Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
лечение алкоголизма Борисполь

Лікування алкоголізму Бориспіль

Як відомо, вилікувати алкоголізм неможливо. Річ у тім, що залежність – захворювання, яке буде супроводжувати людину все життя. Навіть коли вона припинить вживання. Якщо не працювати над собою, зриви будуть повторюватися раз за разом, що ускладнює одужання та зменшує шанси на тверезе життя.

Щоб не допустити такого, звертайтеся до професіоналів. В Бориспільській центральній районній лікарні алкозалежним можуть запропонувати медикаментозне лікування алкоголізму. Лікарі наркологічного центру “Приват Клініка” займаються успішною терапією залежностей понад десять років, і знають, що для отримання результатів, крім класичної медикаментозної терапії (детоксикація, кодування, переривання запоїв) необхідно:

 • Реабілітувати залежних.
 • Допомогти людям з даною патологією реалізувати себе, як особистостей.
 • Провести повноцінну терапевтичну роботу з рідними й близьким оточенням (зайнятися коригуванням співзалежності).

Лечение алкоголизма Борисполь

Основні причини алкогольної залежності

Найчастіше алкогольна залежність вважається неналежною поведінкою. А сім’ї, де помічений алкоголізм – безталанними. Таке ставлення до проблеми не дає усвідомлено сприймати ситуацію, з’ясувати, чому так сталося, допомогти людині позбутися від даної хвороби.

Як і будь-яка інша, у неї є певні причини. І це не лише відсутність гарного виховання.

Ключовими попередниками алкоголізму є:

 1. Будь-яке насилля, пережите у дитячому віці. Наприклад, дослідження свідчать, що діти, котрі потерпали від знущання в школі з більшою ймовірністю почнуть приймати психоактивні речовини (куди відноситься також алкоголь), ніж ті, у яких даного досвіду не було. Те ж саме стосується таких жахливих речей, як побиття, зґвалтування, аб’юз стосовно дитини.
 2. Комплекс неповноцінності. Людина, впевнена у своїй нікчемності, ставить собі психологічні блоки. Їй складно спілкуватися, починати щось робити, навіть мріяти. Вона вважає себе недостойною та настільки себе пригнічує, що не здатна з цим впоратися. Прийнявши дозу алкоголю, залежний розслабляється і його більше не турбують дані питання. Тому, він помилково вважає, що це – розв’язання його ситуації.
 3. Вплив оточення. Багато дослідників, в тому числі психотерапевти та наркологи, запевняють, що 90% наших переконань формується за допомогою оточення. Якщо людина постійно перебуває у компанії тих, хто випиває, то з часом вона теж стане однією з них. Тому варто ретельно обирати коло спілкування. Навіть після завершення курсу лікування.
 4. Невміння справлятися з труднощами. Стресові ситуації сприймаються залежним, як катастрофа. Витримати їх немає сил, знань, умінь. Тому, він починає усувати свої страждання через них за допомогою алкоголю. Залишаючи нерозв’язними все більшу кількість накопичених неприємностей.

Також даний список можна доповнити генетичною схильністю. Наявність у сім’ї алкоголіків збільшує шанси розвитку захворювання у дитини. Цей фактор не можна вважати основним. Він має вплив, але при відсутності інших, навряд призведе до алкоголізму.

Лечение алкоголизма народными средствами

Лікування алкоголізму народними засобами

У нашому суспільстві заведено вживати спиртне. З самого дитинства ми бачимо, як наші батьки дозволяють собі випити на свята, а в дорослому віці алкоголь стає обов’язковим атрибутом будь-якого відпочинку. Це служить причиною того, що раннім стадіям алкоголізму приділяється недостатньо уваги, оскільки вони загалом рідко сприймаються оточенням, як певна патологія. Відповідно, до лікування алкоголізму теж немає серйозного ставлення. І, декотрі особи справді впевнені, що можна вилікувати алкозалежність народними методами.

Насправді лікувальні чаї, настоянки, звернення до ворожбитів та екстрасенсів (все це можна віднести до лікування алкоголізму народними засобами) не можуть викорінити залежність від алкоголю. Адже алкозалежний потребує як мінімум професійної медичної допомоги, не кажучи вже про реабілітаційні та психотерапевтичні заходи.

Якщо використовувати тільки народні методи, то можливі не тільки ускладнення, пов’язані з погіршенням фізичного стану, яке вони можуть спровокувати, а й:

 • Постійні зриви.
 • Продовження вживання.
 • Втрата будь-якої надії навіть на найменший результат у боротьбі з алкоголізмом.

Тому, при перших ознаках хвороби потрібно негайно звертатися до фахівців.

Цена лечения от алкоголизма

Ціна лікування від алкоголізму

Ціна лікування від алкоголізму в державній установі в Борисполі – мінімальна. Препарати купуються самостійно, але спілкування, запис до лікаря оплачувати не потрібно. Тут є два нюанси:

 1. Можливе тільки медикаментозне лікування алкоголізму.
 2. Необхідно офіційно зафіксувати алкоголіка, як такого. Тобто, стати на облік. Що негативно впливає на якість життя та емоційний стан хворого.

Вартість лікування алкозалежності в наркологічному центрі “Приват Клініка” варіюється виходячи з:

 1. Стадії захворювання.
 2. Необхідності реабілітаційного періоду та амбулаторного супроводу.
 3. Вибору палати.
 4. Наявності супутніх хвороб.
 5. Періоду лікування.

Це дорожче, ніж в державних клініках, але людина отримує:

 1. Підхід до проблеми за допомогою науково підтверджених методик.
 2. Збереження анонімності.
 3. Цілодобову підтримку різнопланових фахівців.
 4. Умови проживання європейського рівня.
 5. Повноцінне харчування.

лечение алкоголизма Борисполь

При такому підході шансів, що особа назавжди залишиться тверезою, навчиться повноцінно жити без спиртного значно більше.

Більше інформації на тему “лікування алкоголізму Бориспіль” можна отримати за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ