Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Лечение алкоголизма Бородянка

Лікування алкоголізму Бородянка

Якщо шукати “лікування алкоголізму Бородянка“, Ви не знайдете практично нічого. У місті немає наркологічних клінік або реабілітаційних центрів. Вихід – розглядати щось поблизу. У нашому випадку – клініки лікування алкоголізму в Києві, Глевасі або Ворзелі.

Звичайно, в столицю їхати краще. Як мінімум тому, що тут Ви зможете вибрати відповідне місце для допомоги Вашому рідному з безлічі варіантів.

клиники лечения алкоголизма в Киеве

Алкоголізм в Україні

Тема алкогольної залежності в Україні – одвічна проблема. Наша держава характеризується відсутністю культури вживання. Відверте пияцтво вважається нормою. Наведемо приклад, статистичні дані:

 • За 2017 рік було зафіксовано 13 тисяч 186 нових випадків хронічної алкогольної залежності.
 • За 2018 – 13 тисяч 941.

Якщо говорити про психічні розлади, пов’язані з вживанням алкоголю, то:

 • 2017 рік приніс 1082 нові випадки.
 • 2018 – 1187.

Зрозуміло, проблема існує. Вона посилюється. А отже і попит на якісну допомогу також наявний.

Повернемося до культури вживання. Слов’янський народ звик не нормовано вживати алкоголь на свята, напиватися на вихідних, забарвлювати сумні та веселі моменти п’янкими напоями… Це бачать наші діти, і така модель передається з покоління в покоління. Переростає в нездорову колективну свідомість, де алкоголь “викреслюється” зі списку небезпечних для психіки й здоров’я речовин.

До речі, на цю тему довго сперечалися в Міністерстві охорони здоров’я України, чи є безпечна доза алкоголю. Висновок – немає. Тому, келих вина для апетиту або коньячок для підтримки організму – вигадки охочих випити чи необізнаних у даній тематиці людей.

Алкоголизм в Украине

Як допомогти алкоголіку вилікуватись?

Допомогу в позбавленні від безперервних запоїв не можна сприймати, як лікування алкогольної залежності без відома хворого. Скажемо навіть більше – це небезпечно. Адже необхідно підмішувати в їжу алкоголіка препарати, до складу яких входить Дисульфірам. А це означає сильну інтоксикацію, яка переростає у серйозне отруєння до тих пір, поки залежний не відмовиться від спиртного.

Гарантій тут немає. Тобто, хворий може продовжувати пити попри свій понівечений стан. Наслідки:

 • Ускладнення на печінку через постійні отруєння.
 • Проблеми з травленням.
 • Смерть, якщо не була надана своєчасна допомога під час інтоксикації та почалися ускладнення.

Щоб уникнути таких неприємностей необхідна згода хворого. Для цього з ним потрібно працювати – застосовувати метод мотиваційного консультування. Тобто, залучати фахівців.

Які переваги даного методу? Оскільки він побудований на правильних відкритих питаннях, людина ніби розмовляє з самою собою, починає розуміти в якому становищі вона знаходиться насправді. Й сама просить про допомогу.

На цьому не варто зупинятися. Бажання кинути пити – лише початок довгого шляху одужання. Адже це – комплекс різних процедур медичного та психологічного характеру:

 1. Проводиться детальна діагностика, після чого призначається детоксикація, схема лікування фізичних недуг.
 2. Визначається стадія захворювання та метод позбавлення від алкогольної залежності. Людину направляють на групи Анонімних Алкоголіків, в реабілітаційний центр або до психолога, психотерапевта, іноді – психіатра. Все залежить від того, наскільки сильно етанол вплинув на мозок.
 3. Відбувається ресоціалізація алкозалежного. Йому допомагають визначитися з подальшою діяльністю, побудувати плани реалізації цілей, знайти тверезе оточення, налагодити відносини з сім’єю.

Алкоголік повертає собі почуття власної гідності. Виходить на той рівень, ніби він ніколи не вживав напої, що містять етиловий спирт.

Как помочь алкоголику вылечиться?

Лікування алкоголізму вдома

Оскільки в Бородянці немає установ для лікування алкоголізму, стає актуальним питання, чи можна зробити це вдома? Розуміємо, їхати куди-небудь, змінювати місце проживання, нехай навіть у тій самій області – серйозний крок. Але без нього ніяк.

Так, викликати нарколога додому можна. Тільки отримати весь спектр необхідних послуг – ні. Більшість випадків, пов’язаних з алкоголем вимагають госпіталізації та пильної уваги лікарів. Чому? Наприклад, на останніх стадіях алкоголізму проявляється біла гарячка, або делірій.

Це розлад психіки супроводжується:

 • Галюцинаціями.
 • Мареннями.
 • Сплутаністю свідомості.
 • Агресією…

Після нього людина нічого не пам’ятає, повністю знесилена. Якщо на момент делірію не було поруч лікаря, можливий летальний результат.

Річ у тім, що патологія провокує крововилив у мозок. Простими словами – всередині створюється сильний тиск, який цьому передує. Логічно, що такий випадок вимагає втручання медиків, розміщення у стаціонар та повністю відкидає самолікування.

Ми пропонуємо звернутися до приватного наркологічного реабілітаційного центру “Приват Клініка”. Де Вам нададуть увесь спектр послуг: від детоксикації до психологічної корекції, що змінює поведінку, мислення, ставлення до алкоголю. Також тут зберігають анонімність, не ставлять на облік, супроводжують хворих після курсу лікування, постійно дбають про поліпшення якості програми одужання.

Лечение алкоголизма на дому

Якщо Вас зацікавила тема “лікування алкоголізму Бородянка“, телефонуйте. Наші фахівці проведуть для Вас анонімну, безкоштовну консультацію, допоможуть Вам обрати найкращий спосіб для порятунку Вашого близького з пастки залежності від алкоголю.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)