Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркозалежність – прогресуюче хронічне захворювання, що приводить до дуже серйозних проблем у всіх життєвих аспектах залежної людини. Руйнується абсолютно все – фізичне, психічне, душевне здоров’я, стосунки з родиною, друзями, кар’єра, людина втрачає інтерес до захоплень і до всього, що було для нього значимо раніше. Тому своєчасне лікування наркоманії в Харкові життєво необхідно для того, щоб не допустити остаточної деградації і непоправного – передозування, після якої вже нічого не можна буде змінити. Також наркозалежні можуть піти на злочин для того, щоб дістати дозу, тому професійна допомога необхідна якомога швидше.


Лікування наркозалежності

Лікування наркозалежності необхідно починати якомога швидше, якщо ви помітили такі симптоми у рідну людину або у свого друга:

  • різкі перепади настрою. Людина може раптово переходити від незрозумілого веселощів до нічим не мотивованою агресії;
  • скритність і зміна кола спілкування. Людина починає приховувати свої зустрічі, телефонні розмови, уникає зустрічей зі старими друзями і родичами, у нього з’являються нові знайомі;
  • можуть спостерігатися проблеми зі здоров’ям, порушення з боку шлунково-кишкового тракту, безсоння, подряпини і рани на шкірі, які довго не загоюються;
  • існують і ознаки, які прямо вказують на вживання наркотичних засобів – сліди на руках, які людина намагається приховувати довгими рукавами, шприци, бульбашки, пакетики з пігулками і травами в кімнаті залежного.

Якщо у вас з’явилися сумніви, ви завжди можете проконсультуватися з наркологом, який підкаже, чи потрібно людині лікування наркоманії в Харкові. Якщо приймається рішення про необхідність допомоги, то вона буде надаватися в наступних напрямках:

  • медична;
  • психотерапевтична;
  • соціальна.

Такий комплексний підхід допомагає не тільки усунути симптоми, але і впоратися з наркозалежністю назавжди, не допустити ситуації в майбутньому, при якій людина зірветься.

Лікування наркоманії в Харкові


Етапи та особливості лікування

Лікування наркоманів має свої особливості і проходить в кілька послідовних етапів. Наркозалежність зачіпає і повністю змінює життя не тільки самого залежного, але і всієї його родини. Вони знаходяться в постійному стресі, не знають, чого можна очікувати від близької людини, в будинку постійно панує напружена обстановка, сварки, скандали.

Тому співзалежні також потребують психологічної допомоги, так як від їх душевного спокою залежить обстановка в будинку після повернення колишнього наркозалежного з клініки.

Лікування наркоманії в Харкові передбачає наступні етапи:

  • детоксикація – з організму необхідно вивести токсини, що накопичилися, залишки наркотичних речовин, це допоможе полегшити стан наркомана, зупинить інтоксикацію, дозволить перейти до наступного етапу;
  • далі піде мотиваційна бесіда, так як необхідно добровільне бажання людини лікуватися, необхідно допомогти йому усвідомити весь жах, в якому він живе і показати, які нові можливості відкриються у нього після лікування;
  • програма реабілітації, яка дозволить стабілізувати психічний стан колишнього наркомана, розібратися в причинах наркозалежності, навчитися справлятися з депресіями і невпевненістю в собі без наркотичних засобів.

Де проходити реабілітацію після наркоманії?

Лікування наркоманів краще проходити в стаціонарних умовах, так як вдома завжди є фактори, які можуть спровокувати зрив і тоді все необхідно буде починати спочатку. Крім того, такі зриви підривають впевненість залежного в тому, що він зможе коли-небудь звільнитися від своєї хвороби і почати тверезе життя.

реабілітація наркоманії харків

Реабілітація передбачає тривалу і серйозну роботу наркозалежного з психотерапевтом, відвідування групових сеансів, творчі заняття і проходження по східцях програми 12 кроків. Ця програма допомагає усвідомити, що не можна далі слідувати за звичним шляху, необхідно змінити своє життя, необхідно шукати підтримки у інших людей, а не намагатися самостійно вибратися з ями. Наркозалежність – серйозне захворювання і знадобиться багато часу і сил для того, щоб впоратися з ним.

Багато клінік пропонують безкоштовні послуги, але якщо вас цікавить лікування наркоманії ціна Харків, то ви повинні розуміти, що в таких центрах якість послуг буде відповідним. Крім того, вони можуть використовувати працю пацієнтів для роботи в підпільних цехах, а родичі не мають ніякої можливості це проконтролювати. Тому лікування наркоманії в Харкові слід проходити в перевірених установах.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ