Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Лікування алкоголізму Буча

Лікування алкоголізму Буча. Якщо вводиться даний запит, напевно Ви зіткнулися з важким захворюванням зловживання спиртних напоїв. Коли Ваша рідна людина, наприклад, щодня вбиває себе отрутою, яка псує не тільки її життя, здоров’я, але і все, що знаходиться навколо. Від її взаємин до самопочуття рідних та близьких…

Чи можливо зробити щось з цим? Однозначно. Якщо негайно почати шукати, як вилікувати алкоголіка від алкоголізму.

Лечение алкоголизма Буча

Що таке алкоголізм?

Початок лікування алкоголізму будується на розумінні, що ж це. Більшість вважає алкогольну залежність відсутністю дисципліни. Це помилкова думка, яка не дає поглянути на проблему з правильного боку.

Насправді алкоголізм – це захворювання. Його вплив поширюється на всі сфери життя людини. Змінюються патерни її звичної поведінки, мислення. Цінності фокусуються на предметі її жадання – алкоголі.

Можливо зараз Ви запитаєтесь, і що? Невже це не схоже на, знову ж таки, брак дисципліни? Ні. Спиртні напої впливають на мозок, як і будь-яка психоактивна речовина, змінюючи його структуру. Викликають залежність на психологічному, а пізніше – фізичному рівні.

Як розпізнати алкогольну залежність?

Ви не можете діагностувати алкоголізм. Цим займаються медики. Але, у Ваших силах помітити передумови небезпечної поведінки – зловживання п’янкими напоями.

Що може говорити про те, що Ваш рідний на шляху до залежності від алкоголю?

 1. Часте вживання спиртного. Заперечення й агресія на будь-які доводи, що алкоголь – не єдиний спосіб відпочити. А також на зауваження схожі з «мені здається, ти занадто багато п’єш».
 2. Залежний п’є один. Мотивує це чим завгодно: від проблем на роботі до нещасного кохання.
 3. У алкоголіка з’являється абстиненція. Або, як кажуть у народі – похмілля: болить голова, неможливо встати з ліжка, нудить…
 4. Втрата пам’яті після пиятики. Якщо Ви чуєте, що Ваш рідний каже після чергового застілля, що він нічого не пам’ятає, знайте – настав час бити тривогу.

Ці чотири фактори допоможуть Вам зважитися на звернення до фахівця. Навіть якщо Ви помічали один з них – це вже привід поговорити про це з кваліфікованими консультантами. А потім вже – лікарями.

Как распознать алкогольную зависимость?

Лікування алкоголізму в Бучі

Щоб вилікувати алкоголізм у Бучі, Ви можете звернутися до нашої наркологічної клініки. У чому її переваги?

 1. Штат складається тільки з дипломованих наркологів, психологів, психотерапевтів, лікарів та інших фахівців.
 2. Комфортні палати з сучасним ремонтом, наявністю всіх зручностей.
 3. Підтримка пацієнтів після завершення лікування.

Медикаментозне лікування алкогольної залежності

Позбавлення від залежності від алкогольних напоїв починається зі звернення до лікарів. Тобто, спочатку відбувається медикаментозне лікування захворювання. Як воно проходить?

 1. Виконується діагностика. А саме – визначається стадія захворювання, з’ясовується чи є у людини будь-які хвороби, крім алкоголізму.
 2. Призначається відповідний метод детоксикації. Алкоголь – це отрута. Токсична речовина, засмічує організм і змушує почуватися хворим і немічним. Тому, перш за все необхідне очищення від неї. Найчастіше це спеціальні крапельниці з абсорбівними препаратами, сольовим розчином та, в обов’язковому порядку, глюкозою. Також, індивідуально призначаються вітаміни, седативні засоби для нормалізації сну.
 3. Відбувається корекція паралельно виявлених недуг.

Все це в комплексі допомагає людині нормалізувати свій стан у фізичному плані. Але, цього недостатньо, щоб відмовитися від алкоголю.

Як і будь-яке інше лікування, позбавлення від алкоголізму вимагає періоду реабілітації. Спрямованої на роботу з психологічним аспектом залежності.

Медикаментозное лечение алкогольной зависимости

Реабілітація алкозалежних

Якісна реабілітація алкозалежних починається з визнання недуги. Для цього психологи використовують метод мотиваційного консультування. Особливо воно необхідне на початку, хоча доведено, що це працює не тільки в аспекті розуміння власної залежності.

У чому його суть? Наштовхнути залежного на думку, що у нього є проблеми. Причому таким чином, щоб залишалося враження, ніби він сам до цього прийшов. Інакше, це не має сенсу. Адже без чітко прийнятого рішення самим хворим наступні дії будуть неефективні.

Далі, протягом усього реабілітаційного періоду, до даного способу підсумовується когнітивно-поведінкова терапія та метод позитивного підкріплення. Як це працює?

 1. Залежний розбирається зі своїми реакціями, емоціями, що виникають на цю мить і, вдаючись до допомоги психотерапевта, вчиться справлятися з ними. Тобто, він не фокусується на минулому, а на нинішньому моменті. Як йому зараз вчинити так, щоб залишитися тверезим та зберегти спокій.
 2. До хворого проявляється турбота. Від розмови, щирого інтересу тим, як у нього справи, до смачної їжі, хороших умов. Це мотивує його до одужання. Адже кожна людина хоче відчувати себе потрібною. Особливо це важливо для алкозалежних. Тих людей, які отримували від суспільства лише осуд і нерозуміння.

Реабилитация алкозависимых

Таким чином, спільними зусиллями, можливо позбутися від алкогольної залежності. Повністю змінитися. Почати все заново, виключивши руйнівне вживання алкоголю.

Якщо Вас зацікавила тема «лікування алкоголізму Буча», телефонуйте та отримайте анонімну, безкоштовну консультацію.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)