Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Кодирование от алкоголизма Переяслав

Кодування від алкоголізму Переяслав

Кодування від алкоголю – досить популярна методика. Її використовують безліч алкозалежних, але не завжди вона приносить бажаний результат. Причини наступні:

 • Відсутність мотивації у хворого залишатися тверезим.
 • Неправильно підібраний метод.
 • Небажання алкоголіка продовжувати працювати над собою.

Важливо розуміти, що алкогольна залежність – захворювання, що впливає на всі сфери життя. До її лікування потрібно підходити комплексно. Від неї неможливо позбутися тільки за допомогою кодування. Але, воно значно спрощує подальшу терапію.

Кодировка от алкоголя

Що таке кодування?

Кодування від алкоголізму – процедура, спрямована на формування відрази, байдужості, страху в алкоголіка до спиртних напоїв. По суті організм перепрограмується за допомогою медикаментів або психологічного впливу.

Основні методи, котрі використовуються в сучасній медицині:

 1. Приймання препарату «Дисульфірам» та його аналогів. Його дія – ліквідація можливості організму переробляти етанол. Внаслідок чого навіть чарка алкоголю викликає стан важкого отруєння. Якщо вчасно не викликати лікаря після вживання під час даної терапії, людина може впасти в кому, або померти. Медикамент приймають перорально, щодня або вшивають під шкіру.
 2. «Потрійний блок». Об’єднання трьох процедур в одній: детоксикації та мотивації, кодування, провокаційної терапії. Застосовується у випадках відсутності бажання в алкоголіка припиняти пити.
 3. Гіпноз (метод Довженка). Рекомендований тільки для людей з високим рівнем сугестивності. Втручання у підсвідомість людини, програмування на ненависть до алкоголю, впевненість у смерті від його вживання. У деяких людей дійсно спостерігається фізичне нездужання від випивки. Але такий ефект від процедури неможливо передбачити.
 4. Якоріння. Руйнування переконань у тому, що алкоголь допомагає розв’язувати проблеми, бути розкутим, веселим тощо.
 5. Самогіпноз. Робота над собою самого пацієнта під ретельним керівництвом професіоналів.
 6. Апаратне кодування. Спеціальний апарат впливає на ділянки мозку, що відповідають за отримання задоволення від алкоголю, лазерним променем і знищує цю функцію. Ефективно на перших двох стадіях алкоголізму.

Что такое кодирование?

Чи потрібно готуватися до кодування?

Процедура кодування дозволена не всім хворим на алкозалежність. Вона має деякі протипоказання. Якщо їх ігнорувати, Ви можете серйозно нашкодити людині.

Перед тим, як починати процедуру, лікарі обов’язково звертають на них увагу. Перевіряють наявність в алкозалежного:

 1. Психічних розладів.
 2. Цукрового діабету.
 3. Епілепсії.
 4. Черепно-мозкових травм.
 5. Серцево-судинної недостатності.
 6. Абстиненції (похмілля).

Також кодування заборонене при вагітності, період лактації, вік понад шістдесят років.

Не можна закодувати від алкоголю, якщо людина не хоче. Це не дасть результату.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» готують до кодування кожного пацієнта. Обов’язкові кроки у цьому процесі:

 1. Мотивація алкоголіка лікуватися від алкоголізму.
 2. Інформування про всі способи кодування.
 3. Повне медичне обстеження, з’ясування відповідного методу блоку від алкоголю.
 4. Отримання письмової згоди на маніпуляцію.
 5. Детоксикація, двотижневе утримання від спиртного.
 6. Безпосереднє проведення процедури.
 7. Психологічна допомога після кодування.

Рекомендується продовжувати терапію залежності після кодування за допомогою реабілітації, ресоціалізації. Важливо також залучати рідних і близьких в процес одужання, займатися корекцією співзалежної атмосфери в сім’ї, їх психологічним станом.

Нужно ли готовиться к кодированию?

Як закодувати від алкоголю в домашніх умовах?

Закодувати від алкоголю в домашніх умовах досить складно. Як уже згадувалося раніше, алкоголік повинен бути готовий до процедури. Наприклад, відмовитися від спиртного на два тижні. Це складно, адже вдома у нього маса тригерів, дістати алкоголь легко, плюс провокація з боку співзалежних родичів.

Але це можливо, якщо:

 1. Ви заздалегідь викликали нарколога, проконсультувалися з ним, виконували всі рекомендації з підготовки під його керівництвом.
 2. Фізичний стан алкоголіка не межує з критичним, немає підозр на білу гарячку.
 3. Алкозалежний знаходиться на першій, другій стадії захворювання.

Всупереч цьому, набагато безпечніше виконувати процедуру в стаціонарі. Так само як і набагато легше до неї підготуватися.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» рекомендують звести до мінімуму терапію в домашніх умовах, адже це не дає ретельно дослідити прояви алкоголізму у хворого, підібрати правильну методику кодування, подальшу програму одужання, провести повноцінну мотиваційну роботу.

Більше інформації про те, як закодувати алкоголіка в Переяславі, Київської області, Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!