Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

кодирование от алкоголизма Буча

Кодування від алкоголізму Буча

У Бучанській міській лікарні є психіатричний кабінет, а також нарколог. Але для здійснення кодування потрібно їхати до Києва. Столиця має великий вибір фахівців і методик, що допоможуть з більшою ймовірністю позбутися від алкоголізму.

Одна з установ, яка займається цим – наркологічний центр «Приват Клініка». Її переваги:

 1. Понад десять років досвіду роботи з залежностями.
 2. Дипломований персонал.
 3. Комфортні, сучасні умови проживання.
 4. Психологічна підтримка залежних та їх рідних.
 5. Комплексний підхід до лікування алкогольної залежності.

Методики кодирования от алкоголизма

Методики кодування від алкоголізму

Медицина та психіатрія надає масу методів, як закодувати залежного від алкоголю. Вперше термін кодування запропонував Олександр Довженко ще за часів СРСР. Основною його ідеєю було вселити пацієнтові установку, що алкоголь шкідливий. Також мала попит електрошокова терапія.

Зараз методики кодування удосконалилися, і наркологи відійшли від таких радикальних засобів. Але, деякі з них продовжують ґрунтуватися на маніпуляції людським страхом перед поганим самопочуттям або смертю.

Найпопулярніші способи закодувати алкозалежного наступні:

 • Підшивка. Тобто людині імплантують спеціальний препарат, найчастіше «Дисульфірам», який діє приблизно один рік. Він викликає токсичну реакцію організму на алкоголь. Але, найхитріші залежні примудряються це обійти, продовжують пити.
 • Медикаментозний. Його плутають з підшивкою. Не дарма, адже тут теж використовується той же «Дисульфірам». Ось тільки у такому випадку його необхідно приймати щодня. Дозволено його споживання до трьох років. Інакше, розпочнуться фізичні патології, а також стан схожий з алкогольним психозом.
 • Психологічний, або якоріння. Методика запозичена з нейролінгвістичного програмування. Якорем може бути що завгодно – музика, фотографія, клацання пальця… Він наповнений деякими емоціями – викликає спогади, певну реакцію. Так ось, якщо, наприклад, людина при вигляді якогось предмета згадує вживання, хоче випити – це якір. Завдання психотерапевта розшукати якомога більше таких установок, зруйнувати їх і сформувати нові. Такий метод підійде, якщо пацієнт готовий працювати над собою разом з фахівцем.
 • Гіпноз. Використовується для різних цілей. З його допомогою вселяють страх, ненависть до алкоголю. Або ж виявляють глибинну причину алкоголізму, і після починають проводити терапію. Що дієвіше.
 • Апаратний. Відносно нова технологія. Відбувається вплив електроімпульсів або лазера на ділянку мозку, що відповідає за отримання ейфорії від психоактивних речовин, формування потягу. Вона не досліджена до кінця. Дехто вважає її варварством. Інші впевнені, що це найкращий винахід у сфері позбавлення від систематичного пияцтва.

«Приват Клініка» практикує підшивання, гіпноз, кодування за методом Довженка, а також згадане вище якоріння.

Стоит ли кодировать алкоголика?

Чи варто кодувати алкоголіка?

Кожен родич аддикта задає собі питання, а чи є сенс? Адже, нумо дивитися на речі реально – 30% з тих, хто звертається по допомогу, залишаються тверезими. Цифра невелика, згодні, але це не повинно стати причиною бездіяльності. Ви ж не знаєте, в якому відсотковому співвідношенні виявиться Ваша рідна людина.

Наша думка з приводу всього, що стосується одужання від алкоголізму – це завжди варто робити. І кодування не виняток… Але, пам’ятайте про декотрі моменти:

 1. Насильно закодувати алкоголіка Ви не зможете. Так, може він не буде пити місяць, два, рік… Але потім, коли на нього припинить впливати даний метод, він почне вживати з більшою інтенсивністю.
 2. Кодуватися – не означає розслабитися. Хворий повинен працювати над собою постійно: розвиватися, вчитися, будувати плани, своє майбутнє… Це буде служити мотивацією для нього більше ніколи не повертатися до спиртного.
 3. До кодування необхідно підготуватися: не пити два тижні, пройти планове обстеження на предмет протипоказань.

Також, на період його активності варто працювати над самою хворобою залежністю. «Приват Клініка» рекомендує пройти реабілітацію, ресоціалізацію. Після – відвідувати психолога та психотерапевтичні спільноти.

Якщо Ви хвилюєтеся з приводу вартості даних послуг, знайте, що алкоголь провокує:

 • Цироз печінки.
 • Білу гарячку.
 • Психоз.
 • Депресію.
 • Рак шлунку.
 • Порушення мозкової діяльності тощо…

Ще, за рівнем шкоди для організму і психіки, ступеня залежності, він займає наступне місце після героїну.

У будь-якому разі на пиятики, проблеми з правоохоронними органами, лікування запущених патологій у Вас піде більше сил, часу, ресурсів. Тому, щойно Ви помітили проблеми з випивкою у Вашого близького – негайно звертайтеся у спеціалізовані наркологічні клініки та центри.

Как закодировать алкоголика в домашних условиях?

Як закодувати алкоголіка в домашніх умовах?

Ми розуміємо, що звернення в стаціонар – це стрес як для Вас, так і для залежного. Але, якщо Ви захочете зробити кодування вдома, та ще й самостійно, це стане проблемою…

Ми бачили, як сім’ї алкоголіка йшли на відчайдушні вчинки – підсипали «Дисульфірам» у їжу, зверталися до «бабок», «знахарів»… Це завершувалося зіпсованими відносинами, що служило виправданням для залежного продовжувати вживати, ускладненнями. У деяких випадках – смертю.

Ми рекомендуємо проводити кодування тільки в наркологічному диспансері під наглядом нарколога. До того ж нагадаємо, процедуру необхідно виконувати, коли закінчиться алкогольна інтоксикація (похмілля), що дуже непросто в домашніх умовах…

Якщо Вам лячно від того, що про алкоголізм Вашого рідного дізнаються, його поставлять на облік – звертайтеся у приватні установи. «Приват Клініка» тримає у секреті своїх пацієнтів. Тобто, Ви можете бути спокійні за свою репутацію, майбутнє.

кодирование от алкоголизма Буча

Отримайте більше інформації на тему «кодування від алкоголізму Буча» за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)