Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Ирпень

Лікування алкоголізму Ірпінь

Медикаментозне лікування алкоголізму не завжди розцінюється, як важливий етап позбавлення від згубної залежності. Спиртні напої – це буденність. І, дуже важко визнати, що кинути їх – непросто. Адже це не якась звичка, а хвороба.

Медикаментозное лечение алкоголизма

Чому потрібно звертатися в клініку?

Як і будь-яка інша, алкогольна залежність завдає величезної шкоди здоров’ю та психіці споживача. Вона проникає в усі сфери життя людини, повністю відбираючи у неї контроль. Алкоголік будує свій фундамент на спиртному. Припиняє бачити що-небудь крім алкоголю. Самостійно змінити ці установки для нього не уявляється можливим.

Найцікавіше, що він може з даного стану поступово вийти. Але, тільки тоді, коли сам цього захоче. Чому це трапляється вкрай рідко? Через одержимість спиртним і відсутність фахівців поруч. З чого випливає висновок – щоб виправити ситуацію, потрібно звернутися в клініку.

У чому її переваги?

 • Детальна діагностика: аналізи, огляд медиками.
 • Чіткий план лікування. Виходячи з діагностики, лікар підбирає кожному пацієнту той метод, який найімовірніше звільнить його від алкоголізму.
 • Цілодобовий догляд. Варто пам’ятати, що алкозалежних страждає від похмілля. Чим вища стадія – тим складніше він його переносить. Так, наприклад, на останній, при різкій відмові від алкогольних напоїв, воно обов’язково переростає у білу гарячку. Також, варто пам’ятати, що алкоголь провокує різні хвороби. Відсутність постійного спостереження дорівнює ймовірності випустити їх з поля зору.
 • Психологічна допомога. Алкозалежні схильні до депресії, що заважає їм залишатися тверезими. Психологи, психотерапевти наштовхують їх на працю над собою, розбираються в істинних причинах вживання, допомагають самостійно виростити у собі мотивацію на одужання.

Психологическая помощь

Які препарати від алкоголізму використовують клініки?

На кожному етапі лікування алкогольної залежності використовуються різні лікарські засоби. Вони виконують певні функції й дають можливість досягти необхідного результату – покращення фізичного, психологічного, психічного стану людини.

Перерахуємо деякі з них:

 1. Абсорбенти – виводять продукти розпаду етанолу, токсини з організму.
 2. Гепатопротектори – допомагають відновити функціонування печінки. У тому випадку, якщо вона не піддалася цирозу. Тоді простого застосування їх буде недостатньо.
 3. Препарати, що викликають огиду до алкоголю. Їх основна речовина – дисульфірам. Він проявляє себе тільки тоді, коли людина вживає. Блокується печінка, через що організм миттєво отруюється спиртним.
 4. Прибирають похмілля: глюкоза, фізіологічний розчин в комплексі з вітамінами, протиалергічні, ноотропи, або ті, що покращують діяльність мозку.
 5. Нейролептики. Сприяють зникненню психологічної залежності, тривожності, депресії й так далі.
 6. Такі, що знижують кількість алкоголю, сконцентрованого у внутрішніх органах. Внаслідок чого допомагають справлятися з потягом.

Також, сюди можна включити медикаменти, які лікують хвороби, спровоковані алкоголізмом. Їх, як і сам процес лікування, призначають окремі профільні лікарі.

Медикаментозное лечение алкоголизма

Чи можна лікувати алкоголізм вдома?

Чисто гіпотетично, медикаментозне лікування алкоголізму в домашніх умовах можливе. Але, воно не таке ефективне, як проведене в стаціонарі під наглядом нарколога та персоналу клініки. У чому причина цього?

 1. У алкогольної залежності багато нюансів. Не всі ознаки можуть проявитися відразу. Через це, оглянувши людину лише один раз, можливі помилки в призначеному лікуванні. А це – даремно витрачений час.
 2. Без нагляду людина розслабляється. Та й сама домівка формує думку, що у неї не так все погано. Легке нездужання, яке не потребує серйозного втручання. Хоча насправді це може бути всього лише помилкою її сприйняття. До чого це призведе? Наприклад, таємного вживання спиртних напоїв і погіршення стану.
 3. Психологічний стан хворого постійно коливається. Так само як і його рішення – бути тверезим, чи ні? Якщо на перших порах поруч немає психолога або психотерапевта, алкоголіку буде складно наважитися на шлях одужання.
 4. Делірій, який може проявитися через кілька днів після припинення вживання. Якщо в цей момент відсутній медичний персонал, можлива смерть.

медикаментозное лечение алкоголизма в домашних условиях

Лікувати людину вдома можна тільки в екстрених випадках:

 1. Необхідна термінова перша медична допомога.
 2. Відсутність мотивації, що вимагає проводити окрему психотерапевтичну роботу.
 3. Немає можливості приїхати в стаціонар.

Звичайно, у нас є послуга виїзд нарколога додому. Але, це скоріше перший етап в транспортуванні у клініку, а не лікування на постійній основі. Адже, повторимося, вдома неможливо провести повноцінний процес щодо позбавлення від алкогольної залежності.

Дізнатися більше про те, як правильно проводиться медикаментозне лікування алкоголізму, Ви можете за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!