії алкогольної залежності лікарі наркологічного центру «Приват Клініка» з’ясовують і опрацьовують разом з пацієнтом все, що могло послужити спусковим гачком для її розвитку.

лечение алкоголизма Васильков

Як лікують алкоголізм в наркологічному центрі «Приват Клініка»?

Перевагою наркологічного центру «Приват Клініка» є не тільки анонімність, прекрасні умови, а й комплексний, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Лікарі, що працюють у центрі, використовують ефективний алгоритм позбавлення від алкоголізму:

 1. Медичний огляд і постанову діагнозу. Необхідно для того, щоб зрозуміти, чи є у пацієнта проблеми з алкоголізмом, в якому стані його здоров’я, чи потрібно йому додаткове медикаментозне лікування крім як терапія від алкогольної залежності.
 2. Детоксикація від етилового спирту і токсичних елементів. Відновлення нормального функціонування організму: сну, харчування, метаболізму і так далі. В основному це крапельниці та приймання різних препаратів, вітамінів, призначених медиком.
 3. Мотивація на подальше лікування. Найчастіше залежні, їх рідні вважають, що детоксикації цілком достатньо, а покращений фізичний стан – ознака свободи від алкоголізму.
 4. Кодування від алкоголю. Здійснюється тільки після письмової згоди хворого. Процедура спрямована на зміну ставлення до алкоголю шляхом появи відрази чи страху вжити.
 5. Реабілітація та ресоціалізація. Відновлення всіх сфер життя алкоголіка, надання інформації про те, що таке хвороба залежність від алкоголю і як з нею жити таким чином, щоб мінімізувати її прояви.
 6. Паралельне опрацювання співзалежності у рідних і близьких алкоголіків.
 7. Підтримка алкозалежних навіть після завершення цілого курсу лікування.

Дані маніпуляції допомагають повністю відновити особистість хворого. Він починає приймати себе, своє минуле, і розвиватися, будувати своє майбутнє без почуття провини та неповноцінності.

лечение алкоголизма Васильков

Лікування алкоголізму в домашніх умовах

Лікувати алкоголізм вдома можливе тільки в тому випадку, якщо Ви звернетеся до фахівців. Самостійні спроби допомогти хворому зазвичай закінчуються невдало через:

 1. Появу такого побічного ефекту абстиненції, як біла гарячка (делірій).
 2. Відсутність освіти у сфері залежності, що призводить до неправильних дій. Ілюзіям, що алкогольну залежність можна вилікувати народними засобами, седативними препаратами, релігійними, екстрасенсорними методами.
 3. Переконання, що тільки залежний повинен працювати над собою.

лечение алкоголизма Васильков

У наркологічному центрі «Приват Клініка» практикується виклик нарколога додому. І за рішенням лікаря, терапія може проходити в домашніх умовах.

Більше інформації на тему «лікування алкоголізму Васильків» Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!