Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
кодирование от алкоголизма Боярка

Кодування від алкоголізму Боярка

Швидкий спосіб позбавити людину від вживання алкоголю – кодування від алкоголізму. Зазвичай це кілька сеансів гіпнозу або медикаментозне втручання. Даний спосіб передбачає появу у хворого страху, відрази, байдужості до спиртного.

Але, процедура не є панацеєю і не може позбавити алкоголіка від самої залежності.

кодирование от алкоголизма Боярка

Сучасні методи кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголю – метод не новий. Ще у вісімдесятих роках його винайшов науковий діяч Олександр Довженко. Він полягав у тому, щоб за допомогою гіпнозу змусити людину боятися вживати спиртне. У деяких випадках використовувалася шокова терапія. Згодом з’ясувалося, що вона приносить більше шкоди. Людина припиняла пити алкоголь, але, натомість у неї з’являлися психічні розлади, що заважали їй нормально функціонувати, як повноцінному члену суспільства.

Шокова терапія у лікуванні алкоголізму більше не використовується. Замість цього практикуються безліч інших дієвих способів.

Декотрі використовують фахівці наркологічного центру «Приват Клініка»:

 1. Медикаментозний: вживання, підшивання препаратів «Дисульфірам» або «Налтрексон». Перший викликає симптоми сильного алкогольного отруєння навіть при найменших дозах спиртного. Другий – знижує задоволення від вживання.
 2. «Потрійний блок». Спочатку хворий приймає спеціальну групу медикаментів (внутрішньовенно, внутрішньом’язово). Далі проводиться мотиваційна терапія для того, щоб людина була зацікавлена надалі одужувати. Потім – процедури щодо поліпшення стану здоров’я.
 3. Гіпноз (метод Довженко).

Також, існують такі способи, як:

 1. Самогіпноз. Пацієнт безпосередньо бере участь у кодуванні (психотерапевтична методика, спрямована на роботу над собою).
 2. Якоріння. Робота з негативними переконаннями алкозалежного.
 3. Апаратний. Лазерний промінь, електричний струм за допомогою спеціального апарату впливає на ділянки мозку, які відповідають за отримання ейфорії від вживання спиртного та ліквідують даний ефект.

кодирование от алкоголизма Боярка

Як підготуватися до кодування від алкоголю?

Кодування алкоголізму заборонено здійснювати самостійно. Перед процедурою обов’язкова спеціальна підготовка, яку може виконати тільки лікар.

 1. Закодувати алкоголіка не можна без його бажання, потай. По-перше, він повинен підписати документ про згоду на процедуру. По-друге – бути по-справжньому зацікавленим у припиненні алкоголізації. Інакше, метод не спрацює. Тому, перш ніж починати будь-яку маніпуляцію, психолог проводить з алкоголіком ряд мотиваційних бесід. Які допоможуть йому усвідомити наявність алкоголізму і проявити готовність змінювати своє життя.
 2. Потрібно пройти медичне обстеження. Для того, щоб лікар розумів, чи можна взагалі застосовувати такий спосіб для конкретного пацієнта.
 3. Два тижні необхідно утримуватися від алкоголю. Бажано, якщо відсутні протипоказання, проведення детоксикації. Весь цей час краще знаходиться у клініці, під наглядом лікарів.

Кодування заборонене при:

 1. Розладах психіки.
 2. Літньому віці (від шістдесяти років).
 3. Епілепсії.
 4. Гострих інфекційних захворюваннях.
 5. Хворобах серцево-судинної системи.
 6. Абстиненції.
 7. Черепно-мозкових травмах.

кодирование от алкоголизма Боярка

Чи достатньо закодувати алкоголіка?

Безумовно, кодування вважається швидким способом припинення вживання. Але це зовсім не означає, що воно лікує алкогольну залежність. Хвороба, негативний вплив якої поширюється на всі сфери життя людини, залишає після себе серйозні наслідки:

 1. Проблеми зі здоров’ям.
 2. Зруйновані відносини з оточенням.
 3. Невпевненість, почуття провини за минуле.
 4. Розлади психіки.
 5. Патологічне, неконтрольоване бажання випити.

Щоб відповісти на питання, як вилікувати від алкоголізму, уникнути цих проблем, необхідний комплексний підхід до проблеми, який містить не тільки кодування, а й:

 1. Інші медичні маніпуляції. Наприклад, вживання медикаментів, крапельниці для поліпшення фізичного стану. В основному це сорбенти, вітаміни, седативні засоби.
 2. Реабілітація. Процес, спрямований на навчання людини повноцінно жити без вживання алкоголю. Проходить в стаціонарі. Тут залучені: лікарі, психологи, психотерапевти, консультанти з питань залежностей. Оскільки в індивіда, крім алкогольної, можуть також спостерігатися інші.
 3. Ресоціалізація. Самореалізація людини. Для кожного це поняття різне. Хтось мріє про сім’ю, інший – кар’єру. Основне завдання – допомогти кожному досягти конкретно їх мети.
 4. Паралельне проведення консультацій для рідних і близьких алкоголіків. Налагоджена атмосфера в сім’ї сприяє одужанню.

кодирование от алкоголизма Боярка

Цей комплекс процедур використовують фахівці наркологічного центру «Приват Клініка». Тільки при такому підході ефект від кодування не тільки залишиться, а й позитивно вплине на майбутнє залежного.

Більше інформації на тему «кодування від алкоголізму Боярка» Ви отримаєте, за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!