Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение алкоголизма Переяслав

Лікування алкоголізму Переяслав

Алкоголізм можна назвати епідемією сучасного світу. Спиртні напої доступні навіть підліткам. Будь-яке свято, якась сумна подія супроводжується вживанням. Дуже складно у цьому розгледіти ту тонку грань, коли людина з іноді тої, що іноді перетворюється на алкоголіка.

Найчастіше за допомогою звертаються на останніх стадіях алкозалежності. Але, якщо виявити проблему на початку, позбавиться від неї набагато легше.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» рекомендують звертати увагу на кожен, навіть, на перший погляд, невеликий прояв алкоголізму. Консультуватися у лікарів, чи варто робити які-небудь дії.

Лікування алкоголізму Переяслав - 1

Ознаки формування алкогольної залежності

Людина ніколи не зізнається, що у неї є проблеми з алкоголем. Особливо на першій стадії алкогольної залежності. Але, Ви можете поспостерігати за нею, взяти до уваги наступні моменти:

 • Коли залежний випиває, йому стає добре. Алкоголь для нього ніби віддушина. Допомагає впоратися з труднощами, піднімає настрій. Він чекає вживання, ті дні, в які він зможе випити з друзями, не бачить сенсу у тверезому відпочинку.
 • Зростає толерантність до прийняття алкоголю. Чим далі, тим більша його кількість необхідна для досягнення ефекту задоволення.
 • Людина все частіше п’є. Купівля алкоголю перетворюється в ритуал. Вона починає підбирати той чи інший вид спиртного до кожної події. Відноситься до цього, як до чогось дуже важливого.
 • У залежного з’являється щось на зразок «жадібності» до спиртних напоїв. Він п’є дуже швидко, щоб відразу ж дійти до своєї «кондиції».
 • Вживання стає метою життя.
 • Після алкогольного сп’яніння алкоголік частково, повністю втрачає пам’ять.
 • Індивідуум п’є один, намагається приховати своє бажання і сам факт випивки.

Потрібно розуміти, що хворий потребує допомоги. Ні в якому разі не можна його засуджувати. Поговоріть з ним, продемонструйте свою підтримку, дайте йому відчути, що це нормально, як і будь-яке інше захворювання. Людина повинна розуміти: не дивлячись ні на що, від неї не відмовляються, її не покидають. У такій атмосфері їй буде легше прийняти рішення почати лікуватися.

Лікування алкоголізму Переяслав - 2

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму виконується у кілька етапів:

 1. Проведення медичного обстеження. Вживання алкоголю згубно впливає на організм. Крім алкозалежності потрібно виявити інші патології у хворого.
 2. Первинна консультація. Визначення стадії залежності, чи готова людина лікуватися, наскільки розуміє те, що вона залежна.
 3. Детоксикація. Очищення від шкідливих продуктів розпаду алкоголю. Протипоказана при вагітності, епілепсії, цукровому діабеті, хворобах внутрішніх органів і так далі. Рішення про те, проводити її чи ні, приймає лікар спільно з хворим. Необхідна, як профілактика білої гарячки, послаблення похмілля.
 4. Кодування від алкоголізму. Якщо у хворого є бажання, але немає впевненості в тому, що він зможе себе контролювати, дана процедура допомагає йому самодисциплінуватися.
 5. Реабілітаційний процес. Набуття знань і навичок, як жити без алкоголю. На початковому етапі одужання це здається нереальним. Тому, більшість алкоголіків, зупиняючись на такому етапі, як медикаментозне лікування алкоголізму, зриваються.
 6. Ресоціалізація. Пацієнт вчиться застосовувати знання, навички, які отримав під час реабілітації, на практиці. Триває спілкування з психологами, психотерапевтами, консультантами з хімічної залежності.

Разом з усім цим фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» обов’язково працюють з рідними та близькими залежних від алкоголю. Відносини у родині – важлива причина успішного, невдалого ефекту від лікування. Якщо вони побудовані на співзалежності – які б професіонали не працювали з алкоголіком, він знову почне вживати. Тому, для їх корекції проводяться групи, семінари, тренінги, консультації. Рідним та близьким розповідають, як:

 • полюбити себе;
 • жити своїм життям;
 • спокійно реагувати на бажання алкоголіка випити;
 • правильно спілкуватися з алкозалежним та багато іншого.

Лікування алкоголізму Переяслав - 3

Як вилікувати алкоголіка без його відома?

На що тільки не йде сім’я алкоголіка, щоб «вилікувати» його навіть без його згоди, відома. Частою причиною потрапляння залежних в реанімаційне відділення стає гостре отруєння алкоголем. Ніщо інше, як реакція на препарат «Дісульфірам», який підмішували алкоголіку потай від нього. Такий метод небезпечний, може призвести до коми, смерті. Застосовувати його заборонено.

Якщо людина проти лікування, фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» застосовують замість цього дієві практики:

 1. Мотиваційне консультування. Допомагає хворому самому прийти до висновку, що йому необхідна допомога.
 2. Кризова інтервенція. Дає можливість алкозалежному поглянути на свою поведінку з боку, проаналізувати, наскільки вона насправді покращує, погіршує його життя.

Лікування алкоголізму Переяслав - 4

Після цього людина зазвичай приймає рішення відмовитися від алкоголю, готова до тривалої терапії.

Більше інформації на тему «лікування алкоголізму Переяслав» Ви можете отримати за номерами на нашому сайті.

Лікування алкоголізму Переяслав - 6
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!