Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Кодирование от алкоголизма Кичеево

Кодування від алкоголізму Кічеєве

У самому Кічеєве відсутні установи, які могли б надати послугу кодування від алкогольної залежності. Таким чином, у Вас є три варіанти:

 1. Звернутися у психоневрологічний диспансер у Ворзелі.
 2. Довіриться фахівцям наркологічного центру «Приват Клініка».
 3. Знайти іншу приватну чи державну клініку.

Недоліком державних установ є те, що Вам доведеться поставити залежного на облік. Це створить складнощі з:

 • Працевлаштуванням.
 • Отриманням водійського посвідчення.
 • Переїздом до іншого населеного пункту.

Тому, краще звернутися безпосередньо до наших фахівців та отримати комплексну анонімну допомогу – кодування від алкогольної залежності разом з терапією надалі.

Що таке кодування від алкоголізму?

Закодувати від алкоголізму – означає дати алкозалежному певні установки, які приведуть його до відмови від спиртного. Вони можуть ґрунтуватися на страху, добрій волі хворого, розумінні шкоди, яку приносить етанол.

Ще недавно, в кінці двадцятого століття, користувався популярністю метод Олександра Довженко. Він запатентував його у вісімдесяті роки. Тоді це було сенсацією. Методика швидко набрала популярності. З’явилося безліч послідовників наукового діяча.

Суть методу Довженко – спровокувати відразу до алкоголю за допомогою гіпнозу або шокової терапії. Друге означало створити пацієнтам максимально дискомфортні умови для підвищення сугестивності:

 • Проникливі неприємні звуки.
 • Різкі сплески, удари по столу.
 • Неприємні маніпуляції з очима, активними точками організму.

Сучасні дослідження довели, що таким чином можна пошкодити психічний стан хворого. Привести його до рецидиву через пережитий стрес.

Такі варварства вже давно ніхто не використовує. Все, що залишилося з минулого методу Довженко – звичайна гіпнотерапія. Тому, не лякайтеся, якщо Ви бачите його у переліку послуг тієї чи іншої клініки.

Завжди можна запитати, як проводиться процедура. Замислитися варто тільки тоді, коли фахівці того чи іншого медичного закладу відмовляються Вам що-небудь пояснювати.

Что такое кодирование от алкоголизма?

Чи можна закодувати від алкоголізму без згоди хворого?

Проблема хвороби «залежність» у тому, що дев’яносто відсотків хворих відмовляються визнавати своє захворювання. Алкоголік ніколи не назве себе таким. У своїх очах він «культурно» випиває і може зупинитися в будь-який момент. Він запевняє, що у нього:

 • Немає бажання бути тверезим на цей час.
 • Безліч проблем, і це – єдина відрада.
 • Оточення, яке не розуміє та тримає в напрузі: влаштовує стеження, скандали, недооцінює, постійно щось вимагає.

Рідні, зневірені через безрезультатні вмовляння алкозалежного, починають вдаватися до крайніх мір. Наприклад, досить популярною «методикою» стало підсипати у їжу «Дисульфірам». Препарат, що викликає негативну реакцію на алкогольні напої:

 • Блювоту.
 • Судоми.
 • Порушення роботи серцево-судинної системи.
 • Набряк мозку, крововилив.
 • Інтенсивне почервоніння певних ділянок шкіри.
 • Прилив крові до обличчя.
 • Пригнічення дихання.
 • Слабкість, нездужання.

Небезпека такої маніпуляції у тому, що хворий може навіть померти, якщо вчасно не викликати лікаря. До того ж наявність протипоказань до приймання препарату теж грають роль прискорення смерті або реанімації.

Закодувати від алкоголізму можна тільки тоді, коли алкозалежний дав власну згоду. Як це зробити? Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» займаються мотивацією хворих на лікування. Використовується мотиваційне консультування та кризова інтервенція. Методики, спрямовані на усвідомлення алкоголіком його захворювання. Того, як він жив та що робив насправді, а не через призму власного егоцентризму.

Сучасні методи кодування від алкоголізму

Сьогодні існує безліч способів, які обіцяють прибрати потяг до спиртного. Найпоширеніші з них:

 • Гіпнотерапія (метод Довженка). Лікар вводить пацієнта у «транс» та вносить йому необхідні установки.
 • Самогіпноз. Спільна робота нарколога і пацієнта над відмовою від алкоголю.
 • Апаратний метод. Вплив лазера, імпульсів електричного струму на мозок алкозалежного.
 • Якоріння. Знаходження старих «якорів», які диктують залежному, що алкоголь – це прекрасно, їх викорінення, і заміна на нові. Це може бути пріоритетність тверезого стану, розвиток, здоровий спосіб життя тощо.
 • Медикаментозний метод. Під шкіру вводять препарат «Еспераль», який утримує пацієнта від вживання на певний період часу через токсичну взаємодію при змішуванні з алкоголем. За таким самим принципом працює «Дисульфірам», який також можна вводити під епідерміс, або ж приймати перорально, внутрішньом’язово.

Сколько стоит закодировать от алкоголизма?

Скільки коштує закодувати від алкоголізму?

Ціна на кодування від алкоголю варіюється від двох тисяч гривень і вище. Виходячи з методу, який Ви оберете.

Але, важливо пам’ятати, що це не кінець терапії алкогольної залежності. Рекомендується після проведення процедури закріпити результат за допомогою реабілітації, ресоціалізації, звернення до психологів, психотерапевтів. Це допоможе розібратися в глибинних причинах вживання, а також навчитися жити та будувати своє життя без алкоголю.

Більше інформації на тему «кодування від алкоголізму Кічеєве», лікування алкоголізму в Києві та області, Ви можете дізнатися за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!