Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм здатний зіпсувати життя не тільки зловживають спиртним людині, але також і його близьким. Людина поступово деградує, перестає стежити за собою, жити з ним стає дуже складно, будинки в такій сім’ї постійні сварки і скандали. Тому дуже важливо вчасно визнати той факт, що існує проблема і пройти лікування алкоголізму в Харкові.

Якщо ви хочете зберегти здоров’я, нерви, життя дорогого для вас людини, ви можете звернутися в клініку для того, щоб наркологи надали йому допомогу. Фахівці зможуть правильно оцінити ситуацію і в залежності від конкретних обставин запропонувати найбільш підходяще лікування від алкоголізму Харків. Враховуватися буде вік, стать, домашня обстановка, стаж алкоголізму. Адже в такій відповідальній справі не буває дрібниць, від того, наскільки правильно підібрана методика лікування, залежить те, наскільки воно буде ефективним.

Лікування алкоголізму в Харкові


Етапи лікування

Лікування здійснюється в кілька етапів:

  • первинна консультація, збір анамнезу, діагностика;
  • розробка індивідуальної комплексної схеми лікування;
  • медикаментозне лікування, підшивка, кодування;
  • психотерапія, відновлення правильних життєвих пріоритетів;
  • реабілітаційна програма.

Також до того, як буде розпочато лікування алкогольної залежності, може знадобитися перервати запій. Людина, що страждає від алкоголізму, починає пити і не може зупинитися. Ранкова пляшка пива для того, щоб похмелитися, плавно перетікає в подальше вживання. Такий стан може тривати один-два тижні і загрожує алкогольною інтоксикацією.

У цьому випадку людині потрібна допомога нарколога для того, щоб впоратися з наслідками отруєння. Крім того, з людиною, яка знаходиться в стані запою, неможливо розмовляти про необхідність лікарської допомоги. Всі його думки зайняті тільки тим, де взяти гроші для того, щоб купити спиртне.

Лікар-нарколог проведе детоксикацію організму, для чого алкоголіку буде поставлена ​​крапельниця з сорбентами, препаратами для нормалізації роботи печінки, серця, вітаміни, антигістамінні і знеболюючі препарати. В результаті такої терапії людина відчуває полегшення і готова до того, щоб лікуватися.

Далі може бути запропоновано кодування, яке прибирає тягу до спиртного і людина зможе пройти лікування для алкоголіків, яке полягатиме в роботі над собою за допомогою лікаря-психотерапевта.

Кодування може виконуватися різними способами:

  • медикаментозне;
  • лазерне;
  • гіпнотичний вплив на підсвідомість;
  • застосування двох способів.

Спосіб підбирається індивідуально після обстеження.


Чому краще проходити лікування в стаціонарі

У домашніх умовах завжди є ризик того, що лікування не буде доведено до кінця і людина зірветься. Це пов’язано з тим, що немає можливості забезпечити постійний контроль, а також у зв’язку з тим, що людина знаходиться в колі своєї родини, в напруженій і нервовій обстановці. Це не дає можливості зосередитися на лікуванні, провокує людини на те, щоб він знову почав пити.

Крім того, в спеціалізованому центрі є можливість організувати анонімне лікування алкоголізму. Це дуже важливо, тому що ніколи в майбутньому не стане перешкодою для кар’єри або отримання водійських прав. Також ні сам алкоголік, ні його близькі не будуть переживати про те, що про проблему дізнаються сусіди або друзі.

лікування в стаціонарі в харкові

Ми пропонуємо вам пройти лікування алкоголізму в Харкові в комфортних умовах, з цілодобовою підтримкою від лікарів, безпечно і повністю конфіденційно. Наші фахівці мають великий досвід і застосовують тільки найефективніші методики для надання допомоги залежним людям. Широко використовується практика, при якій колишні алкоголіки надають допомогу тим, хто тільки почав боротися з алкоголізмом.

Вибираючи реабілітаційний центр, поставтеся дуже уважно до інформації про нього. Звертати увагу необхідно не тільки на лікування алкоголізму ціни, але і на те, в яких умовах проходить лікування, які методики застосовуються, чи є ліцензія від міністерства охорони здоров’я. Також ви можете приїхати в центр і переконатися в тому, що фотографії на сайті відповідають дійсності, а родичі без перешкод можуть приїхати і дізнатися про хід лікування. Якщо щось вас насторожує, краще звернутися до іншої установи, так як не професійні дії можуть завдати серйозної шкоди.

Головне, про що необхідно пам’ятати, починаючи лікування для алкоголіків, це те, що не можна втрачати впевненості в тому, що допомога можлива. Якщо ваша близька людина п’є, не відмахуйтеся від проблеми, знайдіть фахівців, які допоможуть почати тверезе життя.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ